Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'tan Denizci Kahramani olarak Korsanlar ise Seytan olarak bahsediyor. Koramiral neymis?:)
Ne olursa olsun, adama Garp şücoğ diyorlar sonuçta. :D
Marco'ya da derler bir şeyler. Denizci maskotu falan da derler ama Marco şücoğ derler. :S Güçlü bir koramiral olur tabi la, sıradaki amirallerden biri olur.

Sana da okçu buldum. Legolas istiyorsun. O da kesmedi, Captain Amerika istemeye başladın.
Düşünürken de hiç onlar aklıma gelmemişti. Okçu düşünürken Robin Hood geldi aklıma. Kalkana da büyük kalkanlı birini hayal ettim Braum gibi..

Gına geldi herkesin elinde kılıç görmekten az değişik şeyler göstersin bizleri de heyecanlandırsın.
Kalkanlı adam çıksın desin daha bu kalkanımı kıran olmadı, okçu desin daha hiç hedefimi ıskalamadım. Biz de gaza gelelim. :(

Kalkanı olan biri vardı Wb nin tümen komutanlarında Jill miydi neydi adı. Ha bir işe yarıyor muydu bilmiyorum
Noob birine benziyor sevmedim. :(

Hocam sana tamamiyle katılıyorum ya gorosei çok itici bir güç yada denizcilerin haricinde çok güçlü adamları var.denizcileri kong hariç tamamen aktif gördük bu adamlar bu düzeni koruyamazlar.Oda daha bir sürü sırrı açıklığa kavuşturmadı:bilmem:
Korsanlardan bile yonko seviyesi dediğimiz kalibrede adamlar çıkıyorsa hükümette olmaması çok saçma olur.2 yeni amiral çıkabiliyorsa fazlasının da olması gerek.

SBS'de denk geldim.
Mangaka Fuji ve Ryougyu muydu neydi her neyse işte onlara Kaplan ve Boğa lakaplarını vermemin sebebi var ama bunu söyleyemem diyor.

Teoriciler iş başına. :/

Şu tartışmayı alevlendiriyim yine tatmin olmadım geçen sefer.
Şimdi smoker doftan
Vergo lawdan tek yiyor.
Luffyyi yonko tekleyemez mi?
Dof ile smoker arası fark yonko ile luffy arası farktan cok daha azdir.Bunun dışında:
Bana kalırsa dof bile en güçlü 3 süper novadan biri olarak gösterilen lawla çocuk gibi oynadı. Kaidou,eski wb veya Big Mam olsaydı tek atardı. Lawada tek atardı,kidede luffyyede.
Ya şimdi adam tutmak var birde bodoslama dalmak var. Mesela Zoro amiral tutabiliyor veya law amiral ile dofu ayni anda tutabiliyor. Ama vsye gelince iş öyle olmuyor. Bu gözler Luffynin iki sene önce üç amirali ayni anda tuttuğunu gördü fakat vsde işler değişir. .Hadi ikna edin beni

Şu tartışmayı alevlendiriyim yine tatmin olmadım geçen sefer.
Şimdi smoker doftan
Vergo lawdan tek yiyor.
Luffyyi yonko tekleyemez mi?
Dof ile smoker arası fark yonko ile luffy arası farktan cok daha azdir.Bunun dışında:
Bana kalırsa dof bile en güçlü 3 süper novadan biri olarak gösterilen lawla çocuk gibi oynadı. Kaidou,eski wb veya Big Mam olsaydı tek atardı. Lawada tek atardı,kidede luffyyede.
Ya şimdi adam tutmak var birde bodoslama dalmak var. Mesela Zoro amiral tutabiliyor veya law amiral ile dofu ayni anda tutabiliyor. Ama vsye gelince iş öyle olmuyor. Bu gözler Luffynin iki sene önce üç amirali ayni anda tuttuğunu gördü fakat vsde işler değişir. .Hadi ikna edin beni
Tutmaktan kastın vakit kaybettirmekmiş gibi geldi bana verdiğin örneklerle :D

MDL_Roronoa

Hükümetin elinde Magellan gibi tehlike saçan 10 tane adam olsun, yeter.
magellan temiz adam. Antin kuntinde işi yok. Yeri geldi mahkumların da hakkını korudu. İşini de iyi yapıyor. Amiral olacak kapasitesi var ama id olayı kariyerini yemiştir muhtemelen. Luffy ile dövüşlerinde kimse pek üzerinde durmadı ama luffy kötü, magellan iyi taraftaydı. İnşallah ilerde yine görürüz.

Denizciler nasıl değil abicim. Beyazsakal'ı tüm müttefikleriyle beraber maymun ettiler sadece kalelerini yıktırarak.
İkisi dalsa daha bi dengeli olur ve yenerler sanırım. Adamlar manyak olmadığı için onların işbirliğinden çekiniyor zaten. Az ucundan güçlü olsan bile yonkounun tekiyle savaşması dahi sana o kadar zarar verebiliyor, ikisinin birleşmesine niye endişelenmesinler. :/
Beyazsakal'ın adam akıllı müttefik gücü mü vardı abi Allasen ? Bana kalırsa mangaka Beyazsakal'ın bu yönünü eksik gösterdi.

16 tümen komutanı. Her birinin emrinde 100'er adam var. Onun dışındaki müttefiklerin içinde demiyorum, müttefik kaptanlarının içinde güç anlamında hatırı sayılır kaç eleman vardı ? Wb gibi ömrünü denizlere adamış bir adamın arkasında en az 100 gemi olmalıydı. En büyük müttefik gücü Oz'du. O da bi Ursus shock'a gitti.

Shicileri hiç katmıyorum olaya. Çünkü adamlar free takılıyor. Eğer ki dövüşeceklerse o zaman 2 yonkou gücü bile ölümüne zorlanır.

Ama ne olursa olsun denizcilerin yonkoular karşısında denge unsuru olmaları mümkün değil. Shanks bi kral haki salsa ayakta kalan bir denizci kalmaz ortada :) direkt çöpleri ayıkladığını düşün. Binlerce kişiden 0 uğraş sonucu kurtulmak.. Korsanlar güç yönünden ciddi manada daha avantajlı seride. Ilerde kral hakiye sahip bir denizci görsek de olaylar kızışsa bari.

@Cavitq11

Şu şartlarda 2 yonkou ezer de geçer denizcilerin üstünden. Kaido'nun 3 yıkımcısı 2 amirali alabilecek güçtedir bana kalırsa. Geriye kaldı filo amirali+1 amiral. Akainu+amirali Shanks alır. Beckmann, Roo, Yasopp daha boşta. Ayrıca minik bir ayrıntı, Kaido da boşta :) shiciler de işin içine girerse ölümüne bir mücadelede yine yonkoular götürür. Mihawk kankasıyla ciddi savaşmaz, hatta hiç savaşmaz. Denizciler için canı pahasına savaşacak biri mi Mihowk ? Değil. Ama çok zorlanır yonkoular orası kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık