Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

@Bayram
Yahu bir tek onlar olsa, kendi bölgesinde bulunan yerler ********lere kaldı. Binlerce insan öldü denge sağlanmadan. Örneğin balık adam adacı Hody denilen bir ırkçının elinde falafoş ediliyordu Luffyler gelmese.
Peki kendi adamları ne oldu? Emanet kaldı Shanks'ın felan yanında. Gr8 onur m8.

hunter07

Oğlu olduktan sonra öldüremiyor...
Herkesin bir zaafı var bu animede...
Zoro nun yönleri karıştırması sence mantıkla açıklanabilecek bir durummu?
Adam direk önündeki yola bile giremiyor :)
WB ninde zaafı böyle bunun mantıklı bir açıklaması yok...
Oğlu olduğu sürece öldüremiyor...
Zaten BB bile bunun farkınyadı bence iş yaşa bağladığında kozunu oynayacak yırtacaktı:)
WB nin yaşı ilerledikce dahada abartmaya başladı işi... Ama her ne olursa olsun kendine tam savaşın en kritik anında büyük bir ihanetle saldıran squardo yu bile kucaklayabilecek bir karekterdi... Anime tarihnde gördüğüm en büyük karekter WB...
Adam güzel yazmış...

@Bayram
Yahu bir tek onlar olsa, kendi bölgesinde bulunan yerler ********lere kaldı. Binlerce insan öldü denge sağlanmadan. Örneğin balık adam adacı Hody denilen bir ırkçının elinde falafoş ediliyordu Luffyler gelmese.
Peki kendi adamları ne oldu? Emanet kaldı Shanks'ın felan yanında. Gr8 onur m8.
Moruklar derneğinin en salağı Yamamoto bile ölmeden yanında eleman götürdü :/
Adamı kestiler hala bacağını tutuyordu. Bizim Wb de dimdik ayakta ölmeyi öğrenmiş :/
Neyse ben susuyorum :(

Law iyi bir karakter değil ki zaten. Law'ın ne iyiliğini gördünüz? Kesinlikle gri bir karakter. Amaçlarına ulaşmak için 100 korsanı katleden bu değil miydi? Luffyler çalışmadan NW'ye girmiş olsalardı, onlarda başkası tarafından aynı muameleyi görürdü.
Benim tartıştığım konu şu: Oyaji "One Piece gerçekten var" demese resmen tarihin tozlu raflarına girecekti. Onca güce onca endama rağmen yapabildiği en iyi şey, ölüp meyveyi BB'ye kaptırmadan önce Roger'ın laflarını tekrarlamaktı. Ben bu adama ne iyi derim ne de değerli. Doğduğu gibi ölüp gitmiş bir looser.
Yahu korsan bu adamlar. Luffy gibi saftirikler dışında hepsinin kötülüğü var, hepsinin pis yönü var. En sakin Mihawk bile can sıkıntısından gelen geçen gemileri parçalayıp tek atışta onlarca insan öldürüyor.

WB o lafı demese tarih kitaplarında birkaç sayfalık yer kaplardı yine ama o laf, onu çağ kapatan adam yaptı. D sırrını kullanıp kullanmaması, şimdilik bizim bileceğimiz iş değil. Roger ile ne konuştuğunu bilmiyoruz. Gel gelelim o sır için Ace'i yetiştirmek, Luffy'ye yol yapmak gibi çok önemli şeyler yaptı zaten adam. Bir varis bekleniyordu ve o da o varise yol açıyordu.
Roger ile denk olmasına rağmen onunla ne krallık ne de bir unvan için mücadele etmedi adam, kendi halinde takıldı. Adam ailesini almış denizde keyfine bakıyor ne umurunda olacak onun bunun unvanı.

Marineford savaşı öncesi ve esnasında yaptıklarının büyük çoğunluğu çok büyük hatalardı, saçma sapan inadı ve gururu yüzünden yaptığı çok büyük ahmaklıklardı ama adamın gençliğini saçma sebeplerden gömmek nedir birader.

Ula bana pek takdir etmediğim Beyazsakal'ı savundurttunuz ya, Allah bildiği gibi yapsın sizi.

Ferhat neredesin Ferhat! Yetiş Beyazsakal'ı gömüyorlar! :/

Rayleigh'in, Roger'ın çocuğu olduğunu bildiği ve bununda ace olduğunu bildiği manga bölümünü atabilir mi:confused: ben orayı unuttum haa

@Tensei
Öyle deme ama koramiral tekledi bir tane :(
Gerçi oda ölmedi dimi :/
@Barhyx
İnsan vicdan azabı çeker hiç deilse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık