Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda yeni dünyada genellikle olayları değiştirip güzel bir şekilde harmanlayıp önümüze sunuyor.Hatırlarsanız ilk yarıda tayfa içi ilk ciddi vs olan luffy vs ussop olmuştu.Acaba bu olayı değiştip önümüze sunar mı.Şahsen ben ciddi bir Zoro vs Sanji bekliyorum.
Zoro kılıçları ile oynarken, hatayla nami'yi veya robin'i kesmezse sanji vs zoro göremeyiz. Zaten bu olay olursa seride daha fazla zoro göremeyiz...

Sabo bütün denizcilere alayına giderim modunda iken Dof tayfaca Fujiyi indirek modunda.
Tayfa Fuji'ye ne yapabilir? Tek yer alayı. Tersini düşün Issho+Bastille+çöpler. Dofun onları aradan çıkarması ne kadar sürer? H.hakisi ile bayılır la çoğu :D Bastille desen tek yemesi %99 ihtimal bence. Issho vs Saboya gelirsek de Sabo aha Dof bunu yapamazdı dediğimiz bir hareket yaptı mı? Bence gördüklerimiz kadarıyla söylüyorum Dof daha kötü durumda olmazdı Issho karşısında.

Tayfa Fuji'ye ne yapabilir? Tek yer alayı. Tersini düşün Issho+Bastille+çöpler. Dofun onları aradan çıkarması ne kadar sürer? H.hakisi ile bayılır la çoğu :D Bastille desen tek yemesi %99 ihtimal bence. Issho vs Saboya gelirsek de Sabo aha Dof bunu yapamazdı dediğimiz bir hareket yaptı mı? Bence gördüklerimiz kadarıyla söylüyorum Dof daha kötü durumda olmazdı Issho karşısında.
Öyle yada böyle biri tek başında Fuji + Korlara giriyor diğer tarafta Fuji tek Dofun yanında adamlar var. Zaten ben çok bariz fark var demedim ama denklemden Sabo net şekilde önde gözüküyor.

Roronoa Zoro

Sana bunu düşündüren ne peki? Detaylıca anlat hele okuyak.
Şu ana kadar gördüğümüz en güçlü koka Sabo'ya ait. WB felan demenin alemi yok, orada ne döndü ne bitti bilmiyoruz.
Law bile koluna B. haki kazandırıp Dofly'nin kol bacak koparan saldırılarından kurtulabiliyorsa, Dof'un Sabo'ya zarar vermesi için çokça şey gerekir. Açık yakalayacak da, ölümcül bir darbe indirecek de... Hele ki Sabo kadar ofansif birinin karşısında defans yapması gerekirken. Sabo alır bu karşılaşmayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık