Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın yardım eden kardeşi olmamasın geçtim birde arkadan vuruyor.:/ Yok yani luffy gibi yardım eden akraba hiç.Ejderliğin yardımı olsa geri gidince kovulmazdı.Ejderliği kendi başına avantaja çevirdi şantajla kimse yardım etmedi yani.Tek yardım meyve yemesi onda da başkasının meyvesine sulanan luffyden farkı yok temelde.
Luffy yediğinin meyve olduğundan bile haberi yok.:D Dof'un zaten arkasında 4 tane adam var. Onu koruyup kollayan. Ona meyve yediren. Ona bildiklerini öğreten. Yine bu adamlardan biri sayesinde kardeşinin ne yaptığını öğreniyor. Eline o şantaj bilgisinin nasıl geçtiği bile muaama değil miydi ? :D

@gyjbsch

Buna ben de katılıyorum. Zaten yardım aldı. Başaramayacağı işlerde bunların yardımını çok gördü. Ama zaten bu bağlantıların getirdi zararlar ile yararlar birbirleri ile bağlantılı. Luffy'e yardım geliyor. Ama babası Dragon diye Akainu her şeyi bırakmış sırf onu öldürmek için uğraşıyor. Bu arada Jinbei bile Ace'in hatırından çok Luffy'nin sahip olduğu iradeyi gördükten sonra onu koruyor . Bunu Jinbei'nin kendisi söylüyor zaten Ace'e. Beni yanlış anlama ama ben bir korsanım. Saygı duymadığım adama yardım etmem diyor.:D Yani her şeyin öncesinde ben bu gibi şeylerde en çok sahip olduğu kişilik yüzünden olayların böyle geliştiğini düşünüyorum. WB'nin Luffy'i korumak istemesinin bile nedeni Ace'in kardeşi olması değil, Luffy'nin söylediği söz ve gösterdiği çaba üzerine kurulu.

Son düzenleme:
Luffy yediğinin meyve olduğundan bile haberi yok.:D Dof'un zaten arkasında 4 tane adam var. Onu koruyup kollayan. Ona meyve yediren. Ona bildiklerini öğreten. Yine bu adamlardan biri sayesinde kardeşinin ne yaptığını öğreniyor. Eline o şantaj bilgisinin nasıl geçtiği bile muaama değil miydi ? :D
Biz Dof'un tüm hikayesini bilmiyoruz ki hala açıklanmayan şeyler var. Kurtlar sofrasında nasıl yonkoularla iş ortağı olmuş bu piyasayı nasıl eline geçirmiş bilinmiyor. C.C gibi birini nasıl bağlamış kendine çok fazla sırrı var. Luffy'nin hayatının her kısmını gördük ve yoruma açık değil.

sonuçta başkasının yardımıyla kondu meyveye o da.Dofun arkasında dediğin adamlar onun tayfasında zaten bizim tayfa gibi.eğitim veren bir rayleigh yok yardım eden amiraller falan bunlar çok uzak kavramlar ona :)

sonuçta başkasının yardımıyla kondu meyveye o da.Dofun arkasında dediğin adamlar onun tayfasında zaten bizim tayfa gibi.eğitim veren bir rayleigh yok yardım eden amiraller falan bunlar çok uzak kavramlar ona :)
Yahu Dof daha küçücükken Trebol almıyor mu adamı yanına ? Meyveyi o vermiyor mu ? Luffy başkasının yardımıyla felan değil. Bildiğin bir raslantı sonucu yiyor meyveyi.:D Gelip de meyveyi Shanks ona ye diye vermiyor. Yine Shanks'in Luffy üzerine bahse girmesi de Luffy'nin iradesini gördükten sonra oluyor. Alıp da onu Trebol'ün yaptığı gibi çocuk büyürmüş gibi büyütmedi.:D

Edit: Ayağı takılıp yere düştüğünde bile adamlar orada katliam yapmışlar. Luffy'i de Garp balonlara bağlasın.D: Çok büyük torpil varya. Garp'ın Coby'e yaptığı yardımı Luffy'e yapsaydı şu an KK olmuştu zaten.:D

Yahu Dof daha küçücükken Trebol almıyor mu adamı yanına ? Meyveyi o vermiyor mu ? Luffy başkasının yardımıyla felan değil. Bildiğin bir raslantı sonucu yiyor meyveyi.:D Gelip de meyveyi Shanks ona ye diye vermiyor. Yine Shanks'in Luffy üzerine bahse girmesi de Luffy'nin iradesini gördükten sonra oluyor. Alıp da onu Trebol'ün yaptığı gibi çocuk büyürmüş gibi büyütmedi.:D
Söylediklerin doğru elbet fakat Trebol'da keyfinden almıyor yanına. İradesini(Potansiyelini) görüp alıyor.

Söylediklerin doğru elbet fakat Trebol'da keyfinden almıyor yanına. İradesini(Potansiyelini) görüp alıyor.
Olaylara arkadaşın baktığı tarzda bakarak ben böyle yazdım. Yoksa onunda farkındayım. Luffy'e de kimse direk onun bunun bir şeysi diye yardım etmedi. Helmeppo gibi biri Garp'ın torunu olsa yine aynı hikayeyi okuyor olmazdık biz.

Trebol falan büyütmedi çarpıtma olayı. Trebolün yaptığı silah ve meyve vermek sonra da biat ediyor.Dof zaten h.haki çıkarmış ve güçlü.Ne yapması gerektiğini biliyor alıyor silahı sıkıyor.trebol malzemeyi vermiş aşçılık dofta yine.sonra trebolün etkisi azalıyor zaten liderlik vasfı tamamen dofta kararlar herşey ona ait.

Trebol falan büyütmedi çarpıtma olayı. Trebolün yaptığı silah ve meyve vermek sonra da biat ediyor.Dof zaten h.haki çıkarmış ve güçlü.Ne yapması gerektiğini biliyor alıyor silahı sıkıyor.trebol malzemeyi vermiş aşçılık dofta yine.sonra trebolün etkisi azalıyor zaten liderlik vasfı tamamen dofta kararlar herşey ona ait.
O meyve zaten Dof'u Dof yapan unsur.:D Luffy'de yumruk atmak için 10 sene eğitim yapsın kendi.:D

Edit: Ayağı takılıp yere düştüğünde bile adamlar orada katliam yapmışlar. Luffy'i de Garp balonlara bağlasın.D: Çok büyük torpil varya. Garp'ın Coby'e yaptığı yardımı Luffy'e yapsaydı şu an KK olmuştu zaten.:D
Trebol falan Dof'un önünde engel teşkil etmişler hep, Dof'un potansiyelini açığa çıkaracak bir güçte değiller ki. Dof bunlara rağmen bu kadar yükselmiş şahsen ben takdir ettim.
O meyve zaten Dof'u Dof yapan unsur.:D Luffy'de yumruk atmak için 10 sene eğitim yapsın kendi.:D
Dof meyve uyandırmadı mı? O zaman gerisini salla, başka meyve yese yine aynısı olurdu. Adam sınırları aşıyor, Luffy meyve uyandırsın sonra gelsin.:D

Trebol falan Dof'un önünde engel teşkil etmişler hep, Dof'un potansiyelini açığa çıkaracak bir güçte değiller ki. Dof bunlara rağmen bu kadar yükselmiş şahsen ben takdir ettim.

Dof meyve uyandırmadı mı? O zaman gerisini salla, başka meyve yese yine aynısı olurdu. Adam sınırları aşıyor, Luffy meyve uyandırsın sonra gelsin.:D
Luffy meyvesinin uyandırmadan bile tekniğiyle Dof'un meyve uyandırmış haliyle oynadı.:D Asıl potansiyel bu bence...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık