Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D. hakkında elimizde çok az bilgi var. Mesela D. ile ilgili tanrının Doğal düşmanı denildi. Şu an seride bu tanıma en çok uyan karkater Dragon. Beyazsakalın da bahsettiği, beklenen D. Dragon çıkarsa hiç şaşırmam. Bence, şu an Luffy'den daha çok uyuyor bu tanıma.
Ayrıca seriideki en özel Karakter o, her kesten farklı bir amacı var. Dünya hükumeti ile tek basına mücadele eden adamın harcanacağını düşünmek bence pek doğru değil.

Ancak şöyle bir şey olabilir. Dragon'un işlendiği bir arç olur ve bi şekilde Luffy'de bu arc'a dahil olur. Baba oğul karşılaşırlar, aralarında duygusal bi şeyler olur... Luffy daha önce bilmediği şeyler öğrenir ve Dünya hükumetinin iğrenç yüzünü görür, nasıl ki geçmişte kötü yüzünü gördüğü her kesi hedef tahtasına koyup, onlara rakip oldu, bu sefer de dünya hükumetinden nefret eder ve ona düşman olur. Sonra babası bu arc'da kahramanca ölür. Bunun üzerine Luffy babasından görevi devralır. Dragon'un bütün adamları, Dragon'un oğlu deyip Luffy'e biat eder + serinin basından beri yanında olabilecek bütün her kes o büyük savasta Luffy'nin yanında yer alır. Sonra Luffy ve Dünya hükumeti çarpışır. Bence, bu savas Korsan Kral olduktan sonra olur.

Dragon'a bir şey olmayacağını savunmak doğru değil. Hele de Teach karşısında.

Luffy Raftel'de gerçek tarihi öğrenip hükümeti yıkıp dünyayı mutlu hale getirecek. Gözüken senaryo bu şekilde. Bu senaryo'da Dragon'un yeri yok bence. Devrim Dragon'suz da olur.
Teach'in ise KK dövüşüne kadar seride kalması gerekiyor.

Eğer o karşılaştırmada bir karakter harcanacaksa o karakter Dragon olacaktır.
Aynı şey Shanks için de geçerli. Mihawk için de. İkisinin de seride bizimkilere destek çıkmaktan başka bir işlevi kalmadı bence.

Bu üç karakterin de bir şekilde hikayeden çıkarılacağını düşünüyorum.

Evet kabul etmedin. Daha önce üç farklı kez tartıştık seninle Dragon hakkında. :(
Güç üzerine tartışmışız seninle.
Ben Dragon, Fuji ayarı çıkarsa onun için iyidir demişim. Spandam muamelesi yapmamışım ki yapsam da kimse bir şey demez. İkimizde tahmin yapıyoruz, çok kafama yatarsa kabul ederdim. İkna edememek senin hatan.:D

Sen devrimci lideri, ana karakterin babası ve dünyanın en çok aranan adamı diyorsun. Ben de bunları yapması için yonkou olmasına gerek yok diyorum ve ayrıca benim için her. Dragon en güçlü diyende var. istediğin gibi düşünebilirsin ama benim düşüncelerimin yanlış olduğunu göstermez çünkü gücüne dair bir şey görmedik. Güç konusu ayrı ama benim şimdi dediğim:
Daha başardığı bir şey yok, hem devrim ayağına kim bilir neler yapıyor.
Şaka ile karışık takılmıştım sadece.

Konu nereden nereye geldi.

Mihawk

Ödüller güç ile ilgili değil, tehtid veya canilik ile ilgili. Ama bu adam en büyük karşıt oluşumun lideri. Taktik zekası yanında gücün de olacağı bariz. Harcanır, ama zor olur. Çok şey kaybedilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık