Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu onu demedim ki ben az sakin olun ya adam gibi soruyoruz . Normalde hakiyle kesince cidde zarar goruyordu hani kan vs hic bir sey yok aninda toparlandi magmayi kestiler sanki orda adamda hasar yoktu ki ? Kimse durduramadi
Bir defa oldu diye her zaman olacak diye bir şey yok. Beyazsakal da bisento ile Aokiji'yi kesmeye çalıştı ama olmadı. Kizaru'yu kesmeye çalıştı ama olmadı. Demek ki her zaman Haki işlemiyormuş. Çünkü Haki meyve iptali yapmıyor.

Bir defa oldu diye her zaman olacak diye bir şey yok. Beyazsakal da bisento ile Aokiji'yi kesmeye çalıştı ama olmadı. Kizaru'yu kesmeye çalıştı ama olmadı. Demek ki her zaman Haki işlemiyormuş. Çünkü Haki meyve iptali yapmıyor.
Akainu hasar almış. Aokiji'de ne olduğu belirsiz orayı boşalmış olabilir. Cunku hic etki yok orada. Akainu ise ah diyor yani kesilmiş. Ama sadece ah. Adamın boyun bölgesi yarilmis ama sadece ah. Ray kesince direk kesilen yer kanadı. Hasar alındığı sürece her zaman aynısı olur. Haki ile Akainu'nun kafasını keserken adam olur. Bu kadar basit sadece ah deyip geçemez. Dof haki eklese Croco olu idi misal.

Zoro'nun K.Hakisinin Sanji'ye kıyasla daha düşük olduğunu düşünüyorum. Sanji'nin B.Hakisi'de Zoro'ya göre daha düşüktür. Yani bence ileride Sanji K.Haki'de aşmış olur, Zoro da B.Haki'de. Sizce nasıl?

Zoro'nun K.Hakisinin Sanji'ye kıyasla daha düşük olduğunu düşünüyorum. Sanji'nin B.Hakisi'de Zoro'ya göre daha düşüktür. Yani bence ileride Sanji K.Haki'de aşmış olur, Zoro da B.Haki'de. Sizce nasıl?
Hakiye yatkınlıklarıda öyle zaten.Şurdanda anlayabiliriz Zoro daha kaba kuvvete düşkün,Sanji daha zeki sezgileri daha iyi

Doğrusu da o ama halbuki kılıç ustası olan Zoro'nun sezgide daha iyi olması lazımdı. Ruhani işleri pek bir sever ya bu kılıç ustaları, hani o hesap işte. :/

Normalde Zoro tam bir odun. Kılıç ustası estetiğinden zerre nasibini alamamış hayvanın teki. Ben olsam yumrukçu yapardım Zoro'yu. Tipi de uygun zaten.

Doğrusu da o ama halbuki kılıç ustası olan Zoro'nun sezgide daha iyi olması lazımdı. Ruhani işleri pek bir sever ya bu kılıç ustaları, hani o hesap işte. :/

Normalde Zoro tam bir odun. Kılıç ustası estetiğinden zerre nasibini alamamış hayvanın teki. Ben olsam yumrukçu yapardım Zoro'yu. Tipi de uygun zaten.
Oda Monster trionun güç seviyesine göre Haki vermiş.Bu yüzden de Zoroya B. haki düşüyor işte. :)

Bu arada yumrukçu olsa güzel olurdu Zoro haaa :D Yumruk mu daha güçlü tekme mi kavgası yaparlardı Sanji ile limon-sirke misali :/

Pica'yı otuz saat bulamayınca ben anladım Zoro'da o konuda eksik var. :D Pek mantıklı bir anlam çıkarma olmasa da, bence öyle. Ve kendine yetecek kadar vardır ya K.Hakisi. Ben sadece biri K.Haki'de, diğeri B.Haki'de daha iyi olur demek istiyorum. ^^

kör topal

Dıragon'un kaçması ihtimali daha kötü bence. Herkes Teach korkar kaçar diyordu bi baktık dıragon topuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık