Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Marco Zoro Sanji'nin durumuna düşürülmez çünkü kendisi uçamıyor :D Belki birisi havaya fırlatırsa aynı duruma düşebilir ama yine de avantajlı. İlk bakışta Sanji'ye uçmak avantaj sağlıyor denebilir ama bu durumda gerçekten öyle mi? Sanji'ye arı dersek karşısındaki de örümcek :S Arının ne kanatları ne de iğnesi ağa yakalandıktan sonra işlemiyor. Fakat Zoro ağzında kılıç olan peygamber devesi gibi :D fazladan uzuvları yani kılıçları var ve kılıçlar avantaj sağlıyor. Ağzındaki ile sağ/sol elindeki ipi keserek bir elini boşa çıkarabilir yada parmaklarıyla kılıcı çevirip ipleri keser yine ellerini boşa çıkarıp kendini bir nebze savunur konuma gelebiliyor. Tabi savunabileceği yenebileceği anlamına gelmiyor, o ayrı mesele :D
Yahu o durum ayarlanırdı :) Gemi kıyıda duruken Doffy saldırırdı Zoro durdururdu sonra Zoro pişmaniye gibi yenilirdi Dof tarafından :/

Zoro sırf zamanında "Bir daha yenilmeyeceğim" dediği için kendinden güçlü adamlarla karşılaşmayacak. Olan Luffy ya da Sanji'ye olacak ne yazık ki. Keza Luffy de ana karakter ve kaptan olduğu için en çok Sanji'ye patlayacak olay. :/

Yanlış yerden gidiyorsun. Çünkü Teach'in kendini sakladığını söyleyen Shanks'tı. Bu arada Shanks Garp'ı offf...
Teach her ne kadar kendini saklamış olsa da bir zamanlar WB'ye ve gücüne saygı duyduğunu söylüyor. Diğer taraftan herkesin bir acemiliği olmuştur. Bu zaman ile alakalı bir şey. O yüzden Garp Roger ile dövüşüyorken Shanks'in çırak olması bir şeyi açıklamıyor.

Bence de 2 yıl öncesinde Shanks yenebilirdi Garp'ı. Garp da yaşlılıktan nasibini almıştır. O yüzden gücü gerilemiştir.

Teach her ne kadar kendini saklamış olsa da bir zamanlar WB'ye ve gücüne saygı duyduğunu söylüyor. Diğer taraftan herkesin bir acemiliği olmuştur. Bu zaman ile alakalı bir şey. O yüzden Garp Roger ile dövüşüyorken Shanks'in çırak olması bir şeyi açıklamıyor.

Bence de 2 yıl öncesinde Shanks yenebilirdi Garp'ı. Garp da yaşlılıktan nasibini almıştır. O yüzden gücü gerilemiştir.
Garp'ın gücü yerindedir yine fakat karşısındakinin dünkü çocuk olduğunu sananlar var.

Garp'ın gücü yerindedir yine fakat karşısındakinin dünkü çocuk olduğunu sananlar var.
Garp'ın Roger zamanında ki gücünü tamamıyla koruyabildiğini sanmıyorum. WB'nin durumu zaten daha da kötüydü. Yaşlılıktan etkilendiklerini kendileri bile söylediler. Garp'ta söylemişti bunu bir yerde. Ondan mütevellit ben Shanks'in 2 yıl öncesinde daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Zaten ben de bunu açıklamak için yukarıda ki gibi örnekler verdim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık