Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tipsiz diye ezik görüyorlar adamı.
Adam mafya yahu. Korsanlık ne? Barbar, kafasız adam işi.
Fakat mafya olmak başka bir şey. Hem güç, hem de zeka gerektirir. Mafyalıkta yavaş yavaş yükselirsin. Gerekirse başkasının adamı da olursun. Ama sonra 1 numara olursun.
Örneğin: Polat Alemdar.

Düğün sonrası tüüüümmmm yer altı dünyasının başına geçer. Hani yer altı dünyasında Jack, Dof, Vinsmoke, Buggy ve bilmediğimiz bir sürü kişi vardı ya. Hah işte bu tüm işlerin başına o geçer. Yeraltını tek bir kişide birleştirir.
Polat Alemdar örneği çok hoşuma gitmese de ben de Bege'nin çok orijinal bir karakter olduğunu düşünüyorum. Sanji ile selamlaşmaları bile tam mafya usulu idi ve çok efsane idi. O sahneyi kafamda canlandırarak epey gülmüştüm.
Yalnız o nick altında Bege fan kulüp başkanlığı yapman enteresan :)

Polat Alemdar örneği çok hoşuma gitmese de ben de Bege'nin çok orijinal bir karakter olduğunu düşünüyorum. Sanji ile selamlaşmaları bile tam mafya usulu idi ve çok efsane idi. O sahneyi kafamda canlandırarak epey gülmüştüm.
Yalnız o nick altında Bege fan kulüp başkanlığı yapman enteresan :)
Bege cidden tipten kaybediyor. Luffy'den sonra Law'dan sonra en çok iş yapan supernova.

Bege fanı olmadığı için geçici başkanlık yapıyorum fan klübüne. İleride potansiyeli yüksek bir Bege fanı bulduğumda başkanlığı ona bırakacağım. :)

Bege cidden tipten kaybediyor. Luffy'den sonra Law'dan sonra en çok iş yapan supernova.

Bege fanı olmadığı için geçici başkanlık yapıyorum fan klübüne. İleride potansiyeli yüksek bir Bege fanı bulduğumda başkanlığı ona bırakacağım. :)
Ne iş yaptı da çok iş yaptı oluyor?Kid gibi yonkonun müttefiiğinin gemisini batıran,kol vermiş biri varken yonkonun sığıntısı nasıl ondan fazla iş yapmış oluyor?Üzgünüm ama Bege fanı olan birini bulamadan bu sene içerisinde kendiğiliğinden bırakacaksın gibime geliyor Bege fanlığını.

Bege şuana kadar gördüğümüz üzere en aciz novadır neden?

Kendisi bir korsanın gücünü görüp ona kendisini adıyan bir korsandır.Big Mom.Gayet açık bir şekilde kendisi açıklamıştır.
Kendisi bir korsan kaptan olup karşı nova tayfasının 3. adamı ile muhatap olan bir adamdır.
Esinlendiği adamın binde biri kapasitede olmayan adamdır.Vito Carlone'nin büyüklüğünü ve ağırlığını GodFather 2 izleyenler anlarlar.
Kendisi düşman korsan tayfasının 3. adamını en zayıf noktasından vuran ve çaresiz bırakan adamdır.
Ki şeytan meyvesi bile Sanji içi ne kadar basit olduğunun kanıtıdır.

Hani Şuan Sanji'ye arc ayırmış Mangakanın Beegeyi harcatmaması için özellikle Arc'ın ana konusu Sanji'ye harcatmamasının hiç bir ayrıkırı durumu yok.

Bunları bir Sanji Fanı olarak değil seriyi takip eden bir adam olarak söylüyorum.
Tıpkı Urugeonun Killer ve Zoro sınıfından bir korsan kaptan olduğunun belli olduğu gibi.
Esinlenildiği karakter Vito Corleone değil, Al Capone.

Arkadaşlar bütün haki çeşitleri aç-kapa şeklinde çalışmıyor mu zaten? Şu şunu farketmedi, bu bunu görmedi tarzı yaklaşımlar bana tuhaf geliyor.

Dofu yücelteceksiniz diye verilen tanımı değişmeyin en azından. :( K.hakinin esas olayı zaten o. Direkt bu gücü geliştimek düşmanın yerini, sayısını ve hareketlerini okumanı sağlar diyor. Hatta göremediklerini bile diye de destekliyor.
Şu gösterdiğin sayfa ile benim gösterdiğim Law'ın Doffy'ye arkadan yaptığı ve Doffy'nin sezdiği saldırı arasında ne fark var ? Söyleyeyim, Doffy'nin örneği daha iyi, Rayleigh devasa bir filden sıyrılıyor, Doffy ise Law'ın ölümcül bir tekniği olan Mes saldırısından.

Doflamingo'nun gözlem Hakisi zayıf diyenler vardı, şu sahne bariz şekilde Doflamingo'nun sağlam bir gözlem Haki'si olduğunu gösteriyor.

Arkadaşlar bütün haki çeşitleri aç-kapa şeklinde çalışmıyor mu zaten? Şu şunu farketmedi, bu bunu görmedi tarzı yaklaşımlar bana tuhaf geliyor.
Değil. Luffy k.hakisini savaş bitmiş ziyafet çekerken niye açık bıraksın o zaman. Caribou Shirahoshiyi alıp götürmüştü yoksa. Belki yoğunlaşınca artma kendi haline bırakınca azalma vardır.
Şu gösterdiğin sayfa ile benim gösterdiğim Law'ın Doffy'ye arkadan yaptığı ve Doffy'nin sezdiği saldırı arasında ne fark var ? Söyleyeyim, Doffy'nin örneği daha iyi, Rayleigh devasa bir filden sıyrılıyor, Doffy ise Law'ın ölümcül bir tekniği olan Mes saldırısından.
Orada ne söylendiğini demiştim de mes hantal bi teknik beni çok etkilemedi şahsen. Zaten Dof defalarca da gördü mesi yapmadan önce yaptığı shambles tekniğini kovalarken. Abartılı bi sahneymiş gibi atmanıza lüzum yok. Neyse aman aynı yerlere dönüp duruyoruz. Velhasılı kelam Fuji> Dof, Fujinin k.hakisi >>>>>>>Dof benim bu görüşüm değişmedi yormayın kendinizi. :)

Ne iş yaptı da çok iş yaptı oluyor?Kid gibi yonkonun müttefiiğinin gemisini batıran,kol vermiş biri varken yonkonun sığıntısı nasıl ondan fazla iş yapmış oluyor?Üzgünüm ama Bege fanı olan birini bulamadan bu sene içerisinde kendiğiliğinden bırakacaksın gibime geliyor Bege fanlığını.
Adamın planı varsa yonkou sığıntısı lafı boşa gidecek mi? Evet.
Bege de batırır istese gemi zor iş değil.

Görevi Sanji ve CC'yi almaktı. Bir sürü kişi içinden aldı. İş bu. Kid'den çok iş yapmış yani.
Adam karizmatik değil diye ezmeyin!

Seninle Kid, Bege ve Jack vs'si konusunda ayrı düşmüştük. Kid'de zaten benim dediğim olacak gibi gözüküyor. Jack'te de dediğim oldu. :/
Bege'ye de az kaldı bekle. :/

Değil. Luffy k.hakisini savaş bitmiş ziyafet çekerken niye açık bıraksın o zaman. Caribou Shirahoshiyi alıp götürmüştü yoksa. Belki yoğunlaşınca artma kendi haline bırakınca azalma vardır.

Orada ne söylendiğini demiştim de mes hantal bi teknik beni çok etkilemedi şahsen. Zaten Dof defalarca da gördü mesi yapmadan önce yaptığı shambles tekniğini kovalarken. Abartılı bi sahneymiş gibi atmanıza lüzum yok. Neyse aman aynı yerlere dönüp duruyoruz. Velhasılı kelam Fuji> Dof, Fujinin k.hakisi >>>>>>>Dof benim bu görüşüm değişmedi yormayın kendinizi. :)
Hantal mı ? :D Şu sahne nasıl unutulabilir.Hızlı yapıldığını gösteren çizimlere bir bak istersen.

Kanıtları görmezden gelmek hiç iyi değil gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık