Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka belli başlı ağırlığı olan karakterleri ciyak ciyak bağırırken çizmez. Onlara saygı duyduğu için ölseler bile saygı duyulacak bir biçimde öldürüyor.
Örneğin WB.
Ciyak ciyak bağırtsa bile mangaka bölümde göstermez. Belirtmez.
Onu bende söyledim zaten.Göstermez göstermedi diye de olmadığı anlamına gelmez.
Diğerleri acı duymuyor mu :/
Sinirleri etkileyen birşey ise eğer herkes duyar.Zoro mesela acıyı direk sinirlerine yedi o yüzden şoka girdi.Diğerleri darbe alırken bu noktalara denk gelmeyebilir.Elimizde bile mesela daha çok hissiyat var vücudun diğer noktalarına göre.Kol kesilir mesela ama bunun yapılış şekli önemli acı vermesi için.Yavaş yavaş ile bir anda yapılan aynı olmaz mesela.Bunun etkisi değişeceği için farklı şekillerde de dayanılabilecek farklı etkiler gösterebilir.

Olur olur. Böyle bi karakter hele detaylı işlenmeden harcanmaz. Tipsizin teki kabul, sorumsuz bi baba, Luffy karambole büyüdü onun sorumsuzluğu yüzünden biraz gıcığım o konuda ama adam şu ana kadar gördüğümüz karakterler arasında hepsinden daha önemli bi iş başarmış. Dünyaya bi şey anlatmış. Bu konuda Rogerı dahi geçmiştir bence. Serinin en önemli ikinci ismi olmayı haketmiştir bu şekilde. O yüzden Dragon harcanmaz. Luffy'den temiz bi dayak yerse sevinirim ama Dadan bile daha fazla babalık yaptı Luffy'ye. :D

Olur olur. Böyle bi karakter hele detaylı işlenmeden harcanmaz. Tipsizin teki kabul, sorumsuz bi baba, Luffy karambole büyüdü onun sorumsuzluğu yüzünden biraz gıcığım o konuda ama adam şu ana kadar gördüğümüz karakterler arasında hepsinden daha önemli bi iş başarmış. Dünyaya bi şey anlatmış. Bu konuda Rogerı dahi geçmiştir bence. Serinin en önemli ikinci ismi olmayı haketmiştir bu şekilde. O yüzden Dragon harcanmaz. Luffy'den temiz bi dayak yerse sevinirim ama Dadan bile daha fazla babalık yaptı Luffy'ye. :D
Ya hemen şimdi harcar falan demiyorum zaten bize vereceği mesajları bilmem neleri ayrıntıları açıklar sonra seri sonlarına doğru daha Luffy babasını görmeden ne harcaması ama bence harcayabilir.

Ya hemen şimdi harcar falan demiyorum zaten bize vereceği mesajları bilmem neleri ayrıntıları açıklar sonra seri sonlarına doğru daha Luffy babasını görmeden ne harcaması ama bence harcayabilir.
İşte unut sen onu. Yol yakınken dön, kurtaralım seni. :) Son savaşta epik bi ölüm yazarsa belki olur ama o zaman da harcanmış olmaz işte efsane olur. Harcanmak kötü bi tabir. Ne şehittir ne gazi gibi bi sonuca varır. O da bu seride Dragon için imkansız diye düşünüyorum. Şehit olur gazi olur hatta manasına bakılınca Niyazi de olur ama ... yoluna gitmez Dragon. Harcanmaz yani.

İşte unut sen onu. Yol yakınken dön, kurtaralım seni. :) Son savaşta epik bi ölüm yazarsa belki olur ama o zaman da harcanmış olmaz işte efsane olur. Harcanmak kötü bi tabir. Ne şehittir ne gazi gibi bi sonuca varır. O da bu seride Dragon için imkansız diye düşünüyorum. Şehit olur gazi olur hatta manasına bakılınca Niyazi de olur ama ... yoluna gitmez Dragon. Harcanmaz yani.
Aman neyse ben bir şey demiyorum. :D şu Teach ler bir çizilsin de :D

Daha başardığı bir şey yok, hem devrim ayağına kim bilir neler yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık