Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofun adamı bambu meyveli adama bacağını catlatan sanji, yonkou adamı kaplumbağayı kıramaz be malesef kirsada oda yapmaz

Bambu meyvesi yememişti Vergo. Bambu Vergo denmesinin sebebi Bambu'yu üstün silahlanma hakisiyle kaplayıp o silahla dövüşmesi.
Kaldı ki üstün hakisine rağmen sanjinin bacağını çatlattığına dair bir bilgi yok orada çatırt diye bir ses gelmiş olabilir fakat Sanji bacağım çatladı gibisinden bir şey söylemiyor böyle bir teşhis konulmuyor. Kaldı ki O arc'dan sonra Sanji o bacakla neler neler yaptı Doflamingo ile kısa bir dövüş yaşadı Sky Walk kullandı vb. Emin ol kırabilir eğer zamanı geldiğinde Kizaru ile eşleşecek adam burada Pekoms'u yenemezse ya da kabuğunu kıramazsa ileriye dönük bir gelişmede sağlayamaz. Daha Kaplumbağanın hızına erişemeyen adam Kizarunun hızına hiç yetişemez. Sanji haterliği yapmana gerek yok gerçekler bunlar :) Oda Zoro'yu yükseltiyor ve Sanjiyi düşürüyor diye düşünenler var. Oda aynı zamanda Shanks ile Rogerin gemisinde bulunan Buggy ' yi korkak para gözlü ve güçsüz gösterip Luffy'ye dövdüren Oda Shanks'ı Yonkou yapmış. Kaldı ki Oda seri içinde en çok sevdiği kötü karakter Buggy. Burada bir sevgi meselesinden daha çok senaryo işleyişi var. Eğer sevgi meselesi olsaydı Buggy Yonkou , Shanks'ın fuku sençosu ya da KK olabilirdi :D Oda aynı arc içinde 2 elemana birden power up verirse çok gerçekci olmaz şahsen. Bundan yıllar önce Zoro Mihawktan tek yedi diye Demiri yani Mr1 ' i kesemez diye düşünenler olmuştur senin gibi ama ne oldu Zoro cut Mr1 :)

Chopper tarafından ya da kendisi tarafından bir teşhis konulmadı. Çatlasa bile o bacağa Law ya da Chopper tarafından bi tedavi uygulanmadı yani ciddi bir çatlak olduğunu ve Sanjiyi etkilediği sanmıyorum. Çünkü Sanji Vergo ile dövüşünden sonra Sky Walk kullanıp gazlı odadan kaçıyor. Çatlak ciddi olsaydı bacağını kaldıramaz ve Sky Walk kullanamazdı.
Bu iyi bir kıstas değil. Belki tek bacağıyla bile oradan uzaklaşabilirdi.

Sanji kırık kemikle, sırtından yediği bıçakla dövüşüp hiçbir şey olmamış gibi devam eden birisi. Ayağı çatladı diye hastanelik olacak değil ya.

@Marco

Güzel kapak yaptın tebrik ederim :D Fakat bu yinede Sanjinin @Onizuka arkadaşın yaptığı kıyaslamayı değiştirmez.
Onizuka demiş ki: Dofun adamı bambu meyveli adama bacağını catlatan sanji, yonkou adamı kaplumbağayı kıramaz be malesef kirsada oda yapmaz

Çünkü Sanjinin bacağı çatlasa bile tedavi olduğu tek bir sahne bile yok. O bacak ile Vergo Fight'ında sonra neler neler yaptı.

Cevabını aldıysan @Marco 'ya emeği için teşekkür edebilirsin.
Kardeş senin bana verdiğin cevap benim smoker'e söylediğim cevaba nazaran söylediğin bir cevap.
Asıl mesele bu konu arkadaş yorumunu sildi nedense :D
Onizuka demiş ki:
Dofun adamı bambu meyveli adama bacağını catlatan sanji, yonkou adamı kaplumbağayı kıramaz be malesef kirsada oda yapmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeş senin bana verdiğin cevap benim smoker'e söylediğim cevaba nazaran söylediğin bir cevap.
Asıl mesele bu konu arkadaş yorumunu sildi nedense :D
Onizuka demiş ki:
Sanji'nin çatlak bacakla veya bacağı kötü şekilde çatlamış olsa bile bunları yapıp yapayacağını biliyor musun? Elinde, yapıp yapamayacağına dair bir bilgi var mı? Sanji'nin limitini biliyor musun?

Demek istediğim elinizde yeterli bilgi yokken yapardı/yapmazdı diye sınıflandırmanız. Herhangi bir olguya bu kadar bağlı kalmanızda cabası.

Sanji'nin çatlak bacakla veya bacağı kötü şekilde çatlamış olsa bile bunları yapıp yapayacağını biliyor musun? Elinde, yapıp yapamayacağına dair bir bilgi var mı? Sanji'nin limitini biliyor musun?

Demek istediğim elinizde yeterli bilgi yokken yapardı/yapmazdı diye sınıflandırmanız. Herhangi bir olguya bu kadar bağlı kalmanızda cabası.
Farkettiysen o sınırlamayı ben yapmadım Onizuka adlı arkadaş yaptı :) Birde kendisine sor istersen yapıp yapamayacağını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık