Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet tam olarak o sebepten dünyanın en çok aranan adamı ve serinin ana karakterinin babası. :/
Sabondy'de kutsallar köle alıyordu, devrim yapıldı da benim mi haberim yok. Ayrıca aranmasıyla ne alakası var? Ana karakterin babası yani ana karakter değil, her an kim vurdu ya gidebilir.
Nasıl yok la hem onlarca ülke kurtarmış hem de dünya hükümetine kafa tutan bi oluşumun öncüsü olmuş. Bunu yapabilmesi bile başlı başına başarı. Tipsiz diye o kadar da ezmeyin.
Daha bir şey başarmadı dedim bende, yarın Dragon ölür, devrim oluşumu dağılır ve her şey eskisi gibi devam eder. Fikir aşıladı gerisi zaten gelir diyorsan bir şey diyemeyeceğim. Dragon nerede ada kurtardı, devrimcilerin bölgesi mi var? Wano'ya bak kimse karışamıyordu, Dragon'un kurtardığı yerlere denizci giremiyor mu?

O gitsin Lufy yerine Robin ile vakit geçirsin.:(

Sabondy'de kutsallar köle alıyordu, devrim yapıldı da benim mi haberim yok. Ayrıca aranmasıyla ne alakası var? Ana karakterin babası yani ana karakter değil, her an kim vurdu ya gidebilir.

Daha bir şey başarmadı dedim bende, yarın Dragon ölür, devrim oluşumu dağılır ve her şey eskisi gibi devam eder. Fikir aşıladı gerisi zaten gelir diyorsan bir şey diyemeyeceğim. Dragon nerede ada kurtardı, devrimcilerin bölgesi mi var? Wano'ya bak kimse karışamıyordu, Dragon'un kurtardığı yerlere denizci giremiyor mu?

Senle ne zaman Dragon konusunda tartışsak duvarla konuşuyormuş gibi hissediyorum.

Crocodile > Doflamingo
(Tabii ki de güç açısından söylemiyorum.)
Güç açısından da büyük olabilir, bilemeyiz. Şimdi, iki yıl önceki Luffy'e yenildi nasıl olur da Doflamingo'dan güçlü olur, diyenler çıkar. İki yıl öncesinin güç dengeleri ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var. En basit örnek, şimdilerde hamsi niyetine avlanan deniz canavarının Shanks'ın kolunu alması. Bu bile Seriideki güç olgusunun ne derece değiştiğini bize gösterir. Bu yüzden sabit fikirli olmamakta fayda var.

Bir çok krallık hali hazırda düşmüş.

Güç açısından da büyük olabilir, bilemeyiz. Şimdi, iki yıl önceki Luffy'e yenildi nasıl olur da Doflamingo'dan güçlü olur, diyenler çıkar. İki yıl öncesinin güç dengeleri ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var. En basit örnek, şimdilerde hamsi niyetine avlanan deniz canavarının Shanks'ın kolunu alması. Bu bile Seriideki güç olgusunun ne derece değiştiğini bize gösterir. Bu yüzden sabit fikirli olmamakta fayda var.
Senin gibi düşünmeme rağmen gelip Marineford'da Dof ile Croco'nun sahnesini atabileceklere laf anlatmakla uğraşmak istemedim açıkçası. Dediğin gayet mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık