Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bu iki sahne Sabo ve Sanji arasında uçurum olduğunu gösteriyor. Ama Zoro ve Sanji arasında uçurum yok. Hem Sabo'yu ben Zoroyla hiç kıyaslamadım birden herkes Sabo, Amiral kıyası yaptım üşüşüldü yoruma.. anlamadım kuşatma altına alındım
Enma Zoro - Lucci - Sanji ( Aynı seviye karakterler)
Zoro h.hakiyi kullanınca Yamato - Sabo seviyesine çıkacak diye düşünüyorum. Sanji suitini kırmasaydı tek power up ile kalmazdı.

Enma Zoro - Lucci - Sanji ( Aynı seviye karakterler)
Zoro h.hakiyi kullanınca Yamato - Sabo seviyesine çıkacak diye düşünüyorum. Sanji suitini kırmasaydı tek power up ile kalmazdı.
Katıldım. Sabo'yu ben Yamato'dan önde görüyorum ama Zoro kral hakiyi tam kullanınca Yamato'nun net önüne geçer

Yav he he Sanji'yi kitledi tek başına Satürn. 5 Gorosei + Im'in pençesinden kurtuldu ağlasanız da durum bu
Sanji demeseydin ikna olabilirdim ama Sanji işleri bozdu :fool:

Bir olaydan sevdiğin karaktere pay çıkarmak söz konusu olduğunda 5 gorosei içinden çıkmak üstelik bunların arasında İmu da varken tam da senin yorumladığın gibi olur. Ama dürüstçe bakacak olursan bunun bir saçmalık olduğu ortadadır. Sabo ciddi şekilde yaralanmışken oradan çıkabiliyorsa bu, serinin geleceğine yönelik bir rolü olduğu için. Yoksa 1 adım öteye gidemezdi oradan.

Katıldım. Sabo'yu ben Yamato'dan önde görüyorum ama Zoro kral hakiyi tam kullanınca Yamato'nun biraz önüne geçer
Asura ile muhtemelen Yamato'yu yener amiralleri yenmesi için iyi seviye k.haki şart. Sabo'da h.haki çıkmazsa en fazla olacağı seviye amiral seviyesi. O yüzden kesin emin değilim Yamato^yu yenip yenemeyeceğinden özellikle o saldırıyı IM değilde goroseiden yediyse oldukça eksi yazacak.

Sabo çok abartılan bir karakter. Abartılmasının hakkını vermesi için kral haki kullanabiliyor olması lazım. Özellikle de seride ateşe karşı bağışıklığı olan bir sürü yetenek varken kral hakisiz çok iş yapamaz Sabo.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık