Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Akainu vs Marco konusu açsam söverler.Marco vs Kizaru açsam 1-2 tane de olsa Marco diyen çıkar.Aradaki fark ne kadar büyük acaba Akainu ile Borsalino arasındaki :( Bu biraz da fanlıkla alakalı geldi bana :D

Dünyanın en güçlü adamı Marineford'da ki Whitebeard değildir. Bunun üzerinden çıkarım yapıyorlar, hani Akainu ve diğer Amiraller Whitebeard ile dövüşebildi herkesle dövüşür şeklinde, Dünyanın en güçlü adamı olarak bilinden Whitebeard'in eski Whitebeard olmadığını bizzat sağ kol Marco açıklıyor, eskiden olsa böyle darbeler almazdı gücü düştü diye.

Marinefordda dövüşen, Beyazsakalın sadece gücünün küçük bir bölümü, bir gölgesiydi, o bile neler yapabildi gördük. Diğer Yonko'ların ben Marineforddaki Whitebeard'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum, özellikle Shanks'ın.

Akainu'ye vurmak için hakisi yetecek tek Marco var orada.
WB ölmüş, Ace ölmüş. O moral bozukluğu ve sayı dezavantajıyla zaten nasıl kazanacaklardı?
Wb ve Ace ölünce zaten savaş kaybedildi
Sanki Akainu tek başına dövüşüyor koca savaşta. Bin tane denizci var.

Marco tek başına tutar Akainu'yi rahat. Meyvesi ve gücü yeter buna.

Sadece kalbi teklediğinde ve WB ölümü göze alıp daldığında anca hasta,yaşlı ve yaralı WB'ye bir şey yapabilen bir adamı amma abarttınız.

Yahu Akainu vs Marco konusu açsam söverler.Marco vs Kizaru açsam 1-2 tane de olsa Marco diyen çıkar.Aradaki fark ne kadar büyük acaba Akainu ile Borsalino arasındaki :( Bu biraz da fanlıkla alakalı geldi bana :D
Kizaru gevşek çünkü. Şaka bir yana onu daha güçlü gören çok kişi var.:(
Akainu'ya tayfa versen yonkou olur sonuçta, sen ne diyorsun.

Marco vs. Sabo konusunda, bu iki karakterin gelecekleri nihai seviyeler hakkında uzun bir değerlendirme yapıp oyumu Marco'dan yana kullanmıştım. Marco'nun Akainu'yu yenme şansı vardır. Marineford'a aldanmayın. Nasıl ki iki yıl önce Luffy'ye yenilen Croco Mf'de bambaşka çıktı karşımıza, Marco da aynı şekilde olacaktır. Atın fav'a bekleyin.

Kizaru gevşek çünkü. Şaka bir yana onu daha güçlü gören çok kişi var.:(
Akainu'ya tayfa versen yonkou olur sonuçta, sen ne diyorsun.
Kizaru Akainu kadar atarlanmadığı için Akainu kadar fanı yok.Akainu kadar fanı olmadığı içinde Akainu vs Marco 'ya Akainu diyen biri Marco vs Kizaru'ya Marco diyebilir :)
Marco vs. Sabo konusunda, bu iki karakterin gelecekleri nihai seviyeler hakkında uzun bir değerlendirme yapıp oyumu Marco'dan yana kullanmıştım. Marco'nun Akainu'yu yenme şansı vardır. Marineford'a aldanmayın. Nasıl ki iki yıl önce Luffy'ye yenilen Croco Mf'de bambaşka çıktı karşımıza, Marco da aynı şekilde olacaktır. Atın fav'a bekleyin.
+1 Akainu'ya şansı olur mu bilmem ama farklı bi MArco göreceğimiz kesin

Ya şimdi gençler amiraller ve vice admiraller arası ne kadar fark varsa bence Wb ile Marco arasındada o kadar fark vardı. Bencede Amiraller teketekte Yonkoyu alamaz. Fakat Yonkolar ve Dragon dışında(Oda kesin değil) kimse amirallerle denk dövüşemez(Uzun bir süre)

Akainu ya Marco ya Sabo yada Luffynin elinde solacak zaten. Ama en büyük hak Marconun bence o 2 kişi kaybetti. Dönüşü muhteşem olcaktır. Kayacak Akainuya :a: Sabo daha tatlı olurdu ama. Al sana Mera mera diye ağzına çaksa öff ne haz alırım beeee.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık