Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Zannetmiyorum belki çoğu kişinin
Akainu>=Aokiji>=Kizaru>Greenbull=Fuji
Denklemi doğru çıkarsa Greenbull yada Fujiyi alabilir ama yinede zannetmiyorum.
Bu adam Kaido'yu alıyordu neredeyse amiral alma şansı da gayet var yani. Amiraller sana göre KK seviyesi falan herhalde.

Bu adam Kaido'yu alıyordu neredeyse amiral alma şansı da gayet var yani. Amiraller sana göre KK seviyesi falan herhalde.
O sıradaki Kaido'nun tam yonkou gücünde olduğunu düşünümüyorum ki bence Kaido rakibini küçümsediği için o hale düştü. Amiralleride Yonkou Ligine koyuyorum en tepelerinde şu an Kaido vardır ama işlenince Sakazukinin en tepede olacağını düşünüyorum.

Red'i seviyorum ben ya iyi birine benziyor her ne kadar Sanji vs King konusunda Sanji'ye vererek beni bir miktar üzmüş olsa da.
Lanet olsun ki çok ponçik bir yanı var avlarını öyle tuzağa çekiyor. Seni de kaybetmişiz maalesef.
Ben kime attım bir bak bakalım. :cool:

Bu arada çok boş yaptım banlanırsam hak ettim. Bari uçuruma atarken yanıma Tiksav, Bushido, Datte, bir de ek kontenjandan Montana ekleyin.
Her koyun kendi bacağından canısı
Yani beyin herkese nasip olan bir organ değil biliyorsun. Shitgen'i kutluyorum böyle insanlar için yaşam destek ünitesi gibiler.

Lanet olsun ki çok ponçik bir yanı var avlarını öyle tuzağa çekiyor. Seni de kaybetmişiz maalesef.
King'i küçümsemiyor, Luffy sevmiyor, Ace seviyor. Sırf şu üç sebep takdirimi kazanması için yeterli. Bana tuzak kurduysa bile adam öyle seksi bir üye ki insan sevmeden edemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık