Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onun zaten Mezarı bile yok, layığını buldu.:D Yahu aileye ihanet olur mu, sen söyle? Adam koluna Acse diye Dövme yaptırsın ama yaşadığını bilmeden ölsün, olacak iş mi?

Yok hacı tüm güç dengelerini onun üstüne kuruyorum ben, boşuna mı direttim onca zaman Dofy diye. Bu gama knife falan derken Dofy= amiral> Fuji oluyor işte.

@Alpamis Klon nasıl iş yapmasın? Sulu çıkmaz sokakta Lufy'yi çizecekti az daha klon Dofy.:D Naruto'nun en önemli 3 tekniğinden biriydi, sen değerini anlayamamışsın. Yahu bana göre klonun gücünüde ayarlayabiliyor. %10-30 arası kendine göre güçlü yapıyordur, diye tahmin ediyorum. Max'ı %50 falan olan tek 2 klon yaptığını düşün nasıl ortalığı toz duman eder.

Knight falan oynadıysan bilirsin. 30 lvl 10 adama 70 lvl mage tek atar ama o adamlar hep beraber dalsa bile can azaltamazlar. @Millennium Wizard çok güzel açıklamış. Lufy birden güç artışı sağladı, kendi seviyesinin üzerinde teknik kullandı. Db izlesen bileceksin işte bunları hep.:D Goku'nun enerji toplayıp (isim vermiyorum spoiler olmasın) attığı tekniğe benziyor.
Dof'un kendi yaptığı teknik yeterli değil. Bir de tekniğinin yapacağı vuruş yeterli olacak? Dof'un klonundan 1000 tane olsun Luffy'i yine yenemez.

O kadar yazı yazdım okumadan bunu mu yazdın bana? Mesele Dofy vs Lufy değil, Lufy'nin tüm hakisini yükleyip yaptığı teknikte.
Okudum hepsini. Ama önce ki yazdıklarımda hepsine değindim.

Olayı ben sana şöyle açıklayayım. Matrix'i izlemişsindir. Binlerce Ajan Neo'ya rakip bile olamıyor. Ama aralarından asıl kişi Neo ile denk çarpışabiliyor. İşte Luffy ile klonların çarpışması aynen öyle olur.:D

Evet. Gear 4 kesilemez değilki. Nefesi duyan keser. Adamlar ateş kesiyor, lastik ne yav.
Böyle bir düz mantık yapılamaz ama şu mangada.

Kılıç, tekme, silah ve tüm dövüş teknikleri hepsi aynı seviyede. Gücünün yetmesi lazım kesebilmesi için.
Kılıç diye keser mantığı yok. Nefesi duydu diye kesemez.

Hayal edilen, beklenilen şeyler gerçekleşmiyor. Dof'un zarar veremediği adamı Vista, Zoro zor keser.
Mihawk'ı bilemem.

Elinde kılıç var diye hiçbir karakterden üstün olmuyor diğer karakterler.

Kılıç, tekme, silah ve tüm dövüş teknikleri hepsi aynı seviyede. Gücünün yetmesi lazım kesebilmesi için.

Hayal edilen, beklenilen şeyler gerçekleşmiyor. Dof'un zarar veremediği adamı Vista, Zoro zor keser.
Mihawk'ı bilemem.

"Pıçağı takar yoluma bakarım" zihniyetinden geliyor bunlar hep. :(

Okudum hepsini. Ama önce ki yazdıklarımda hepsine değindim.

Olayı ben sana şöyle açıklayayım. Matrix'i izlemişsindir. Binlerce Ajan Neo'ya rakip bile olamıyor. Ama aralarından asıl kişi Neo ile denk çarpışabiliyor. İşte Luffy ile klonların çarpışması aynen öyle olur.:D
Yahu ben klonlar ile Luffy'yi yener demiyorum ki, 1000 tane ÇÖP Lufy'ye ne yapabilir ama o ordu nerede diyorum? Tüm adayla vs atarken iş yapardı. Lufy 10 gün dövüşse kullanacağı hakînin hepsinin 1 saatte G4'e yükledi ve öyle yinede... Başkası Lufy gibi olamaz, Vücudu kaldırmaz veya zaten yapamaz. Senin Oğlanın meyvesi torpilli.:D

karolla

Mihawk'ı bilemem.

Alakası yok. Luffy morgana tekme tokat daldı adam hala ayakta. Zoro tek attı geçti. Kılıç teknikleri serideki en yıkıcı şey. Ki bunu zoronun dövüşlerinden görebilirsin. Adam 1 veya 2 kere kesip bitiriyor. Ayrıca nefesi duyan keser. Bunu mangada gördük. Hiç çarpıtma bence. Dof meyve gücü ile keser. Meyve gücü yetmezse kesmez bu kadar basit. Luffynin lastiğini hisseden keser. Dünyanın en güçlü kılıç ustası dilim dilim keser. Zoro seri sonunda herşeyi kesebilen dünyanın en güçlü kılıç ustası olacağına göre? Şuanda da kesebilir. Adam elmas değil kairoseki değil. Dof ateşi de kesemez ama kinemon kesiyor. Kılıç ustalığının ne olduğunu wanoda göreceğiz o zaman fikrin değişecektir.

Yahu ben klonlar ile Luffy'yi yener demiyorum ki, 1000 tane ÇÖP Lufy'ye ne yapabilir ama o ordu nerede diyorum? Tüm adayla vs atarken iş yapardı. Lufy 10 gün dövüşse kullanacağı hakînin hepsinin 1 saatte G4'e yükledi ve öyle yinede... Başkası Lufy gibi olamaz, Vücudu kaldırmaz veya zaten yapamaz. Senin Oğlanın meyvesi torpilli.:D
O ordu hem gereksiz. Hem de kontrol edemez. Büyük ihtimal klon saysını artırabilir. Ama klonlar kontrol ettiği bir şeydir. O yüzden daha fazlasını yapsa bile kontrol edemeyecektir. O haki muhabbeti öyle değil onu açıkladım. Tabi bence. Klon konuşabiliyor bile.:D Diğer taraftan klonları kendisi kontrol etmiyorsa bile gerçekten gereksizler. Süleyman ile Apoo klonu yenebildiğine göre...

Kullanabildiği hakiyi normal bir yumrukta da kullanır. Buna karşı çıkacak herhangi bir veri yok. Ama Luffy'nin g4'ü sadece kullanabildiği hakiyi bir anda kullanmasıyla değil teknikle birlikte çok daha tehlikeli oluyor. Çünkü hakiyi ve lastiği kombin olarak kullanarak sıkışmadan dolayı vuruşları bir patlama gibi oluyor. Hani sütü mayayı kullanırsın ortaya yoğurt çıkar. Ama ileride hakisi çok daha fazla olursa g4'te yaptığı Kong gun'un hasarına normal bir vuruşla da ulaşabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık