Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve law, dofu bile yardımsız yenemedi. Dof kibirlenmese 2si de şuan meftaydı. Sen bu 2sinin yanına kidi koyunca amiral alacaklar diyorsun?
Şu dofu bile laflarına hastayım zaten. :D Şu mesajı okuyan da sanacak ki Luffy ve Law yonkonun 10.adamı ayarında birini indirdi de yanlarına Kid'i alacaklar yine yeterli olmayacak....

Uyanın geldik.2 nova hele hele Luffy + Kid bir amirali yığarlar oraya.

Roronoa Zoro

Luffy ve law, dofu bile yardımsız yenemedi. Dof kibirlenmese 2si de şuan meftaydı. Sen bu 2sinin yanına kidi koyunca amiral alacaklar diyorsun?
Benim gördüğüm Luffy g4 modunda Dof'u dağlara taşlara vurdu. Law'ın 2 saatte veremediği hasarı 10 dakikada verdi. Law'ın böyle bir kombatta işlevi taktiksel olur, hasar amaçlı değil. Hasar verme konusunda Luffy'nin çeyreği bile değil. Pıçak adama bakacak olursak da çok ofansif bir çizgisi var, Law'ın yaratacağı boşlukta Pıçak ve Luffy Amirali indirir.

Benim gördüğüm Luffy g4 modunda Dof'u dağlara taşlara vurdu. Law'ın 2 saatte veremediği hasarı 10 dakikada verdi. Law'ın böyle bir kombatta işlevi taktiksel olur, hasar amaçlı değil. Hasar verme konusunda Luffy'nin çeyreği bile değil. Pıçak adama bakacak olursak da çok ofansif bir çizgisi var, Law'ın yaratacağı boşlukta Pıçak ve Luffy Amirali indirir.
Yapmayın etmeyin.3 kişi çok fazla.Bu adamlar 3 kişi yonko ittifakına giriyorlar.3 kişi anca amiral alabileceklerse bunu yapmazlar.O kadar aptal değiller.Bu kadar aptallarsa eğer Buggy o zekayla ilerde yonko olur bunları sollayıp.

Yami

Anlaşılan yeni dünyaya giren her 3 lü grup potansiyel amiral alabiliyor.
MF savaşında sadece tümenleri geçtim her telden elemanın tek amacı amirali yavaşlatmaktı.
Durdurmayı geçtim. Üzücü gelişmeler yaşanıyor..

MF savaşında sadece tümenleri geçtim her telden elemanın tek amacı amirali yavaşlatmaktı.
Novalardan bahsediyorsun. O savaşa şunaki novalarda herhangi 3 ünü sok direkt etki yaparlar. Gözle görülür değişiklik olur.

Roronoa Zoro

Luffy'yi g4 modunda gördün değil mi sen? Hani onu görerek böyle diyorsun.

Yami

Luffy'yi g4 modunda gördün değil mi sen? Hani onu görerek böyle diyorsun.
MFyi de gördüm. Kafasına deprem yiyen adamlardan, iklim değiştiren adamlara kadar güç gördük.
Amiraller denizcilerin son mevkisi korsanlarda en üst rütbe kimse onun karşılığı bunlar.
Ki , savaşta gördük. Balıkadamından, Okamasına , suikastçisinden bilmem neyine kadar eleman vardı.
Sonuç hüsran. Novalar Kaido karşısında varlık gösterememiş. Bize ne kadar hayvani bir imajı çizilsede denizcilikteki karşılığı amiral. Yeterli değil novalar işte. Daha erken bu gayet açık.

Ayrıca Luffyin o modunun işlemediği hayvanlar var la. Eğitim flaşbeklerine bakın.
Adam g4 modunda yıkamadığı hayvanlar var. King Kong final atağı ile yıkıyor.
Herkesin var final atağı. Amirale o kadar kolaymı anasını satıyım.
Dünyanın en manyak parameciasının beyninde patlatılmışı geçici paralize ediyor.

Roronoa Zoro

MFyi de gördüm. Kafasına deprem yiyen adamlardan, iklim değiştiren adamlara kadar güç gördük.
Amiraller denizcilerin son mevkisi korsanlarda en üst rütbe kimse onun karşılığı bunlar.
Ki , savaşta gördük. Balıkadamından, Okamasına , suikastçisinden bilmem neyine kadar eleman vardı.
Sonuç hüsran. Novalar Kaido karşısında varlık gösterememiş. Bize ne kadar hayvani bir imajı çizilsede denizcilikteki karşılığı amiral. Yeterli değil novalar işte. Daha erken bu gayet açık.

Ayrıca Luffyin o modunun işlemediği hayvanlar var la. Eğitim flaşbeklerine bakın.
Adam g4 modunda yıkamadığı hayvanlar var. King Kong final atağı ile yıkıyor.
Herkesin var final atağı. Amirale o kadar kolaymı anasını satıyım.
Öncelikle, One Piece'deki hayvanları küçümsüyorsun. One Piece'deki efsanevi 3 silahdan biri o küçümsediğin hayvanları kontrol etmek üzere.
Şimdi gelelim Supernova mevzusuna, Luffy o Supernovalardan EN GÜÇLÜSÜ. Diğer serilerle karıştırmayın One Piece'i. Luffy'nin başta ezik başlayıp kendi kulvarındaki bütün rakipleri 1 arcta geçeceği bir seri değil One Piece. Luffy o jenerasyonun kralı.Allah'ın ezik X-Drake'i veya Mafya bozuntusuyla Luffy'i bir tutma.
Sırada geldi flashbacklere. Luffy o flashbacklerde "daha bir sürü hayvan vardı" falan demiyor:
Hani daha henüz eğitimini tamamlamamış olmasına değinmiyorum bile, belli ki Rayleigh hala adada. Bütün adayı domine ediyor Luffy. Büyük ihtimalle o son rakibinin kafaısna King Kong Gunu(Adı üzerinde King) gömünce yamultuyor. Bunun üzerine 6 aydan fazla geçiyor Luffy gücüne güç katıyor.
İndirdiği adam Doflamingo, amirale atar gider yapabilen, Aokiji'yi kontralayabilen biri.
Dip Not: Saçma sapan çevirileri baz alarak gelip burada yorum ypamaıyn lütfen. Ya gidin Viz media'nın yasal çevirisinden okuyun ya da PowerManga'yı bekleyin.

Yami

Öncelikle, One Piece'deki hayvanları küçümsüyorsun. One Piece'deki efsanevi 3 silahdan biri o küçümsediğin hayvanları kontrol etmek üzere.
Şimdi gelelim Supernova mevzusuna, Luffy o Supernovalardan EN GÜÇLÜSÜ. Diğer serilerle karıştırmayın One Piece'i. Luffy'nin başta ezik başlayıp kendi kulvarındaki bütün rakipleri 1 arcta geçeceği bir seri değil One Piece. Luffy o jenerasyonun kralı.Allah'ın ezik X-Drake'i veya Mafya bozuntusuyla Luffy'i bir tutma.
Sırada geldi flashbacklere. Luffy o flashbacklerde "daha bir sürü hayvan vardı" falan demiyor:
Hani daha henüz eğitimini tamamlamamış olmasına değinmiyorum bile, belli ki Rayleigh hala adada. Bütün adayı domine ediyor Luffy. Büyük ihtimalle o son rakibinin kafaısna King Kong Gunu(Adı üzerinde King) gömünce yamultuyor. Bunun üzerine 6 aydan fazla geçiyor Luffy gücüne güç katıyor.
İndirdiği adam Doflamingo, amirale atar gider yapabilen, Aokiji'yi kontralayabilen biri.
Dip Not: Saçma sapan çevirileri baz alarak gelip burada yorum ypamaıyn lütfen. Ya gidin Viz media'nın yasal çevirisinden okuyun ya da PowerManga'yı bekleyin.
Kendin söylüyorsun işte hayvanları küçümseme diye. Yani bende amiralleri küçümsememen gerektiğini söylüyorum. Hangi jenerasyonda olursa olsun Korsanlar Kralı bile zamanında onun rakibi olan kişiler belli.
Amirallik statüsü en üst mertebe işte. Kidin yonkou karşısında böyle kan revan içinde kalmasından güç çıkarımı yaptım. Senin için Kaido en harika yaratık olsada benim gözümde onunla kapışacak kişi amiraldir.
Kizaru veya diğer amiraller pek badass karakterde olmadığı için insan üstü imaj oluşturmuyor olabilir.
Lakin aynı kulvarların adamlarılar. Kısaca Kaidoya meydan okuyan o üçlü amiral karşısında da aynı şekilde kan revan içinde kalırlardı. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
Daha doğrusu benim fikrim bu.

Ayrıca Mingonun yaptığı atarların alt ve üst nedenlerini inceleyip aslında atarların içinin boş olduğunu sende biliyorsunda işte..

Roronoa Zoro

Kendin söylüyorsun işte hayvanları küçümseme diye. Yani bende amiralleri küçümsememen gerektiğini söylüyorum. Hangi jenerasyonda olursa olsun Korsanlar Kralı bile zamanında onun rakibi olan kişiler belli.
Amirallik statüsü en üst mertebe işte. Kidin yonkou karşısında böyle kan revan içinde kalmasından güç çıkarımı yaptım. Senin için Kaido en harika yaratık olsada benim gözümde onunla kapışacak kişi amiraldir.
Kizaru veya diğer amiraller pek badass karakterde olmadığı için insan üstü imaj oluşturmuyor olabilir.
Lakin aynı kulvarların adamlarılar. Kısaca Kaidoya meydan okuyan o üçlü amiral karşısında da aynı şekilde kan revan içinde kalırlardı. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
Daha doğrusu benim fikrim bu.

Ayrıca Mingonun yaptığı atarların alt ve üst nedenlerini inceleyip aslında atarların içinin boş olduğunu sende biliyorsunda işte..
Dof sağa sola atar yapabilir, güç gösterisinde bulunabilir diğer elemanlara karşı fakat gidip de ailesiyle muhabbet ederken "şu işler bitsin de Amiral'i indirelim" diye boş laf edecek biri değil. Ha dersin ki CP-0 ile indirecektir, eyvallah derim.
Amiraller tabii ki Yonkoularla kapışabilecek güçte adamlardır, ama kesinlike onlardan güçlü değildir. Bir Yonkou amirali zaten indiremiyorsa bu Denizciler gerizekalı mı da dünyayı terörize eden bu korsanları 3lü 4lü toplanıp indirmiyorlar? Binbir türlü çakallıkla düşürmeye çalışıyorlar? Dayanakları olan liderleri inen yonkou astlarından mı korkacak denizciler? Herkes WB'den çıkarım yaparak yola çıkıyor. WB dediğimiz adam zamanı geçmiş biriydi. Roger gibi hastalıklı bir şekilde öldü. Şu anda denizleri yöneten en azından 2 kişi öyle değil. BB dediğimiz adam korkağın teki, dünynaın en güçlü 3-5 meyvesinden ikisine sahip olmasına rağmen Amiral duyunca topukluyor, onu adam yerine bile koymuyorum ben ama Shanks, Kaido veya Bigmom öyle mi? Bigmom birini düğününe çağırıyorsa tıpış tıpış gideceksin deniyor, neden deniyor?
Korsanlar Kralı'nın rakibi, denizcilerin en güçlüsü olan bir "D." aka Garp The Gavattı. 70 yaşına gelmesine rağmen(Burası tamamen çıkarım :D) ne kadar güçlü kudretli olduğunu gördük. Şimdiki hiçbir amiral Garp kadar güçlü değildir. Yonkou gücünde bir amiral arıyorsan örneği önünde, başka da yok.
Şimdi gelelim Kidd mevzusuna. Ben senelerdir -bu forumda takılan arkadaşlar şahit- Kid'in abartılmış biri olduğunu söylüyorum. Millet benim yüzümden pıçak adam diyor Kid'e. Jack'i gördük, ödülü 1 milyar. Neden? Kid gibi sağa sola saldırdığından olabilir mi mesela? Ödülü tamamen sivil halka zarar vermekten çoğalmış biri. Mangada dendi bu ben demiyorum.
Kaido dediğimiz adam dünyanın en güçlü canlısı olarak tanıtıldı. Denizcileri elinde oynatan, Shanks'ı görünce kılı kıpırdamayan Dof Kaido'yu duyunca altına sıçıyor, soğuk soğuk ter dökmeye başlıyor. Kid'i ezen adam bu herifti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık