Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkolar amirallerden birkaç gömlek daha üstün.Ciddi şekilde hemde.En az Doflamingo - Law kadar fark var aralarında.Hatta ben daha fazla olduğunu düşünüyorum o az bile.

Bu adamlar imparator yahu.Uykularında 550 milyonluk adam tekliyorlar.Amiral ne onlar için.
Wb tepesi atınca tek yumrukla indiriyor.Amiral nereden geldiğini bile göremiyor adamları söylüyor. :)
Babamız kızdı diyor amiral filan kalmıyor ortada.Yani yonko tayfaları kaptanları sinirlenince rakip tanımadıklarını iyi biliyorlar.

Kuzan mesela Bb emrine girmiş.Çok bağlı değil farklı bir amacı var ama ben onun sonunu hiç iyi görmüyorum.
Şu an Teach için kabında saklanan bir dondurma gibi.İhanet ettiği an onu yiyip bitirecek o kadar.;)
Meyve de onun olacak.

Tabii bu adamların içine Dövme Suratı dahil etmiyorum.O Akainu ayarı çıkabilir.Ne olduğu belirsiz onun. :(

Yonkouyuda amiral yenebilir o zaman. 5 sn dikkat kaybına Jozu gitti. WB 5 sn içinde inmedi ama
.
Yenme ihtimali baya baya düşük ama bence. Her zaman az da olsa her vs'de bir ihtimal vardır. WB'yi sağlıklı bir örnek olarak kabul edemem. Yaşlı,hasta,yaralı ve kalbi tekliyor.
Sağlıklı ve sağlam bir yonkou karşısında amiralin kazanma ihtimali bana göre çok düşük.

Akainu-Aokiji ve Kizaru 3lüsünü herhangi bir sağ kolun yenebileceğini düşünmüyorum. Eğer yenebilcekseler denizciler kapatıp gitsinler bence.
Mihawk ise sadece tahmin şu an gücü tam belli olmadığı için örnek verdim.
Akainu bırak sağ kol sol kolu tüm yonko tayfasını 2 kere karşına alabilmiş bir adam.(BB ve Wb tayfalarını ayrı ayrı) Birisinde topuklarken tüm tayfa diğer olayda tamamen Akainuya karşı varlık gösteremiyorlar.

vBirde örnek verirken beyaz sakaldan örnek vermeyin.O adam zirveydi
Kendi fikrin saygı duyarım. Serinin akışı doğrultusunda olan olaylar bence onlar.
Shanks'ın durdurması gerekiyordu diğerinde de Teach ve tayfasının herhangi bir elemanı veya Akainu harcanamazdı. Teach'in kaçmasına karar vermiş mangaka işte.

Yonkolar ve belki Dragon dışında amiral seviyesi kimse yok şu an seride. Ha şu Fujitora seviyeyi biraz düşürdü gibi. Amiral seviyesi derken ayırmak lazım.
Rayleigh amiral seviyesi falan değil şu an aşırı yaşlı. Cp-0 lideri tahminden öteye geçemez. Hatta Garp bile 2 senede yaşlılığa teslim olmuş olabilir. Belki Mihawk 6. kişi olabilir.
Yonkolar ve dragon amiral seviyesimi?:agla:Yada soyle sorayim amiraller yonko ve dragonun seviyesinde mi

Yenme ihtimali baya baya düşük ama bence. Her zaman az da olsa her vs'de bir ihtimal vardır. WB'yi sağlıklı bir örnek olarak kabul edemem. Yaşlı,hasta,yaralı ve kalbi tekliyor.
Sağlıklı ve sağlam bir yonkou karşısında amiralin kazanma ihtimali bana göre çok düşük.
Bende onu demeye çalışıyorum hasta ve handikaplı WB o haliyle 5 sn de inmiyor, sağlam olsa fark daha büyük olacaktı. Jozu amiral arasında 5 sn dikkat kaybının telafisi olmuyor. Ya da Aokiji, WB ile uğraşırken Jozu fırsattan istifade amirali zor durumda bırakamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık