Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Aman bize ne onun dünya haritası çizmesinden tayfanın geri kalanlarının yanında onun hayalinin hiç önemi yok.Bel kemiği derken neyi kastettin acaba?
O zaman bize ne Sanji'nin AllBlue'sundan, Zoro'nun kılıç ustalığından. Bu açıdan baktığın sürece düşüncelerine etki edebilecek hiçbir şey yok. O yüzden vazgeçtim tartışmaktan. :/ Boşa konuşmak istemem.

Seride en önemli üç yan karakterden biri derken rotacı olmasını kastediyorsan başka rotacı da buluruz o önemli değil.
Başka bir doktor, başka bir müzisyen, başka bir aşçı ya da başka bir kılıç ustası da buluruz bu şekilde düşünürsek. Sen sanırım tayfada 9 tane Luffy-Zoro kırması karizma adam olsun herkesi döverek ilerlesinler istiyorsun. Yorumlarından bunu anladım.

Roronoa Zoro

O zaman bize ne Sanji'nin AllBlue'sundan, Zoro'nun kılıç ustalığından. Bu açıdan baktığın sürece düşüncelerine etki edebilecek hiçbir şey yok. O yüzden vazgeçtim tartışmaktan. :/ Boşa konuşmak istemem.
Bunlar daha önemli kimselerin hayalleri bence Usoppun hayali bile daha önemli.

Senin Nami hakkında düşüncen nedir? Öğrenmek isterim. Saygılı bir üslupla her zaman için tartışırım, ben teşekkür ederim.
Rotacalıktaki yeteneği kesinlikle milyonda bir bunun sayesinde tayfa denizde bir sürü afetten kaçtı kesinlikle bunla sorunum yok,seri içinde tayfaya katılan 2. Kişi hikâyede böyle önemli bir yerede sahip fakat brn bu durumu tayfaya ilk bir erkek katıldıysa 2.bir kadın olmalı diye düşünüldüğü için bu kadar önemli olduğunu düşünüyorum birde bazi durumlarda aşırı korkmasını aşırı buluyorum bunun dışında hiçbir sorunum yok

Bunlar daha önemli kimselerin hayalleri bence Usoppun hayali bile daha önemli.
Serinin isminden bile şu yaptığın yorum failliyor. Serinin ismine doğrudan etki eden bir hayal ile öylesine söylenmiş bir hayalî kıyaslıyorsun. Ne diyeyim? :(
@Bulut Sanji Zoro Luffy Monster Trio ise Usopp Nami Chopper da Korkak Trio. :D Bu serinin vazgeçilmezi. Ben de bazen fazla bulsam da karakteri öyle Nami'nin, ama yaptığı fedakarlıkları da göz önüne almak lazım.

Roronoa Zoro

Başka bir doktor, başka bir müzisyen, başka bir aşçı ya da başka bir kılıç ustası da buluruz bu şekilde düşünürsek. Sen sanırım tayfada 9 tane Luffy-Zoro kırması karizma adam olsun herkesi döverek ilerlesinler istiyorsun. Yorumlarından bunu anladım.
Yo yukarıda dediklerini bence bulamayız ama Nami gibi kız çok.Belki manganın ilerleyen sayılarında iyi birşeylerini görürsek sözlerimi geri alırım yoksa bu Namiden olsa olsa Sanjiye eş olur.

Nami olmasa seri var olmazdı.O kadar diyeyim.Nami sadece rotacı değil bir yol gösterici.O olmasa tayfa oluşmadan luffy ve zoro birbirine girer tayfa dağılırdı.Girmişti de zaten hatırlarsanız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık