Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Wataame Daisuki

İşte her zaman aksaydı bi güzelliği kalmazdı. Misal h.haki patladığında hala keyif alabiliyorsak bunun sebebi zırt pırt gösterilmemesinden kaynaklanıyor.

Sürekli kastıran,cool gözükmeye çalışan bir Luffy olsaydı bu kadar sevmezdim büyük ihtimalle.
Sürekli cool olan bir Luffy düşünsene bu adama ben tek kelime diyemezdim. Eksikleri olsa bile H.haki patladığında daha değişik boyutlarda olurdu. Yani senin dediklerinde doğru ama Luffy nin hep karizma olması taraftarıyım. :)

Sürekli cool olan bir Luffy düşünsene bu adama ben tek kelime diyemezdim. Eksikleri olsa bile H.haki patladığında daha değişik boyutlarda olurdu. Yani senin dediklerinde doğru ama Luffy nin hep karizma olması taraftarıyım. :)
İşte o tarz karakterler bir yerden sonra bana odun havası vermeye başlıyor. :/ Bleach'ten Ulquiorra mesela. Millet ona karizma der, ben ise konuşamayan asosyal derim. :/

MDL_Roronoa

Luffy net saf ama bazen çok ince düşünebiliyor. Coby'nin denizcilere katılmasıını sağlaması, boş hazineleri o sandığa sıkışmış adama vermek istememesi, Nami'nin odasını darmadağın etmesi vs. Son dönemde böyle şeyler pek olmuyor seride

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy net saf ama bazen çok ince düşünebiliyor. Coby'nin denizcilere katılmasıını sağlaması, boş hazineleri o sandığa sıkışmış adama vermek istememesi, Nami'nin odasını darmadağın etmesi vs. Son dönemde böyle şeyler pek olmuyor seride
Rebeccayı babasına teslim etmesi olmaz mı?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık