Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadın yemedi yedirdi. Akılsız kocası biraz düşünse bu durumlara düşeceklerini bilirdi. Annesi en çok Dof'u seviyordu, onu içten içe işledi. En büyük ol, herkes den nefret et herkesi ez ve dünyanın tepesine çık dedi.:D (Gaara vol2)
Adas sence doffy'de ope ope ve yahut magu magu,goro goro,gura gura gibi meyveler olsaydi nasil bi seviyede olurdu?

Adas sence doffy'de ope ope ve yahut magu magu,goro goro,gura gura gibi meyveler olsaydi nasil bi seviyede olurdu?
Dofu güçlü yapan zaten meyvesi. :( O meyve saydıklarından aşağı değil zaten.
Bence yine amiral altı olurdu :D
Meyvesiz hali Zorodan biraz daha güçlüdür zaten bu karakterin. Meyvesi olmasa o seviyedeki kimse muhattab almaz bunu. O harika meyveyle bile anca bu kadar güçlenmiş ne yapalım! :D

Dofu güçlü yapan zaten meyvesi. :( O meyve saydıklarından aşağı değil zaten.

Meyvesiz hali Zorodan biraz daha güçlüdür zaten bu karakterin. Meyvesi olmasa o seviyedeki kimse muhattab almaz bunu. O harika meyveyle bile anca bu kadar güçlenmiş ne yapalım! :D
Meyveleri efektif yapan karakterin fiziksel gücü ve zekası. Kimi meyveye ekstra özellik verilir kimisi de kısılır. Bence standart altı adamlarda işe yaramaz bu meyve. Doffy yine iyi geliştirmiş meyveyi. Yada Oda şişirmiş mi demeliydim :/

Dofy basit bir meyve ile zaten amiral seviyesi olmayı başarmış. O meyvelere gerek yok sadece güçlü bir eğitmeni olsaymış çok rahat amiral üstü olurmuş. Bu meyvelere gelince %99 uyandırırdı ve ne seviyede olacağını tahmin edemeyiz ama amiral üstü kesin. Bu arada ömür boyu kassan bile nafile yani Akainu'dan 1-2 tık güçlü olsan ne olur. 2 kişi gelir çökertir seni, bak dünya WB'ye bile kalmadı. Dofy amiral seviyesine gelince exp kasmayı bırakmış. Onun yerine Kaido gibi adamlar ile iş yaparak gerçek gücün peşinden gitmiş. Dof'un bağlantıları ile toplayacağı güç Wb ve müttefiklerinden kat kat fazladır.

Son düzenleme:
Meyveleri efektif yapan karakterin fiziksel gücü ve zekası. Kimi meyveye ekstra özellik verilir kimisi de kısılır. Bence standart altı adamlarda işe yaramaz bu meyve. Doffy yine iyi geliştirmiş meyveyi. Yada Oda şişirmiş mi demeliydim :/
Meyvelerin de belli bir gücü ve etkisi var. Mesela Kuş Kafesi meyveye ait bir özellik olmasa istediğin kadar zeki ol geliştiremezsin ya da bilinçli klonlar veya buluta bağlanan teller say say bitmez işte kısaca bunların zeka ile alakası yok yani meyve izin verirse kullanırsın. Bazı meyveler için geçerli bir şey var ki -mesela gura gura en güçlü paramecia- kullanıcısı ortalama olsa bile büyük bir güç haline gelebilir.
Mesela senin bu dediğini Luffy için örnek verebiliriz zira meyve ekstra bir şey yapmıyor temel lastik olma özelliği dışında ama iş ito itoya gelince o meyve cidden önemli özelliklere sahip. İyi kullanılması bir artıdır katılıyorum ama meyvenin büyük oranda gücü kendinden geliyor.

Meyvelerin de belli bir gücü ve etkisi var. Mesela Kuş Kafesi meyveye ait bir özellik olmasa istediğin kadar zeki ol geliştiremezsin ya da bilinçli klonlar veya buluta bağlanan teller say say bitmez işte kısaca bunların zeka ile alakası yok yani meyve izin verirse kullanırsın. Bazı meyveler için geçerli bir şey var ki -mesela gura gura en güçlü paramecia- kullanıcısı ortalama olsa bile büyük bir güç haline gelebilir.
Mesela senin bu dediğini Luffy için örnek verebiliriz zira meyve ekstra bir şey yapmıyor temel lastik olma özelliği dışında ama iş ito itoya gelince o meyve cidden önemli özelliklere sahip. İyi kullanılması bir artıdır katılıyorum ama meyvenin büyük oranda gücü kendinden geliyor.
Luffy'nin lastikliğini küçümsememek lazım meyve olarak. Türlü saldırılara lastik olması sayesinde avantajlı oluyor.

Luffy'nin lastikliğini küçümsememek lazım meyve olarak. Türlü saldırılara lastik olması sayesinde avantajlı oluyor.
Mesele o değil meyve lastik yapıyor sadece. Yani temel özelliği kısıtlı. Mesela Luffy lastikten ve bilinçli bir klon yapamıyor. Bu Luffy meyveyi iyi kullanamadı diye değil meyvenin öyle bir özelliği yok.

Mesele o değil meyve lastik yapıyor sadece. Yani temel özelliği kısıtlı. Mesela Luffy lastikten ve bilinçli bir klon yapamıyor. Bu Luffy meyveyi iyi kullanamadı diye değil meyvenin öyle bir özelliği yok.
Yok yahu demek istediğim o değildi. Luffy belirli tür saldırılardan zarar almıyor bildiğin üzere.Örneğin; Elektrik, ezilme vb tür saldırılar.
Bilinçli klon gerçekten aşmış bir şey ama saldırının etkilememesini geçmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Yapmayın görende meyve sahibiyle konuşuyor ve böyle böyle teknikler var diye konuşuyor sanacağız. Meyveler tek ve özel daha önce kullanan birisi eğitim vermediği sürece veya bir kullanma kılavuzu olmadığına göre herkes bireysel geliştiriyor. Bazı özel meyveler hariç logiaları zaten saymıyorum, her meyve kullanıcısına bağlıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık