Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl Zoro böyle ataklar yediği zaman kevgire dönmedi aynısı Luffy için de olurdu. ( Mr.1)
Zoro o dövüşte ne hallere düştü unutmuşsun anlaşılan.en basitinden sai ve boksörün dövüşüne bak. Luffy her vsde o hale girerdi karasakal alıp yere çaldığında nasıl da kıvranmıştı.işte lastik hep bunlardan korudu yoksa acıdan mahvolurdu çoğu dövüşte.: j

Evet.:D Ama adamın arkasındaki taş kesildi. Kendisnin kol bacak sağlamdı.:D O bakımdan söyledim.
Luffy müthiş işler yaptı ama bu yaptıkları bire bir onun gücüyle değil aldığı yardımlarla da orantılıydı o yüzden Luffy Kid'den daha güçlüyse bile yaptıkları üzerinden bi sonuca gitmemek lazım iki karekteri kıyaslayıp konuşmak varken Luffy'nin yaptıklarına odaklanmak anlmasız zaten Kid'in gücünü bilmediğimizden bu kıyaslama bizi anlamsız yerelere sürüklüyor örneğin Luffy'nin yaptıklarıyla Kid'in yaptıklarını kıyaslamak gibi özetlersem Zoro daha güçlüdür :gamyon:

Luffy müthiş işler yaptı ama bu yaptıkları bire bir onun gücüyle değil aldığı yardımlarla da orantılıydı o yüzden Luffy Kid'den daha güçlüyse bile yaptıkları üzerinden bi sonuca gitmemek lazım iki karekteri kıyaslayıp konuşmak varken Luffy'nin yaptıklarına odaklanmak anlmasız zaten Kid'in gücünü bilmediğimizden bu kıyaslama bizi anlamsız yerelere sürüklüyor örneğin Luffy'nin yaptıklarıyla Kid'in yaptıklarını kıyaslamak gibi özetlersem Zoro daha güçlüdür :gamyon:
Ben zaten yaptığı büyük olaylaran bahsetmiyorum. MF basması felan gibi. Shichilerle kapışmış dedim ben bizimkiler ve Kidler daha ilk defa shichi görmüştüler.:D Zoro ne alaka ? :D Kid'den güçlü Luffy vardır. Malesef Kid Zoro'dan güçlü.:D

@Millennium Wizard
Çiviye yumruk atıyor diyorum lastik diyorsun. Karasakal aldı yere çaktı. Luffy iplemedi bile acıyı. Dalıyordu direk. Zaten Teach ile Luffy'nin acı eşiğinin ne olduğun tam olarak anlamış olacağız. Merak etme sen.:D

Ben zaten yaptığı büyük olaylaran bahsetmiyorum. MF basması felan gibi. Shichilerle kapışmış dedim ben bizimkiler ve Kidler daha ilk defa shichi görmüştüler.:D Zoro ne alaka ? :D Kid'den güçlü Luffy vardır. Malesef Kid Zoro'dan güçlü.:D

@Millennium Wizard
Çiviye yumruk atıyor diyorum lastik diyorsun. Karasakal aldı yere çaktı. Luffy iplemedi bile acıyı. Dalıyordu direk. Zaten Teach ile Luffy'nin acı eşiğinin ne olduğun tam olarak anlamış olacağız. Merak etme sen.:D
İplemedi değil bb gözdağı verdi ve çekildi.baya bir kafasını tutup debelendi bb gibi acıyla baş etmeyi kolay sanıyorsun.luffy işte hep lastik olduğundan o çivilere yumruk atmaları o kadar kolay yapıyor ,normal bir bedeni olsa bu kadar özgüven olurmuydu sence :) Alpamise çullanmayı çok seviyorum.:D

İplemedi değil bb gözdağı verdi ve çekildi.baya bir kafasını tutup debelendi bb gibi acıyla baş etmeyi kolay sanıyorsun.luffy işte hep lastik olduğundan o çivilere yumruk atmaları o kadar kolay yapıyor ,normal bir bedeni olsa bu kadar özgüven olurmuydu sence :)
Olurdu işte Teach karşısında gösterdi. Manga'dan oku kısmı istersen. Teach aldı vurdu yere. Hem de bayağı sertti. Luffy iplemeden saldırya devam etti. Jinbei durdurdu. O sırada Teach'in suratında ki şaşkınlık ifadesini görmen gerek.:D Hatta sandığımdan daha güçlüymüşsün dedi adama. Reyiz böyle biri işte.:D

Olurdu işte Teach karşısında gösterdi. Manga'dan oku kısmı istersen. Teach aldı vurdu yere. Hem de bayağı sertti. Luffy iplemeden saldırya devam etti. Jinbei durdurdu. O sırada Teach'in suratında ki şaşkınlık ifadesini görmen gerek.:D Hatta sandığımdan daha güçlüymüşsün dedi adama. Reyiz böyle biri işte.:D
Şu bir e birde CC'ye yenilen reyisin mi :hhh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık