Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy iyidir hoştur tayfanın en güçlüsüdür ama Zoro kadar dayanıklı değildir , bu konuda adam kuma olayını açıkça çizmişken demeyin bunu.Bırakın 1 konuda geri kalsın.zoro kesinlikle tayfanın fiziki olarak en dayanıklı adamıdır.

Luffy iyidir hoştur tayfanın en güçlüsüdür ama Zoro kadar dayanıklı değildir , bu konuda adam kuma olayını açıkça çizmişken demeyin bunu.Bırakın 1 konuda geri kalsın.zoro kesinlikle tayfanın fiziki olarak en dayanıklı adamıdır.
Zoro'nun dayanıklılığına bir şey demiyorum. Ama ben orda Luffy o halde iken Zoro'nun acılarını alsa öleceğini hiç sanmıyorum. Ki Zoro o acılardan kurtulabilmek için neredeyse aylarını verdi. ID-MF olsun bu arcta Dof'un söyledikleri olsun bence önde.

Aynı fikirde değilim. O Kuma olayını defalarca konuşmuştuk. Tekrarlamak uzun sürer yorulduk bugün aynı mevzulardan. Ama dayanıklılıkta Luffy hem meyvesi hem kendi dayanıklılığıyla öndedir.

Cedric

Poneglyph'ler kairosakiden mi yapılmalar ya da böyle bir şey geçti mi manga da ya da anime de bilgisi olan var mı, antik silahlardan birinin kairosakiden olma ihtimali varmıdır ? İleri de Vegapunk teknolojik olarak özellikli gemiler çıkarır mı ya da df kullanıcılarını etkisiz hale getirecek (kairosakiden farklı nitelikte özellik taşıyan) bir alet tasarlar mı (bir çizgi film vardı oradan aklıma geldi sanırım hayalet avcılarıydı. :D ) İleri de şeytan meyvelerinin iptal olması ya da bir yerde toplanması söz konusu olabilir mi ? ( dünyayı tehlikeden uzak tutma ve saf güce geri dönüş anlamında) Meyvelerin uyanış mevzuyla ilgili olarak, meyvenin ruhu ile irtibata geçme söz konusu olabilir mi ? ( Naruto & kurama olayı gibi bir şey mi çıkar, baskın gelme yahut kontrol edebilme, olayın biraz sharingana benzer tarafı da var ama diğer bir taraftan bleachten, ichigo & hollow örneğide var) /

(Baktım aynı konular tekrar dirilmeye başladı ortaya bir şeyler atayım dedim. :D)

Hem animede hem de manga da olan Kraliçe Riku Matriarch'ın akıbeti ne oldu ? Ortaklıkta gözükmüyor. Oyuncak olsa düzelmiş olmalı. Ama nerede ? Ölmüş olsa onun mağduriyetinin ekmeğini yerdi Oda. Bu kadın yaşıyor olmalı. Bu kadın ortaya çıkarsa Violet'in Kraliçe olma işi yatar ve tayfa olasılığı doğar.Gerçi arc bitti gibi ama umut işte. Bu kadını gösteripte unutmuş olamaz Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık