Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense bu Big Mom'ın hükümetle arası iyi çıkacak gibime geliyor.
Vinsmoke ailesi ile düğün yapıyolar ve hükümetin verdiği ödül sistemine müdahale edebiliyorlar (Only Alive)
Gene LinLin ''Monkey D? Garp'ın torunu'' falan diyor. Garp vurulmuş falandır belki öyle bir hissiyata kapıldım niyeyse.
Birne Bonney olayı var gerçekten kızı falan çıkarsa Bonneyde olaylı zaten. Akainunun ''Hükümetten kaçtığını duyunca çok şaşırdım'' tarzında bişiler gevelemişti.

Ne çıkıcak tam kestiremiyorum ama bu Big mom dan baya tuhaf bağlantılar çıkacak diye hissediyorum.

One Piece'de insanların korsan olma amacı daha çok özgürlük mücadelesi. İktidarda bulunanlar bunu engellediği için onlara karşı olan tarafa geçiyorlar. Tabi ne korsanlarda ne de Wgde tamamen ak ya da tamamen kara bir topluluk bulunur diyemeyiz. Sadece şu varki One Piece'de gerçek korsanlık canilik, çalma, yağma anlamına gelmiyor. Bu evrende en iyi korsan en özgür olanı demek en kötü olanı değil. Yani korsan olmak kötü olma zorunluluğu getirmez One Piece evreninde.
Kaido'nun zindanında iki seksen yatıyor
Bu deli oğlanın hali hal değil. Sakın bunun kolu da bu Kaido almış olmasın.

Son düzenleme:
Luffy'nin meyvesinin yakıtı haki. O olmadan o meyve gelişemez. İşte belli bir yere kadar gitti meyve. Ama bu seviye çok yetersizdi. Meyvesine çağ atlatan buluş haki.:D

Kid olur.Hawkins ve Bege'nin de ihtimali az da olsa var.Meyve ve vizyon açısından.Ancak Law yonko falan olamaz.O vizyon yok adamda yancılıktan öteye geçmez.Bir kere adam gibi bir sağ kolu yok oradan kaybediyor en başta.Doflamingo karşısında yatıp ağlayan onu hedef olarak belirlemiş birinden pek beklentim yok.
İlk defa Dof konusunda gerçekçi yaklaştın. Tebrik ediyorum. Yani hedefini Dof tutarsan pek fazla ilerleyemezsin. :)

İlk defa Dof konusunda gerçekçi yaklaştın. Tebrik ediyorum. Yani hedefini Dof tutarsan pek fazla ilerleyemezsin. :)
Ben hep gerçekçiyim. :) Doflamingo'yu yonkolar ile bir tuttuğumu nerede gördünüz.Doflamingo sonrası yaşamayacağını düşünen bir adam nasıl yonko devirip yonko olabilir tek başına.Anca ittifaklar sonrası Buggy gibi talih kuşu kafasına konarsa olabilir.Onun dışında çok zor.

Ben hep gerçekçiyim. :) Doflamingo'yu yonkolar ile bir tuttuğumu nerede gördünüz.Doflamingo sonrası yaşamayacağını düşünen bir adam nasıl yonko devirip yonko olabilir tek başına.Anca ittifaklar sonrası Buggy gibi talih kuşu kafasına konarsa olabilir.Onun dışında çok zor.
Luffy ile takılırsa güçlenir. Bi yonkou beklemiyorum ama meyvesinin yardımı ile belki Luffy'nin Rayleigh'i olur. Aslında geçmişinde yaşadıkları belki de en ağır hikaye şu ana kadarkiler arasında. Bu yüzden ikinci hedef olarak Wgyi yıkmak isteyebilir. Bunun zemini de geçmişinde var. Üstelik bunun için en doğru adamın yanında. Bu yüzden Luffy'ye Rayleigh'in Roger'a yaptığı gibi bi yayıncılık yapabilir ama ötesini beklemiyorum.

Oda nasıl işleyecek acaba Luffy vs Kaido'yu, Zoro vs Shogunu baya seneler var. Efsaneler efsanesi vsler olucak da kaç sene sürer lan bu vslerin olması. @Carpe Diem bıreymın senin mezuniyetine denk gelir herhal bu vsler. :D

Oda nasıl işleyecek acaba Luffy vs Kaido'yu, Zoro vs Shogunu baya seneler var. Efsaneler efsanesi vsler olucak da kaç sene sürer lan bu vslerin olması. @Carpe Diem bıreymın senin mezuniyetine denk gelir herhal bu vsler. :D
Zoro vs Shogun olur mu bilmem zira Shogun belki de ordusu olan kraliyet kanıyla başa gelmiş bi adam ya da belki oğlu falan vardır esas güç ondadır. Kabilesi güçlüdür vs. İlla Zoro ile vs de atmayabilir. Jack ile ilgili de aynı muhabbetler döndü. Zoro'ya iyi bi kılıç ustası lazım rakip olarak. Belki de o tarafta Shogundan daha iyi kılıç ustaları var. Bakalım.
Luffy vs Kaido bi kaç sefere dağıtılabilir. Croco vssi gibi olmasını isterim. O zaman beklediğimizden erken bi önizleme olabilir. Ben hele mezun olayım da onlar on sene daha dövüşmese de olur bremin. :D

Zoro vs Shogun olur mu bilmem zira Shogun belki de ordusu olan kraliyet kanıyla başa gelmiş bi adam ya da belki oğlu falan vardır esas güç ondadır. Kabilesi güçlüdür vs. İlla Zoro ile vs de atmayabilir. Jack ile ilgili de aynı muhabbetler döndü. Zoro'ya iyi bi kılıç ustası lazım rakip olarak. Belki de o tarafta Shogundan daha iyi kılıç ustaları var. Bakalım.
Luffy vs Kaido bi kaç sefere dağıtılabilir. Croco vssi gibi olmasını isterim. O zaman beklediğimizden erken bi önizleme olabilir. Ben hele mezun olayım da onlar on sene daha dövüşmese de olur bremin. :D
Shogun en güçlü kılıç ustasıdır diye düşündüğümden öyle yazdım. Sık dişini az kaldı mezuniyete. :D :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık