Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçek şu ki Pica'dan hiçbir şey olmaz. Luffy olsaydı o koskocaman küteleye bile yükleyecek hakiyi biulurdu. Ama Pica'nın ancak insan bedenine yükleyebilecek kadar hakisi var. Onunla da tek yemeye mahkumdu. Kısacası Pica vasıfsız biridir. Kaku hakkında iki yıl öncesi için net konuşamam ama iki yıl sonrasında ki Kaku için en azından Lucci'nin şu an hala daha olayların içinde olmasından yola çıkarak, Pica'yı kesinlikle yenebilecek seviyededir diyebiliyorum.
Yanılıyorsun.Pica meyvesiz dahi neredeyse Vergo seviyesinde full beden koka ile.Meyveyi de ekleyince işte Vergo'ya denk oluyor.Zoro inanılmaz güçlüydü.Hakimin fazla olduğu herşeyi keserim diyor adam full bedenin hiçbir anlamı kalmıyor ve kesiyor.O yüzden adam gözünüze güçsüz gelmesin.Zoro yanıltıyor çünkü çok fazla güçlenmiş iki senede.Redteror yazmış zaten daha önceden çok haklı bu konuda.

Yanılıyorsun.Pica meyvesiz dahi neredeyse Vergo seviyesinde full beden koka ile.Meyveyi de ekleyince işte Vergo'ya denk oluyor.Zoro inanılmaz güçlüydü.Hakimin fazla olduğu herşeyi keserim diyor adam full bedenin hiçbir anlamı kalmıyor ve kesiyor.O yüzden adam gözünüze güçsüz gelmesin.Zoro yanıltıyor çünkü çok fazla güçlenmiş iki senede.Redteror yazmış zaten daha önceden çok haklı bu konuda.
Yahu gerçekten bir cacık olmaz bu adamdan. Öyle bir meyveyi Zoro'yu oyalamak için kullanıyor. Eğer ki Pica kaliteli bir rakip olsaydı o meyve ile harikalar yaratması gerkeirdi. Zoro'yu sonuna kadar zorlaması gerekirdi. Pica Zürafa meyvesini ne hale soktu. Zoro'yu nasıl zorladı hatırlarsın. Ve bu adam meyvesini yeni yemişti. Pica ise o meyveyi Zoro'yu oyalayabilmek için kullandı. Her full beden yapan aynı seviyede hakiye sahip olmuyor. Biz Doflamingo'dan full haki görmedik bile. Pica'dan gördüğümüz bu olay onu yukarıya taşımıyor. Ki Zoro gibi hakiye bilen bir adamın full kokalı Pica'yı aşması Zoro'yu benim nazarımda çok güçlü yapmıyor. Çünkü Luffy 2 yıl öncesinde haki kullanmadan haki savunmasını aşmıştı. Haki kullanmayı bilen Zoro için Pica'nın o savunmasını aşamamak zaten rezilliktir.

+11157273

Zoro sen nasıl bi hayvansın yaa :D Koskoca full beden haki yapan, bir avucu şehir kadar olan adamın Kaku'dan ezik olduğunu söyletiyorsun insanlara :hhh:

Zoro sen nasıl bi hayvansın yaa :D Koskoca full beden haki yapan, bir avucu şehir kadar olan adamın Kaku'dan ezik olduğunu söyletiyorsun insanlara :hhh:
Hacı olayları yanlış yorumluyorsun bence. Şakayı bırakırsak, o meyveye sahip olan herkes öyle kayaların taşların fink attığı bir yerde o büyüklüe erişebilir. Bu Luffy'i uzayabiliyor diye övmek ile aynı şey. Sorun şu ki o meyveye o büyüklüğe rağmen Zoro'ya zarar vermeyi başaramıyor. Sen bir de Kaku'nun Zoro'yu soktuğu duruma bir bak. Zoro zorlanmadı değil, Zoro Asura gibi bir tekniği bulduğu için Kaku'yu yendi o arc. Kaku meyveyi yer yemez yaptığı teknikler ortada. Pica gerçekten vasıfsızdır gözümde.

Son düzenleme:
Yahu gerçekten bir cacık olmaz bu adamdan. Öyle bir meyveyi Zoro'yu oyalamak için kullanıyor. Eğer ki Pica kaliteli bir rakip olsaydı o meyve ile harikalar yaratması gerkeirdi. Zoro'yu sonuna kadar zorlaması gerekirdi. Pica Zürafa meyvesini ne hale soktu. Zoro'yu nasıl zorladı hatırlarsın. Ve bu adam meyvesini yeni yemişti. Pica ise o meyveyi Zoro'yu oyalayabilmek için kullandı. Her full beden yapan aynı seviyede hakiye sahip olmuyor. Biz Doflamingo'dan full haki görmedik bile. Pica'dan gördüğümüz bu olay onu yukarıya taşımıyor. Ki Zoro gibi hakiye bilen bir adamın full kokalı Pica'yı aşması Zoro'yu benim nazarımda çok güçlü yapmıyor. Çünkü Luffy 2 yıl öncesinde haki kullanmadan haki savunmasını aşmıştı. Haki kullanmayı bilen Zoro için Pica'nın o savunmasını aşamamak zaten rezilliktir.
Senin bahsettiğin olay tamamen dövüş zekası ve vizyon.Kaku ve lucci gibi adamlar özel bir birim.Suikastçiler belli bir eğitim almış adamlar.Kafa basıyor.Pica güçlüdür ama kaba kuvvetine güvenir.Tipi ve kalıbı da bunun kanıtı.Öyle harikalar yaratacak yaratıcılıkta bir adam değil.Ama güçlü yani bu güçlü olmasını engellemiyor.Çok yönlü olmasına engel bir dövüşte.

Yok sen orayı yanlış anlamışsın.Zoro direk şunu diyor.Hakim daha az ise haki kullanan birini kesemeyebilirim.Fazlaysa her türlü keserim diyor.Onun olayı kaba kuvvetten çok farklı.Haki kesmelere daha dayanıklı olduğu için belki de.

Senin bahsettiğin olay tamamen dövüş zekası ve vizyon.Kaku ve lucci gibi adamlar özel bir birim.Suikastçiler belli bir eğitim almış adamlar.Kafa basıyor.Pica güçlüdür ama kaba kuvvetine güvenir.Tipi ve kalıbı da bunun kanıtı.Öyle harikalar yaratacak yaratıcılıkta bir adam değil.Ama güçlü yani bu güçlü olmasını engellemiyor.Çok yönlü olmasına engel bir dövüşte.

Yok sen orayı yanlış anlamışsın.Zoro direk şunu diyor.Hakim daha az ise haki kullanan birini kesemem.Fazlaysa her türlü keserim diyor.Onun olayı kaba kuvvetten çok farklı.Haki kesmelere daha dayanıklı olduğu için belki de.
Kaba kuvvet ama öyle bir büyüklükte gelebildiği kaba kuvvet yeterli değil. Ben şunu diyorum. Zoro'yu o kaba kuvveti ile yenebilecek bir noktaya gelseydi eğer yine bir şey demezdim. Burda Zoro'nun gücünün önemi yok. Kaku Zoro'nun dengi olmayı başarabilmiştir o arc içinde. Ver gerçekten de kaliteli bir rakipti. Öyle ki Zoro'ya level atlatmıştır. Pica ise Zoro'nun kesmesi için önüne çıkarılmış bir rakiptir. Daha çok rakibi olamamıştır bana göre.

Full Koka olayına geleceksek kaba kuvvetli ile haki savunmasının aşılabildiğini gördük. Yine bir kılıç ustası kaba kuvvet ile büyük ihtimal haki savunmasını aşabilir. Durum böyle iken Zoro gibi 2 yılını vermiş bu sırada da haki öğrenmiş bir adamın o arc'ta ki rakibinin hakisini aşamaması gibi bir durum olamaz.

Pica balonunu savunanlar var yahu :D Tamam Zoro hayvan oğlu hayvan orasına laf yok ama insanın böyle meyvesi olupta bunu kaçmak için kullanır mı yahu.Adam Zoro ile dövüşmekten kaçıyor işin kolayına kaçıp Riku'ya saldırıyor. :p bi kere bile adam gibi bi saldırı yapamaz mı yahu bi insan?Saldırı yok.Hani yapsa da Zoro etkilenmese yine ezik ama saldırısı var der insan hiç olmazsa.Bırık Dıffy bin hipsini ılıyım.He aldın hepsini reyiz verdi eline :D

Zoro'nun sözleri açıklıyor zaten Pica'nın durumunu.

Zoro en başta diyor ki Kaptanım senin gibilerle uğraşacak adam değil. Zoro o yüzden bana gel diyor. Sonrasında dövüşdükçe anlıyor ki bu adam benim de dengim değil. O yüzden de orda iyi bir dalga geçiyor onunla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık