Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Nami
@kadir t. Zamanında bir teori gibi bir şey yazmıştı, benim aklıma yattı. Ace'in ya üvey kardeşi ya da sevgilisi çıkacak.

Gerçek Anne Bonney'e bakınca büyük aşk yaşıyor falan, kesin Ace'nin sevgilisi, onun yüzünden korsan olmuştur. Bonney önemli bir soylunun kızıdır ve Ace macera yaşarken, başı derde girer ve bir şekilde yolları kesişir. Bonney ona yardım eder, denizcilerden falan saklar sonra aşık olurlar. Ace yoluna gider ama Bonney hamiledir, peşinden denize açılır vb..

Akainu'nun davranış şekli falan tuhaf, bu kız soylu falan çıkacak.
Her şeyi kabul ederim. Kardeşi, sevgili falan da hamile kısmını kabul edemem Ace in çocuğunu çekemem bu saatten sonra seri de Bonney soylu falan çıksın oradan ilerlesin seri.. :D

Emin değilim olaylar sıra olarak böyle mi gelişti ama hatırladığımı yazayım.
Bonney ekrandan olayları izliyor ve yanılmıyorsam MF'dan sonra Teach'i aramaya gidiyor.
Sonra;
Burada Teach ona kadınım ol tarzı bir şey diyordu yamulmuyorsam. Bonney de lanet pislik diyip tekmeliyordu. :D

Sonra;

"I'll never forgive you! Never!"

Tabii bunları neden yaptığı bilinmez.:/
@Monkey D. Luffy

Son düzenleme:
Forumda birisinin Bonney ve Ace ile ilgili bir teorisi vardı. Onu okuyun derim, mantıklı gelmişti bana. Bonney hamile çıkabilir. Tarihte de buna benzer bir olay yaşanmıştı.

Emin değilim olaylar sıra olarak böyle mi gelişti ama hatırladığımı yazayım.
Bonney ekrandan olayları izliyor ve yanılmıyorsam MF'dan sonra Teach'i aramaya gidiyor.
Sonra;
Burada Teach ona kadınım ol tarzı bir şey diyordu yamulmuyorsam. Bonney de lanet pislik diyip tekmeliyordu. :D

Sonra;

"I'll never forgive you! Never!"

Tabii bunları neden yaptığı bilinmez.:/
@Monkey D. Luffy
Tamam bunları biliyorum da ne bileyim sadece Ace'e bağlamak doğru olmaz. WB'nin ölümüne ağlamıyor muydu ilk ağladığında?

Sevgili muhabbetinin dayandığı tarih ve kapak hikayesini de okudum da pek olası gelmedi. Mangaka olaylardan çok az etkilendiriyor. Alıntı yapsa bile ufak alıntı oluyor çoğu şeyi değiştirmiş oluyor.

Sadece teori üretilirken yapılan hata bir şeyi görürken diğer şeyi yok saymak. :/ WB ile ilgili şeyler bir anda yok sayılıyor bu Ace'in sevgilisi teorisinde. :/

Tamam bunları biliyorum da ne bileyim sadece Ace'e bağlamak doğru olmaz. WB'nin ölümüne ağlamıyor muydu ilk ağladığında?

Sevgili muhabbetinin dayandığı tarih ve kapak hikayesini de okudum da pek olası gelmedi. Mangaka olaylardan çok az etkilendiriyor. Alıntı yapsa bile ufak alıntı oluyor çoğu şeyi değiştirmiş oluyor.

Sadece teori üretilirken yapılan hata bir şeyi görürken diğer şeyi yok saymak. :/ WB ile ilgili şeyler bir anda yok sayılıyor bu Ace'in sevgilisi teorisinde. :/
Ben net bir şey demiyorum zaten lâkin zaten ekranda gösterilen şeyin aslı Ace'in İdamı değil mi? Wb ile alakalı ne düşünüyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık