Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten belli başlı kişiler mevcut bir denizci amirali ile çarpışacak güçte.Bunlar Yonkoular , Dragon.Bilinen bir kaç isim daha var.
Tonla adam var demek farklı birşey.

Inuarashiyi bile amirale yürütüyorsunuz.İnsaf edin.
Bu herifler öyle güçlü savaşıyor ki 100 yıllar süren iklim değişim olayı 10 günde meyveleri sayesinde gerçekleşiyor.
Çapı görmek için fazla detaya inmeye gerek yok.

Gorosei bile Kuzan için Muazzam güç derken, yeni dünyada amiral ayarı çok adam var demek büyük iddaa.

Bundan sonra her arc göze batan karakterin amiraller listesine ekleneceğini de biliyorum.
Çok değil 15 dedik.Ayrıca kedi ile köpek amirali asla alamaz oraya katılıyorum.Zaten çoğu kişi bazı shichi lerin amirale denk, hatta daha güçlü olduğunu söylüyor.Bknz:Mihawk.Bu kesinlikle yanlış.Amirallerin ne olduğunu bilmiyorlar.Fakat çok rahat 15 kişi var NW'de amiral ayarında veya üstünde.

Yonkolar ve belki Dragon dışında amiral seviyesi kimse yok şu an seride. Ha şu Fujitora seviyeyi biraz düşürdü gibi. Amiral seviyesi derken ayırmak lazım.
Rayleigh amiral seviyesi falan değil şu an aşırı yaşlı. Cp-0 lideri tahminden öteye geçemez. Hatta Garp bile 2 senede yaşlılığa teslim olmuş olabilir. Belki Mihawk 6. kişi olabilir.

Amirallerin en güçlüsü olarak gördükleri adam bir yonkounun ölü halinden iki yımrık yedi felç oldu, hala daha amiral hala daha amiral.

Tamam arkadaş amiraller güçlü. Değil diyende sıkıntı vardır ama zirve değiller. Ben bundan bahsediyorum sadece. Zirve oldukları bir nokta varsa o da denizciler içindeki konumlarıdır.

Wb sağlıklı ve genç olsa ne yapardı bir amirale onu hayal edin siz. Yonkoulara göre değerlendirdiğinizde amiral gücünün pek bir önemi yok.

• Kaido'nun 3 yıkımcısı
  • Linlin'in ilk 2 adamı
  • Karasakal'ın ilk 2 adamı
  • Shanks'ın 1 adamı diyim hadi
  • Devrimcilerde Sabo hariç en az 2 amiral seviyesi adam bekliyorum. Öteki türlü unutsunlar devrimi.
  • Wano shogun'u
  • Elbaf kralı da bir amiral gücünde çıkar.
  • Weeble
  • Mihawk (minimum amiral)
  • Dünya Hükumeti'nin bilinmeyen güçleri.. Mutlaka vardır içlerinde amiral seviyesi birileri. 1 milyar ödüllü adamların olduğu yerlerde amiraller tek güç olursa denizciler çok tırt bir oluşum çıkar.
  • 5 goroseiden en az 2'si amiral seviyesi (çok daha güçlü bile olabilirler)
  • Cp-0'nun lideri (Yeni Dünya'nın Lucci'si bu adam olabilir)
Saydıklarım içinden karşı çıkacaklarınız olsa bile çoktan 10'u geçti amiral seviyesi adam sayısı. Daha yeni dünya'nın Skypia'sındayız beyler. O halde bile Allah'ın psikopat bir kedisi 1 milyar ödüllü mamutu yere çalıyor :D Daha bunun Enies Lobby'si, Thriller Bark'ı, Marineford'u var. Siz arkanıza yaslanın keyfinize bakın. Daha neler görücez neler :cool:

Yonkolar ve belki Dragon dışında amiral seviyesi kimse yok şu an seride. Ha şu Fujitora seviyeyi biraz düşürdü gibi. Amiral seviyesi derken ayırmak lazım.
Rayleigh amiral seviyesi falan değil şu an aşırı yaşlı. Cp-0 lideri tahminden öteye geçemez. Hatta Garp bile 2 senede yaşlılığa teslim olmuş olabilir. Belki Mihawk 6. kişi olabilir.
Sağ kollar? :/ Kafandaki güç dengesini beğenmedim. :/ Beckman,Marco, Jack falan es geçildi Mihawk 6.sıraya koyuldu hoşlanmadım bundan. :/

Sağ kollar ve sol kollar amiral ile dövüşüp yenebilecek şansa sahip kişiler bana göre. Çünkü amiral ile yüzleşen kişiler bunlar.
Amiral gücünde değillerse bence serinin güç dengesinde bir saçmalık olur.

Sağ kollar? :/ Kafandaki güç dengesini beğenmedim. :/ Beckman,Marco, Jack falan es geçildi Mihawk 6.sıraya koyuldu hoşlanmadım bundan. :/

Sağ kollar ve sol kollar amiral ile dövüşüp yenebilecek şansa sahip kişiler bana göre. Çünkü amiral ile yüzleşen kişiler bunlar.
Akainu-Aokiji ve Kizaru 3lüsünü herhangi bir sağ kolun yenebileceğini düşünmüyorum. Eğer yenebilcekseler denizciler kapatıp gitsinler bence.
Mihawk ise sadece tahmin şu an gücü tam belli olmadığı için örnek verdim.
Akainu bırak sağ kol sol kolu tüm yonko tayfasını 2 kere karşına alabilmiş bir adam.(BB ve Wb tayfalarını ayrı ayrı) Birisinde topuklarken tüm tayfa diğer olayda tamamen Akainuya karşı varlık gösteremiyorlar.

vBirde örnek verirken beyaz sakaldan örnek vermeyin.O adam zirveydi

Amiral seviyesi ? Amiral seviyesi derken neye göre amiral seviyesi ? Saldırı, dayanıklılık,meyve kullanımı,haki. Amiral karşısında durdu diye amiral seviyesi olunmuyor. Ben diyor muyum Sakazuki yonkou seviyesi ?
Yonkoular,Dragon,Rayleigh,Garp,Sengoku
Hepsi olmasa da 1-2 yonkou sağ koluna amiral seviyesi diyebiliriz belki ki bundan bile emin değilim. Ucundan sevmesem de Mihawk'da diyebiliri belki.
3-5 veri için Amiral yermeye gerek yok. Bekleyip görelim.

Yonkouyuda amiral yenebilir o zaman. 5 sn dikkat kaybına Jozu gitti. WB 5 sn içinde inmedi ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık