Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir seride ne kadar uç yorumlar çıkabilir ? Kimisine göre 2 nova 1 amiral alırken bazılarına göre 5 nova belki yeter.
Yonkou amiralden kat kat güçlü deniliyor.E bakıyoruz en güçlü adam olan Wb, Kizaru ve Kuzan karşısında maskara oluyor Jozu gelip kurtarıyor.
Bunun sebebi seride belli bir güç dengesinin olmaması ve güçlerin anlık olarak belirlenmesi.Oda zıt güçte karakterleri karşı karşıya koymuyor ya da bu ikisi şu kadar gün dövüşmüş deyip arka planda geçiliyor.Günlerce dövüşme olayı zaten ayrı bir olay.Luffy G4 açınca o dövüş yarım saat sürdü mü acaba ?

Gidişat gösteriyor ki Oda bu durumu düzeltmeyecek,seri aynı tas aynı hamam devam.

@Monkey D. Luffy Law'ın sakladığı saldırısı filan yoktur.Luffy'nin neyse.O vsyi kazandı.Ama Law kaybetti.Eğer daha etkili bi saldırısı olsa emin ol bunu Doffy üzerinde uygulardı.Ki kendiside diyor elimden geleni yaptım diye.

Bu arada ne tartışma dönmüş arkadaş yonko-amiral konusunda. :/ Yonko>Amiral.Sağkol-Amiral konusunda ise ben bi sağkolun amirali alabileceğini düşünürdüm ama bu fikrim biraz değişti.Bir tek Shiryu amiralle eşit olabilir gibi.O da en fazla eşit.
Yavaş yavaş doğru yolu buluyorsun bak. Sağ kollar anca çizik atarlar amirale o kadar. Bu arada sözüm de hala geçerli, eğer sağ kol amiral alırsa luffy avatarı koyacağım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık