Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Doflamingo'nun bilinçli klonu mu yoksa Magellan'ın zehirli gazdan oluşmuş kendi bilinci olan yaratığı mı daha güçlü?

Charles Vane

Gündemde uzun süredir yer almıyor ama bu Beyazsakal ve Crocodile ın mazisine dair varsayımlarınız neler Weevil gibi bir karakter ortaya çıkmışken hiç kimse dile getirmedi ve Croco nun henüz tamamlanmış bir misyonu var ki kendisini hala görüyoruz bir de yanlış hatırlamıyorsam İvankovdan korkuyordu ya da çekiniyordu nasıl bir üçgene oturacak acaba bu üçlü arasındaki ilişki.Croco Beyazsakal a saldırdığında Beyazsakal Korsanlarından hiçbiri onu durdurmamıştı bunu Croco nun Beyazsakalın oğlu olmasına bağlarsak arayışı aile olan bir adamın biyolojik ailesi ile arasının kanlı bıçak olması güzel bir tezat oluşturmaz mı bir de Croco nun yüzündeki dikiş izleri ile Weevil in vücudundaki dikiş izleri arasındaki benzerlik aralarında bir ilişki olduğuna delalet getirmez mi yoksa ben böyle bir mantık kurduğum için her yerde benzerlikler görüyorum :D Nereden bakarsak bak İvankov bu denklemde yerine oturmuyor en olası ihtimal Croco ya bir hususta şantaj yapması :fool:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gündemde uzun süredir yer almıyor ama bu Beyazsakal ve Crocodile ın mazisine dair varsayımlarınız neler Weevil gibi bir karakter ortaya çıkmışken hiç kimse dile getirmedi ve Croco nun henüz tamamlanmış bir misyonu var ki kendisini hala görüyoruz bir de yanlış hatırlamıyorsam İvankovdan korkuyordu ya da çekiniyordu nasıl bir üçgene oturacak acaba bu üçlü arasındaki ilişki
Croco weevil'in anasi ve iva'da onu sonradan adam yapmis:oleyo2:

Gündemde uzun süredir yer almıyor ama bu Beyazsakal ve Crocodile ın mazisine dair varsayımlarınız neler Weevil gibi bir karakter ortaya çıkmışken hiç kimse dile getirmedi ve Croco nun henüz tamamlanmış bir misyonu var ki kendisini hala görüyoruz bir de yanlış hatırlamıyorsam İvankovdan korkuyordu ya da çekiniyordu nasıl bir üçgene oturacak acaba bu üçlü arasındaki ilişki.Croco Beyazsakal a saldırdığında Beyazsakal Korsanlarından hiçbiri onu durdurmamıştı bunu Croco nun Beyazsakalın oğlu olmasına bağlarsak arayışı aile olan bir adamın biyolojik ailesi ile arasının kanlı bıçak olması güzel bir tezat oluşturmaz mı bir de Croco nun yüzündeki dikiş izleri ile Weevil in vücudundaki dikiş izleri arasındaki benzerlik aralarında bir ilişki olduğuna delalet getirmez mi yoksa ben böyle bir mantık kurduğum için her yerde benzerlikler görüyorum :D Nereden bakarsak bak İvankov bu denklemde yerine oturmuyor en olası ihtimal Croco ya bir hususta şantaj yapması :fool:
Dikiş izleri, yara izleri ve kopmuş uzuvlar bu serinin olmazsa olmazları. Bunlardan yola çıkmak pek sağlıklı değil, zoro ve rayleigh gibi aynı yerden açılmış yaralar olsa tamam diyeceğimde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık