Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence daha Yonkou ile savaşa girilmesine var henüz. Hem Luffy'nin de o seviyede olduğunu düşünmüyorum şuan. Elbette tek başına dalmayacaktır da, yine de zamanı varmış gibime geliyor. Daha açığa çıkması gereken şeyler var. Sanji, Vinsmoke'lar, Devrimciler vb... Birsürü mesele var hâlen.
Luffy o seviyede değil zaten.Ama Luffy-Kid-Law üçü bir Yonko alabilecek seviyedeler ya da bir tık altındalar.

Ağladığı vakitler henüz Ace yaşıyor. Daha savaşın ortası sayılır. Hep Ace'ye bağlanıyor ama WB'nin ölecek olmasına ağlıyor büyük ihtimal. Ya da onun gibi bir şey ama Ace ile bir bağlantı kuramadım ben.

O sahneden önce WB Squardo'dan kılıç yiyor sonrasında o anı fırsat bilen Sengoku MF'nin duvarlarını kaldırıp arada kalan korsanları tamamıyla imha etmek istiyor. Halk görmesin diye de den mushi yayınını Kuzan'ın buzuyla kesiyorlar. Ardından halkın ve süpernovaların olduğu takımadaları gösteriyorlar. o esnada Booney ağlarken görünüyor.

Sağ altta var ağladığı sahne.

Ben de Ace ile değilde ihtiyar ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum.Okuduğum bir kaç teoriide kızı olabileceği ileri sürülüyordu?
Açıkçası bu kız tam bir gizemBağlantısı olması muhtemel 3 kişi gösteriliyor.Sırasıyla:
1-WB'nin kızı
2- Big Mom'un kızı
3- Luffy'nin kardeşi.
Bu kızın kimliğini gerçeken çok merak ediyorum.

Olabilir. Kid bizimkilerin tarafında mı olur dersin? Bizim hedefimiz Shanks diye takılıyorlardı, Kaido'nun çıkması bozmuştur planları muhtemelen.
Aynen.Eğer bizimkiler tarafından kurtarılırsa mecbur beraber dövüşüp borcunu öder ayrıca ben bu üçlünün çok sağlam bir ekip olacaklarını düşünüyorum.Çok uyumlu çalışabilirler.

Kaido'nun esaretinden Luffy sayesinde kurtulacak ve beraber Kaido'nun işini bitirecekler muhtemelen.
Bu sahnenin benzerini bekliyorum. Göndermesini yapar herhalde.
Aynen.Eğer bizimkiler tarafından kurtarılırsa mecbur beraber dövüşüp borcunu öder ayrıca ben bu üçlünün çok sağlam bir ekip olacaklarını düşünüyorum.Çok uyumlu çalışabilirler.
Ben de o üçlüyü tekrar o şekilde görmek isterim. Gerçekten ölümcül olurlar. Çok rahat kombin saldırı yapabilirler hem de. Ama Kid'in durumu ne olur o muamma gibi, ne tepki verir şu müttefiklik olayına...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık