Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaido'nun adamları , böyle çıkarlarsa efsane olacak.Kaplan adam.
Kaplan sağ kol tahminim. Zoro'yu da kaplan olarak çiziyor zaten kapaklarda mangaka. Kaplan vs kaplan.
Boğa da Sanji'nin rakibi.

Başlarda hepimiz yonkoya bilmem kaç tane nova dalar, sağ kola Zoro+ biri daha, sol kola Sanji+biri daha gibi denklemler kuruyorduk ama şu an baktığınızda Zoro'yu tam güç göremedik. Sanji nedir ne değildir belli değil, göremedik bir savaşını. O da sol kol olduğunu tahmin ettiğim boğayı alır artık. Kaido'yu belki 2 nova alır Drake+Luffy gibi. Belki Luffy tek. Kaido'nun seviye belli değil çünkü. WB değil de amiral gücündeyse olabilir bu. Bence bunun ihtimali şu an cidden var.

Evet kaplan. Bu 4 mistik canavar yonkolar teorimi destekliyor.

Marco-WB -Anka
Kaplan sağ kol-Kaido -Kaplan
Pekoms-Big Mom -Kaplumbağa

Shankslerde veya BBlerde Ejder meyvesi çıkar artık. Veya Rogerin eski tayfasında :/

Şu sahne herkesin gönlünü fethetmiş

peki ya bu sahne kadar karizma mı ?

Taibki değil küçük karakterler küçük işler yaparlar , büyüklere yol verilmeli:)

Şu sahne herkesin gönlünü fethetmiş

peki ya bu sahne kadar karizma mı ?

Taibki değil küçük karakterler küçük işler yaparlar , büyüklere yol verilmeli:)
Kendine pay çıkarma çabası olmadı :/ Wb orda gayet atarını koydu Akainuda ''etrafı yıkma ühü ühü'' modundaydı.

Akagaminin temsili dövüş tarzı.
[video=youtube;APj9KmlBV64]https://www.youtube.com/watch?t=28&v=APj9KmlBV64[/video]
Silah çekişi felan 10 numara 5 yıldız.

Oda yeni dünyada genellikle olayları değiştirip güzel bir şekilde harmanlayıp önümüze sunuyor.Hatırlarsanız ilk yarıda tayfa içi ilk ciddi vs olan luffy vs ussop olmuştu.Acaba bu olayı değiştip önümüze sunar mı.Şahsen ben ciddi bir Zoro vs Sanji bekliyorum.

Oda yeni dünyada genellikle olayları değiştirip güzel bir şekilde harmanlayıp önümüze sunuyor.Hatırlarsanız ilk yarıda tayfa içi ilk ciddi vs olan luffy vs ussop olmuştu.Acaba bu olayı değiştip önümüze sunar mı.Şahsen ben ciddi bir Zoro vs Sanji bekliyorum.
Zoro seri sonuna kadar yaşar bence. Olmaz öyle bir şey :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık