Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde çok sevdiğim Sarutobi Hiruzen'in ses sanatçısı Dragon'u seslendirmiş, lanet olsun Dragon'u çok iyi seslendirmiş, fazla eleştirmem artık.

Sonra Luffy devrim yapıyorum, sende yardım et diye gelmesin, insan evladını 1 değil 100 kere dinler gerekirse.
Daha Luffy ile bir kez olsun sohbeti olmamış elin kızından mı dinleyecek Luffy'yi? :artiz: Abisi Sabo varken diğerlerine laf düşmez, düşemez.

Daha Luffy ile bir kez olsun sohbeti olmamış elin kızından mı dinleyecek Luffy'yi? :artiz: Abisi Sabo varken diğerlerine laf düşmez, düşemez.
Sabo'da vicdanını rahatlatıyor, sanki Ace çok da umurunda.

O değilde Sabo, Cp0'dan tırsıyor olarak yansıttılar animede, nasıl hayvan çıkacaklar merak ettirdi beni. Lucci ne seviyeye gelmiştir acaba?

Bu haki işleri çok karışık. Tam aksine Sanjiye B.Haki yaptırması lazım adam tekme atıyor dövüşüyor. Logialarla nasıl dövüşecek Bakınız Kizaru sama :D Zoro da da K.hakinin daha ön planda olması lazım yani sezgi, his ne bileyim.

@Millennium Wizard Dragondan herşeyi bekliyorum.

kör topal

Boş konuşmayalım lütfen. Teach korkak falan değildir, kaç defa bu forumda bunlar anlatıldı. Korkak olan adam dünyanın en güçlü adamı Beyazsakalı karşısına alacak ve onu delirtecek işlere girmez, tümen komutanını öldürmek ve Ace'i denizcilere teslim etmek gibi. Daha sonra Impel Down'ı basıp Magellan ile dövüşmeye çalışmaz, Shichibukai ünvanını alın başınıza çalın diye hükümete kafa tutmaz, Sengoku ve Garp'ı karşısına alıp adayı yıkmakla tehdit etmez. Bu boş konuşmalar nereden geliyor anlamıyorum,

1- Teach numaracı bir adamdır. Yıllarca Beyazsakalın evladı rolü yapmıştır. Yani Beyazsakal karşısında yine aynı numarayı çekmiş ve yemeyince silahını çekip Beyazsakalın kafasına sıkmıştır.

2- Teach gereksiz ve manasız dövüşlere girmez. Marineford'da gücünü test edip herkese göstermek istemesi sebebiyle Garp ve Sengoku'yu karşısına aldı. Akainu karşısında ne gücünü göstermesine gerek vardı, nede savaşarak kazanacağı bir şey. Mock Town / Bellamy bölümlerini tekrar okuyun, Teach'in birinci sınıf kaliteli korsan anlayışını iyi kavrayın.

Bakın Burgess ne dedi ; ''Bu adada bir çok silah var'' , Teach'in Baltigo'yu yağmalayarak kazanacağı şeyler vardı.

Yok siz halen Yonko'ların gücünü kavrayamadıysanız, Pekoms size anlatsın bari.

+1 hem bunun yanında 2 günde marine nasıl gidicek yıkmaya? Daha yerlerini tam bilmiyorlar bilmeleri için gidip öğrenip geri gelip marineyle gitmeleri lazım. Teach'ın gitmesine zaman yetmiyorsa buna hayli hayli zaman yetmez. Tahminimce depremle uzaktan yıktı başlakarına yada bir kasabayı yok ettiği gibi kara delikle devrimci üstünü yok etti. Teach'ın meyveleri alan saldırılarına çok uygun.

Tashigi

Bu haki işleri çok karışık. Tam aksine Sanjiye B.Haki yaptırması lazım adam tekme atıyor dövüşüyor. Logialarla nasıl dövüşecek Bakınız Kizaru sama :D Zoro da da K.hakinin daha ön planda olması lazım yani sezgi, his ne bileyim.
Bence sanji K.haki ile iyi.luffy meyve avantajını kullanarak saldırılardan az hasar alabilir.zoro kılıçlarıyla saldırıları engelleyebilir ayrıca dayanıklı da.ama sanji saldırıları bacağıyla engelliyor ve vücudu savunmasız kalıyor,saldırıları savuşturmak için K.haki gerekiyor.hem suikastçi aileden geliyor.yanlış hatırlamıyorsam tashiginin ağladığını görmüş ve onu kurtarmıştı.k.haki olmasa yapamazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık