Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ölümsüzlüğü alırsa Law'dan adam demeyin daha da Luffy'ye
Luffy ölecekken Law kendini feda edebilir. Biraz saçma bir düşünce olsa da Law'ın en büyük amacı Corazon'un intikamını almaktı ve Luffy de dolaylı yoldan da olsa yardım etti bu amacın gerçekleşmesine.(Law'ı tanımayıp Dresrossa'ya gelse yine indirmek isterdi Dof'u orası başka.) Yani demem o ki Luffy tabii ki de kabul etmez o tarz bir durumu ama beklenmedik şeyler olabilir.
Luffy'nin ölümsüz olma ihtimali bana çok saçma gelmiş olsa da Law gücünü kullanıp kritik bir anda yardım eder Luffy'e.

Mihawk>Dragon>Shanks

Korkmayın la :/ Güç sıralaması değil bu.Seri sonunda yaşama ihtimalleri yüksek olandan düşük olana doğru sıraladım sadece :/

Shanks bence ölecek.Çoğunlukda böyle düşünüyor gördüğüm kadarıyla.

Dragon'a nötrüm.Ölmesi %51 yaşaması %49 :eek:lur en fazla :)

Mihawk bence ölmez ama yenilir.Zoro hocamı kesti vurrrrraa diyip adama dalacak biri değil.Hani Zoronun gazlanmış olabileceğii varsaymayalım diye söylüyorum.

Ne şekilde alacağını biliyormusun?Luffy zaten dünya yok olacak olsa Law'ın bu sebeple ölmesine izin vermez,istemez.Ki ölümsüzlüğe vereceği yahut başka birine vereceği bile kesin değil.Bi diğer ihtimalde Luffy'nin baygınken yahut ölüme yakınken ölümüzlüğü alması.
Ben Luffy'nin bilerek ve isteyerek alması durumunu kastettim.

Luffy ölecekken Law kendini feda edebilir. Biraz saçma bir düşünce olsa da Law'ın en büyük amacı Corazon'un intikamını almaktı ve Luffy de dolaylı yoldan da olsa yardım etti bu amacın gerçekleşmesine.(Law'ı tanımayıp Dresrossa'ya gelse yine indirmek isterdi Dof'u orası başka.) Yani demem o ki Luffy tabii ki de kabul etmez o tarz bir durumu ama beklenmedik şeyler olabilir.
Luffy'nin ölümsüz olma ihtimali bana çok saçma gelmiş olsa da Law gücünü kullanıp kritik bir anda yardım eder Luffy'e.
Law vermek istese bile ki bu bile şüpheli bence Luffy'nin almaması için tonla sebep var.

Ace ile Bonney'in bağlantısı nereden çıktı? Var mı bir dayanağı?
Ekrandan gözüküyordu ya Marineford başlamadan önce. Ace'in idamı geyiği. Wb Squardo'dan kılıç yediği zamana denk geliyor sanırım o sıralarda Bonney ağlıyor. Bu olayın devamı da var, manga sayfası olarak atamayacağım şuan da evde bakarım.
Bunlardan bir şey çıkar mı diye konuşuluyor.

Ace ile Bonney'in bağlantısı nereden çıktı? Var mı bir dayanağı?
@Nami
@kadir t. Zamanında bir teori gibi bir şey yazmıştı, benim aklıma yattı. Ace'in ya üvey kardeşi ya da sevgilisi çıkacak.

Gerçek Anne Bonney'e bakınca büyük aşk yaşıyor falan, kesin Ace'nin sevgilisi, onun yüzünden korsan olmuştur. Bonney önemli bir soylunun kızıdır ve Ace macera yaşarken, başı derde girer ve bir şekilde yolları kesişir. Bonney ona yardım eder, denizcilerden falan saklar sonra aşık olurlar. Ace yoluna gider ama Bonney hamiledir, peşinden denize açılır vb..

Akainu'nun davranış şekli falan tuhaf, bu kız soylu falan çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık