Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica balonunu savunanlar var yahu :D Tamam Zoro hayvan oğlu hayvan orasına laf yok ama insanın böyle meyvesi olupta bunu kaçmak için kullanır mı yahu.Adam Zoro ile dövüşmekten kaçıyor işin kolayına kaçıp Riku'ya saldırıyor. :p bi kere bile adam gibi bi saldırı yapamaz mı yahu bi insan?Saldırı yok.Hani yapsa da Zoro etkilenmese yine ezik ama saldırısı var der insan hiç olmazsa.Bırık Dıffy bin hipsini ılıyım.He aldın hepsini reyiz verdi eline :D
Anlamadığınız mevzu adam kaçmak için kullanmıyor.Oz boyutunda yumruklar atıyor kolezyum dövüşçüleri bir olup karşılıyorlar.Fakat sorun şu ki Zoro bunları sanki salatalık dilimler gibi dilimliyor hiç korkmadan.Şimdi bu adam ne yapsın o meyveyle başka.Devasa yumruklar atmayıp heykel mi yapsın. :D Zoro çok güçlü diyoruz anlatamıyoruz bir türlü,ustası Mihawk gibi buzdağlarını dilimleyecek seviyeye çok yaklaşmış.Adamın muazzam meyvesi kar etmiyor o yüzden.

@Alpamis Zoro'ya denk bi profil çizmemiş olması adamı güçsüz yapmıyor :) Zoro'ya o arc içinde denk olamamasıda taaa enies arc'deki Kaku ile bu adamı kıyaslar duruma getirmemeli kimseyi.
@Marco bu adam ilk yumruğu şehre atınca Amiral bile çıkıp burda tehlikeli biri var demiş sen kalkıp saldırısı yok diyorsun :bilmem:

@Alpamis Zoro'ya denk bi profil çizmemiş olması adamı güçsüz yapmıyor :) Zoro'ya o arc içinde denk olamamasıda taaa enies arc'deki Kaku ile bu adamı kıyaslar duruma getirmemeli kimseyi.
@Marco bu adam ilk yumruğu şehre atınca Amiral bile çıkıp burda tehlikeli biri var demiş sen kalkıp saldırısı yok diyorsun :bilmem:
Ben daha çok Zoro'nun rakibi olup olamamasındayım. İki yıl önce ki Kaku ne yapar bilemiyorum. Ama eğer ki hala bir rolü varsa seride ki Lucci'yi gördüğümüzden dolayı hala daha olabileceğini düşünüyorum, bu adam karşımıza çok daha güçlü şekilde gelecektir. Pica'nın gücü ise belli bir sınırın altında ki adamlar için işler.

Olayı şöyle açıklayayım. Pica'nın 2 yıl öncesinde ki Zoro'nun rakibi olan çelik adamı o büyük formunda yenebileceğini net bir şekilde söyleyebiilir misinz?

Ki Tekkai olayı sayesinde Pica'nın yumruklarına dayanbilecek seviyede bile olabilir Kaku. Yani elinde öyle bir kuvvete karşı koyabilmesini sağlayacak şekilde kendisini sertleştirmesini sağlayacak Tekkai gibi bir yeteneği de var. Yani bu savaş için kesinlikle net bir galibiyet verilemez benim açımdan.

Son düzenleme:
2 yıl öncesinde kalmış bi karakter ile 2 yıl sonrasını gören karakterler kıyaslanmamalı bence. Bu Oda'nın ayıbıdır sizin değil :D

@Alpamis bu adamın göme gitmesinin sebebi ilk haki kullanmasında tek yemesidir Ms.1 ve Kaku bizim bildiğimiz güçleriyle Pica'ya rakip olamazlar ama burda haklı olduğun kısım eğer kendilerini geliştirmişlerse kesin konuşmamak lazım :good:

@Alpamis bu adamın göme gitmesinin sebebi ilk haki kullanmasında tek yemesidir Ms.1 ve Kaku bizim bildiğimiz güçleriyle Pica'ya rakip olamazlar ama burda haklı olduğun kısım eğer kendilerini geliştirmişlerse kesin konuşmamak lazım :good:
Tekkai olayı sayesinde Pica'nın yumruklarına dayanbilecek seviyede bile olabilir Kaku. Yani elinde öyle bir kuvvete karşı koyabilmesini sağlayacak şekilde kendisini sertleştirmesini sağlayacak Tekkai gibi bir yeteneği de var. Yani bu savaş için kesinlikle net bir galibiyet verilemez benim açımdan.

Kaya adam eğer haki kullanmıyorsa karşısında çelik adama doğrudan bir yumruk ile zarar veremeyebilir. Hatta o yumruğu doğrayabilir bile Mr1. Hakiyi meyvesini oturtamamış. Haki kullanabilmek için o dev vücuttan çıkıyor olması felan Pica'nın eksi yönleri.

@Alpamis eğer iki yıl öncesinden bahsediyorsan tamamen yanılıyorsun bu adamın belli bi alana uygulayacağı basınca iki yıl önceki Kaku'nun tekkaisi falan dayanmaz Ms.1'de o şekile ama herkesin kendi fikri bence iki yıl önceki 5 Kaku bile Pica'yı yormaz...

Ben daha çok Zoro'nun rakibi olup olamamasındayım. İki yıl önce ki Kaku ne yapar bilemiyorum. Ama eğer ki hala bir rolü varsa seride ki Lucci'yi gördüğümüzden dolayı hala daha olabileceğini düşünüyorum, bu adam karşımıza çok daha güçlü şekilde gelecektir. Pica'nın gücü ise belli bir sınırın altında ki adamlar için işler.

Olayı şöyle açıklayayım. Pica'nın 2 yıl öncesinde ki Zoro'nun rakibi olan çelik adamı o büyük formunda yenebileceğini net bir şekilde söyleyebiilir misinz?

Ki Tekkai olayı sayesinde Pica'nın yumruklarına dayanbilecek seviyede bile olabilir Kaku. Yani elinde öyle bir kuvvete karşı koyabilmesini sağlayacak şekilde kendisini sertleştirmesini sağlayacak Tekkai gibi bir yeteneği de var. Yani bu savaş için kesinlikle net bir galibiyet verilemez benim açımdan.
Şimdi kendini geliştirmiştir de iki sene önce iki saat dönüp bir kuleyi ancak kesebiliyordu.Onu yapana kadar pica adamı böcek gibi ezer tekkai falan fayda etmez.Zoro gibi ardarda yapacak babayiğit az.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık