Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi sen olayı tam algılayamamışsın. Gerçekten yada ben olayı tam anlayamadım. Doflamıngoyu bile amiral seviyesi yapıyorsanız yada lUffy ve zoroyu amirale yakın bi seviye görüyorsanız cidden çok konusulacak birsey yok demektır
Asıl sen beni anlayamamışsın, ki yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi cidden boşa yazmışım. Dof ve Luffy'nin seviyesi hakkında çıkarım yapmadım ben. Bu karakterlerin amirallere olan bakış açısını anlattım sadece.

Not: He bir de G4 Luffy baya baya amiralle çarpışır. Bu da onu o seviyeye yakın yapar.

Ek not: Benden bu kadar. Yazacağımı yazdım bu konu hakkında. Gerisini zaman gösterecek. Hadi iyi geceler.

Asıl sen beni anlayamamışsın, ki yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi cidden boşa yazmışım. Dof ve Luffy'nin seviyesi hakkında çıkarım yapmadım ben. Bu karakterlerin amirallere olan bakış açısını anlattım sadece.

Not: He bir de G4 Luffy baya baya amiralle çarpışır. Bu da onu o seviyeye yakın yapar.
G6 Luffy olsa bir amiralle anca çarpışır. Doflamınga amiralden korkmayıp tekme attı dıyorsun ne bıleyım bana o güçtelermiş dedin gibi geldi.

Yami

Ek not: Benden bu kadar. Yazacağımı yazdım bu konu hakkında. Gerisini zaman gösterecek. Hadi iyi geceler.
Hiç yazmasanda olurmuş.:D Karakterlerin amirallere bakış açısını anlatabilmen için karakterin seviyesininde çıkarımını yapman lazım.
Alvidanın amirallere bakış açısı ile X kişisinin aynı mı ? Kendinle çelişen saçma bir yorum atmışsın.

Aslında bence Shiki'yi engellemek çok daha rahat sonuçta karşında bi deprem dalgası yerine madde çıkmış olacak gemi, kaya vesaire.Adam dokunduğu şeyleri kaldırabiliryordu benim hatırladığım kadarıyla neyse önemli değil biz anlaşamayız zaten :) Sanada iyi geceler.
Dokunmasına gerek yok. Adam gider binayı yamultur direkt sende birşey yapamazsın :/ Sen hep bir şeyler fırlatma olarak canlandırıyorsun ama adamın buna ihtiyacı yok.

İyi geceler.

karolla

La en fazla 2 arc sonra Yonkou arca girilecek farkındasınız değil mi? Hatta yavaştan girildi bile." Vs four Emperors" Şöyle bir ortamda hala 3 nova amiral etmez, 5 tanesi telef olur, 8'i yolda kaybolur bla bla bla. Amirallerin artık dokunulmaz olmaktan çıktığını ne zaman idrak edeceksiniz acaba? Ya da neyse, idrak etmeyin bence. O bölümler gelince şok olmanız daha iyi olur.
Amirallere dokunacak adam, hodynin ısırığı ile ölmez. CC'den tek yemez. Dofu yardımla yenmez. Bunları gördüğümüz için daha erken diyoruz. Al sana law. Koramiral smoka boynundan tuttu yere vurdu. Bu adam mı yonkouya amirale yürüyecek? Yanında luffyler varken bile doftan kaçıyordu. Bir şeyleri görüyoruz da daha erken diyoruz. Sizin gibi 2 yıl eğitim aldılar herkesi yenerler demiyoruz.

Roronoa Zoro

Peki bu Yonkou lar ile Supernovalarin arasinda ki fark nasil kapanabilir?
Yonkou seviyesine çıkacak adam zaten çok ama çok azdır denizde 30 sene kalsa da. Shanks'a bakalım mesela, adam Roger'la denizleri fethetmiş, aradan seneler geçmiş, kendi tayfasını kurmuş falan derken anca Yonkou olmuş. Mesela ben Law'ın Yonkou seviyesine çıkabileceğine inanmıyorum. O irade yok onda. 12 Supernova'dan boyunduruk altına girenleri ele bi' kere. Marshall D. Teach dediğimiz adam onu yaptı, dünyanın en güçlü 5 meyvesinden 2'sini yedi hala tıpş tıpış milletten kaçıyor. Orçun, Bonney, Zoro, Luffy belki Kid. Ben sadece bunlarda gördüm o ışığı.

Yonkou seviyesine çıkacak adam zaten çok ama çok azdır denizde 30 sene kalsa da. Shanks'a bakalım mesela, adam Roger'la denizleri fethetmiş, aradan seneler geçmiş, kendi tayfasını kurmuş falan derken anca Yonkou olmuş. Mesela ben Law'ın Yonkou seviyesine çıkabileceğine inanmıyorum. O irade yok onda. 12 Supernova'dan boyunduruk altına girenleri ele bi' kere. Marshall D. Teach dediğimiz adam onu yaptı, dünyanın en güçlü 5 meyvesinden 2'sini yedi hala tıpş tıpış milletten kaçıyor. Orçun, Bonney, Zoro, Luffy belki Kid. Ben sadece bunlarda gördüm o ışığı.
Adam Kid'i poşet gibi atmış bunların hiç birinden yonkou olmaz ya :/ Hani yenilmesine laf etmiyorum tamam elbette yenilecekler. Ama adam 3 ünün arasına tek atlayıp bunları böcek gibi ezmiş birde dalga geçiyor. Bu kadar bariz ezilmemelilerdi :/

Amirallere dokunacak adam, hodynin ısırığı ile ölmez. CC'den tek yemez. Dofu yardımla yenmez. Bunları gördüğümüz için daha erken diyoruz. Al sana law. Koramiral smoka boynundan tuttu yere vurdu. Bu adam mı yonkouya amirale yürüyecek? Yanında luffyler varken bile doftan kaçıyordu. Bir şeyleri görüyoruz da daha erken diyoruz. Sizin gibi 2 yıl eğitim aldılar herkesi yenerler demiyoruz.
Varan 3. Ben mi anlatamadım acaba diye ciddi ciddi düşünmeye başladım şu an. Hangi mesajımda "Herkesi yener." diye bir şey gördün çok merak ediyorum. "Luffy amiral alır." dediğimi gördün mü peki? O da yok.

Senin bir şeyler görmenden kastın "11 nova bile bir amirali alamaz." ise kalsın. Gördüğünü kendine sakla bence.

Luffy ve law, dofu bile yardımsız yenemedi. Dof kibirlenmese 2si de şuan meftaydı. Sen bu 2sinin yanına kidi koyunca amiral alacaklar diyorsun?
Bu genel tartışmanın konusu ama yazdığnı görünce dayanamdım. Yuh yani, pinpon topu gibi ordan oraya uçan kimdi? Luffy mi, Law bir miktar yardımı oldu eyvallahta, Doffy nin Luffy'e çıkarttığı engeller, Dof'la dövüşünceye kadar arena da dahil olmak üzere kaç adamı geçmek zorunda kaldı. Yapmayın Allah aşkına ama ortada herşey. Kabul etsenizde etmesenizde Luffy Doffy evire çevire dövdü paket etti denizcilere verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık