Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in zeki ve güçlü olması korkak olduğu gerçeğini değiştirmez.
Elini ayağını öpem Beyazsakal dediği zaman olay bitmiştir zaten:gamyon:
Teach, Beyazsakalı kandırmaya çalıştı, eğer aksi olsaydı, deprem yemeden daha önce adamlarını çağırır ve tabancasını çekip WB'yi vururdu. Bunu sonradan yapabilecek adam ne diye önceden yalvarsın.

Bu sencelik bencelik bir şey olsa tamam, ama değil. Sen benim saydığım şeyleri yapmış bir adamı nasıl korkak olarak görüyorsun bana bunu açıkla. Teach'in yapacaklarını şu seride kaç kişi yapmayı göze alabilir, bana bir liste yap ve sonra Teach'e korkak de.

• Dünyanın en güçlü adamı Beyazsakal halen hayattayken, onun bir tümen komutanını öldürmek ve bir diğer tümen komutanını yakalayıp Denizcilere teslim etmek.
  • 100 Milyon ve üzeri bir kelleyi yakalamayı amaçlamak.
  • Impel Down'ı basıp, oranın en rütbeli ve güçlü adamı Magellan ile yüzleşmeyi göze almak.
  • Denizci üssüne gelip, hükümetin verdiği Shichibukai ünvanından vazgeçtiğini açıklamak ve Sengoku ile Garp'ı karşısına almak.
Bana göre Teach, KK olamayacak orası ayrı, diğer Yonko'ları geçecek ve en son düşman olarak Luffy'nin karşısına çıkacak, ama bu adama korkak demek saçmalıktan başka bir şey değildir.
Açıklayayım o zaman :)

Şimdi Meyveyi çaldı ve kaçtı o kadar korkmuş ki Yeni Dünya'da bile kalamamış.
Daha sonrasın da Ace'i yakalayıp Shici oluyor burada bir şey yok.
Daha sonrasın da WB'nin evladını bırakmayacağını biliyor adam plancı tamam güçlü de.
Sonra ID'ye gidiyor lafta akıllı adam ama Tayfaca Magellan'dan tek yiyor.
Daha sonrasında şansı da yaver gidip kurtuluyor ve Planını gerçekleştiriyor.
Sonra Marineforda geliyor fakat orada bile WB'nin o kadar kötü olmasına rağmen yaşlı halile ve yaralanmış haline rağmen bekliyor. Tamam kendini riske atmıyor diyelim. Orada WB'ye artistlik yapıp dalga geçmeye kalkıyor Wb ağzının payını veriyor.
Fakat orada yaşanan komiklik ise o kadar laf yapmasına rağmen WB'ye ağlıyor baba yapma ben senin oğlunum diye burada bir kere anlaşılıyor bence korkak olduğu.
Daha sonrasın da ise 2 tane belki de türünün en iyi meyveleri olan 2 meyveyi alıyor ve yine başlıyor artistlik yapmaya neymiş efendim Marinefordu yıkacakmış, yakacakmış ama ne hikmetse Shanks gelip dövüşmek isteyen varsa dövüşelim biz burdayız diyene kadar. Sonra Cesur Teach takıyor geri vitese. Tamam orada denizciler vardı korkmadı diyelim. Çünkü tartışma yaptığım herkes bunu diyor denizciler vardı. ok kayıp verirlermiş miş mişte muş muş muş.
Daha sonrasında ise Denizcilerden gemi istiyor. Gemi de sadece Akainuyu görmesine rağmen topukluyor. Ya sen tayfanla berabersin ID'nin en tehlikeli suçluları yanında en iyi 2 meyve var elinde niye kaçıyorsun ?
Şimdi yine diyeceksinin çok kayıp verir vs.
Kaçmıyacak o zaman bu adam korkak değilse 1 adama Koca 1 Tayfa daha bir şey dememe gerek yok sanırım.

Yami

Teach, Beyazsakalı kandırmaya çalıştı, eğer aksi olsaydı, deprem yemeden daha önce adamlarını çağırır ve tabancasını çekip WB'yi vururdu. Bunu sonradan yapabilecek adam ne diye önceden yalvarsın.
Şu Sayfayı attıktan sonra hala " ya ama akainudan topukladı .s " şeklinde yorum geliyorsa tartışmayacaksın.
Muhtemelen değil sabit olarak yüzeysel bakıyordur ve fikri değişmeyecektir.
Boşuna laf anlatıyorsun Blackbeard. Eski nickin buydu sanırım aklımda kalmış.

Açıklayayım o zaman :)

Şimdi Meyveyi çaldı ve kaçtı o kadar korkmuş ki Yeni Dünya'da bile kalamamış.
Daha sonrasın da Ace'i yakalayıp Shici oluyor burada bir şey yok.
Daha sonrasın da WB'nin evladını bırakmayacağını biliyor adam plancı tamam güçlü de.
Sonra ID'ye gidiyor lafta akıllı adam ama Tayfaca Magellan'dan tek yiyor.
Daha sonrasında şansı da yaver gidip kurtuluyor ve Planını gerçekleştiriyor.
Sonra Marineforda geliyor fakat orada bile WB'nin o kadar kötü olmasına rağmen yaşlı halile ve yaralanmış haline rağmen bekliyor. Tamam kendini riske atmıyor diyelim. Orada WB'ye artistlik yapıp dalga geçmeye kalkıyor Wb ağzının payını veriyor.
Fakat orada yaşanan komiklik ise o kadar laf yapmasına rağmen WB'ye ağlıyor baba yapma ben senin oğlunum diye burada bir kere anlaşılıyor bence korkak olduğu.
Daha sonrasın da ise 2 tane belki de türünün en iyi meyveleri olan 2 meyveyi alıyor ve yine başlıyor artistlik yapmaya neymiş efendim Marinefordu yıkacakmış, yakacakmış ama ne hikmetse Shanks gelip dövüşmek isteyen varsa dövüşelim biz burdayız diyene kadar. Sonra Cesur Teach takıyor geri vitese. Tamam orada denizciler vardı korkmadı diyelim. Çünkü tartışma yaptığım herkes bunu diyor denizciler vardı. ok kayıp verirlermiş miş mişte muş muş muş.
Daha sonrasında ise Denizcilerden gemi istiyor. Gemi de sadece Akainuyu görmesine rağmen topukluyor. Ya sen tayfanla berabersin ID'nin en tehlikeli suçluları yanında en iyi 2 meyve var elinde niye kaçıyorsun ?
Şimdi yine diyeceksinin çok kayıp verir vs.
Kaçmıyacak o zaman bu adam korkak değilse 1 adama Koca 1 Tayfa daha bir şey dememe gerek yok sanırım.
Sen zaten direk herkesi öldürsün istiyorsun, Teach herkesi dövsün, bir sürü gereksiz kavgaya girsin.

Ben sana bu dediklerimi kaç kişi yapabilir diye liste yap dedim, sen kalktın artislik yapmış falan diyorsun, kusura bakma ama saçmalıyorsun. O dediğin artisliği kaç kişi yapar bana bir say, ondan sonra Teach'e korkak dersin. Seride korkak olmayan kaç kişi var çok merak ediyorum senin bu mantığınla.

Shanks savaşı durdurmaya geldim dedi, madem çok cesurdu, dövseydi Akainu ile Teach'i dimi. Sonradan Teach'i takip etseydi de o şekilde yok etseydi. Demek ki Shanks'ta korkak ki bunları yapmamış. Senin mantığınla gidiyorum, sizin mantığınızla herkesi korkak ilan edebilirim, çünkü önüne gelene dalsın herkesi yok etsin mantığınız var.

Hele ki Dragon, gitmiş gizli saklı adalarda saklanıyor, ne diye gidip hükümete dalmıyor. Ne diye Akainu'yu dövmüyor. Demek ki Dragon'da korkak. Goa krallığında daha gücüm yetmez dedi, aldı Sabo'yu kaçtı gitti. Korkağın önde gideni.

Neden kandırmaya çalıştı peki ? Neden kandırmak zorunda hisseti kendisini ?
Adam ölmekten ve planlarının bozulmasından korkuyor işte.İlla korkusuz olmasına gerek mi var ?
Teach daima bu şekilde devam edecek yoluna yani pabucun pahalı olduğunu görünce kuyruğunu bacaklarının arasına alıp kaçmaya çalışacak, yalan söyleyecek, kandırmaya çalışacak vesaire vesaire.
Adamın korkak olması güçlenmesini yada yüksek bi mevkiye gelmesini engellemiyor adamın işine yarıyor.

Olmasından kastın ne ? Adamın canı yandı ve kaçtı işte, Haki meyve iptal etmiyor ki adama Haki ile dokununca direk insan formuna dönsün, böyle bir kanun yok. Haki'nin meyve iptali yapmadığını defalarca seride anlattılar ama bir türlü anlaşılmıyor.

Bir şey olmadı demek saçma olur, basbaya bir şey oldu ki adamın canı yandı ve acıdan inledi. Sen Haki meyve iptal etsin dokunduğu an kessin istiyorsun.

Luffy, Smoker'ı dövüyor, ama adam halen duman. Çünkü Haki meyve iptal etmiyor.
Yahu onu demedim ki ben az sakin olun ya adam gibi soruyoruz . Normalde hakiyle kesince cidde zarar goruyordu hani kan vs hic bir sey yok aninda toparlandi magmayi kestiler sanki orda adamda hasar yoktu ki ? Kimse durduramadi

Neden kandırmaya çalıştı peki ? Neden kandırmak zorunda hisseti kendisini ?
Adam ölmekten ve planlarının bozulmasından korkuyor işte.İlla korkusuz olmasına gerek mi var ?
Teach daima bu şekilde devam edecek yoluna yani pabucun pahalı olduğunu görünce kuyruğunu bacaklarının arasına alıp kaçmaya çalışacak, yalan söyleyecek, kandırmaya çalışacak vesaire vesaire.
Adamın korkak olması güçlenmesini yada yüksek bi mevkiye gelmesini engellemiyor adamın işine yarıyor.
Daha kolay çünkü, adam zekasını kullanıyor, WB bir açık verirse bundan faydalanırım diyor, baktı WB açık vermiyor, çekti silahını çağırdı adamlarını işini bitirdi. Şimdi elimizde böyle bir kesinlik var, savaşta o depremi yedikten sonra bile uzun süre savaşacak bir Teach var, bu adamın herhangi bir ahlak değeri yok, herşeyi mübah olarak görüyor, her türlü pisliği yapıyor, ama korkak asla değil. Yahu, korkak olsa en baştan WB ile ne diye dövüşsün, 1 dk önce Akainu'yu yerin dibine yolladığını gördü, buna rağmen çekinmedi daldı, sonunda da öyle yada böyle kendisi bayılmadan WB'yi öldürdü. Olay bitti.

E.Oda'nın oradaki amacı Teach'i korkak değil, numaracı ve WB'nin de Teach'i asla oğlu olarak görmediğini tamamen red ettiğini göstermek istemesiydi, benim gördüğüm bu.

Sen zaten direk herkesi öldürsün istiyorsun, Teach herkesi dövsün, bir sürü gereksiz kavgaya girsin.

Ben sana bu dediklerimi kaç kişi yapabilir diye liste yap dedim, sen kalktın artislik yapmış falan diyorsun, kusura bakma ama saçmalıyorsun. O dediğin artisliği kaç kişi yapar bana bir say, ondan sonra Teach'e korkak dersin. Seride korkak olmayan kaç kişi var çok merak ediyorum senin bu mantığınla.

Shanks savaşı durdurmaya geldim dedi, madem çok cesurdu, dövseydi Akainu ile Teach'i dimi. Sonradan Teach'i takip etseydi de o şekilde yok etseydi. Demek ki Shanks'ta korkak ki bunları yapmamış. Senin mantığınla gidiyorum, sizin mantığınızla herkesi korkak ilan edebilirim, çünkü önüne gelene dalsın herkesi yok etsin mantığınız var.

Hele ki Dragon, gitmiş gizli saklı adalarda saklanıyor, ne diye gidip hükümete dalmıyor. Ne diye Akainu'yu dövmüyor. Demek ki Dragon'da korkak. Goa krallığında daha gücüm yetmez dedi, aldı Sabo'yu kaçtı gitti. Korkağın önde gideni.
Dediğinle alakası yok saçmalamıyorum diyorum ya sence öyle.

İstedğim şey hep hazıra konmasın biraz cesaret göstersin benim gözümde KK olacak kişi hiç birşey'den demesem bile çoğu şeyden korkmayacak adam olmalı.

O artistliği yapan kişiler olarak Shanks gemisine geldi. H.haki kullandı ve ne kadar savaş olmasa bile kılıç çarpıştırıldı.
Luffy karşısına çıktı. O artistliği yaptı.
Crocodile adam sapasağlamken saldırmaya çalıştı.
Ace tayfaya katılmadan önce Wb'ile sağlamken savaştı. Aklıma gelenler bunlar demek ki varmış.

Shanks kendin diyorsun savaşı durdurmak için geldim diyor savaşmak için geldim demiyor aksine orayı yakıp yıkıcam diyen Teach.

Boşa tartışıyoruz sana ilk yorumumda dedim ne senin fikrin değişecek ne benim ne de bu Koca forumun Akşama kadar aynı şeyleri birbirimize söyleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık