Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bu komikti. Kaido'ya o yarayı bırakan adam amirallere vursa sakat bırakır herhalde. Roger'ın o slashının normal değil Kral hakili olduğu doğrulandı bu arada. Yani sıradan bir saldırı yemedi Oden.

Ha birde adam senelerce dünyayı dolaştı yahu Raftel'e bile gitti sen adama kafanı çıkarıp gezdin mi diyorsun. :D
benim söylediğim kısım Rogerle vs atan zamana kadar ki kısım

Salla biraz daha salla.Peros'un ağzından seni hep öldürmek istedim cümlesi çıkıyor.İşine geldiği gibi anlamışsın.Katakuri 1v1ine karışıldı diye kendini yaralamış adam.Marco'ya yanında adam ile dalacağını sanmak,okuduğunu da anlamamaktır.King değil bu adam.Kendi gücüne güvenen birisi,sadece kaptanına değil.

Amiral tutabilmek sağ kol indirebilmek anlamına gelmiyor değil.Meyveyi yer yemez bu performansı sergiliyor bu herif.Üzerinden 2 ay geçti nerdeyse.Üzerine amirallerle dövüştü.Şu an herhangi bir imparator sağ kolunu yer Sabo.Zoro'yu yemesi de büyük ihtimal.
Kata ile karşılaştığı kesin mi bence değil.Jack gibi her olaya diğerleri gidiyordur Kata öncelikli gönderilmez anayı koruması daha mantıklı.Marco onlarla karşılaştı bence.Onda da işte Peros ve yanındakilerle savaşmıştır.King ve Queen tutan adam zaten Peros ve Smoothie için daha fazlasını yapar.

Kata ile karşılaştığı kesin mi bence değil.Jack gibi her olaya diğerleri gidiyordur Kata öncelikli gönderilmez anayı koruması daha mantıklı.Marco onlarla karşılaştı bence.Onda da işte Peros ve yanındakilerle savaşmıştır.King ve Queen tutan adam zaten Peros ve Smoothie için daha fazlasını yapar.
İmparatorların tanıtımında bölgelerini WB'ye karşı bile savunabilen en büyük korsanlar olarak geçiyor.Bu adamlar illaki birbirlerini görmüşlerdir.King İzo'yu bile tanıyordu mesela.Herif şov yapmadan önce bile demiştim ben.Hele sağ kollar net birbirlerini bilen adamlardır.

İmparatorların tanıtımında bölgelerini WB'ye karşı bile savunabilen en büyük korsanlar olarak geçiyor.Bu adamlar illaki birbirlerini görmüşlerdir.King İzo'yu bile tanıyordu mesela.Herif şov yapmadan önce bile demiştim ben.Hele sağ kollar net birbirlerini bilen adamlardır.
O olay Kurtlar Vadisi gibi şatosundan çıkmayan Mihawk bile herkesi Daz dahil tanıyor.Alemdeki nam muhabbetleri bunlar.Vista övüyor tanıdım merak etme diyor falan.Aynı şekilde amiraller de öyle Kuzan omzu yiyince anında Jozu diyor hepsi dersine çalışmış.Gazete sahneleri boşa yok.Okumayan tek Luffy okusa zaten babası kim bilirdi. :D

mangadaki hissiyatı artık animede alamıyorum. Son çıkan bölüme baksanıza sanki amatör bir şey var ama ne çözemedim. Konuşmalar falan sanki doğaçlama gibi

Oden’in çizdiği imaj iki taraftayken de tüm tayfadan üstteydi. Her şeyin sesini roger’la beraber duyma, parti sırasında kaptanların yanında oturma, wb’nin “oğlum” yerine “kardeşim” demesi vs vs.

Mangaka reyleigh’i tek başına onu tutmaya hazırlanırken bile çizememiş gaban’a “gel beraber dalalım” dedirtmiş. Savaş karışık bişeydi nasıl oldu da tuttular bilmiyoruz. Ama mangaka Oden’i tayfalara değil kaptanlara yakın tuttu hep. Kısa bi çarpışmada bile roger’dan başkasının karşısında çizmemiş.

Zoro enmada yeni ustalaştı çıktığı seviye ortada. “Oden nasıl bi hayvandı da bu kadar hakisi emilirken rahat dövüşüyordu?” diyor Zoro. Zoro bu gücü uzun süreli kullanacak hale gelse amirallere dalar. Oden amiral üstüymüş az çok belli bence bu. Bazı üstünlükleri tabi vardır sakazuki daha dayanıklıdır mesela. Veya kizaru daha hızlıdır. Ama Oden alır onları. Saka filo amirali olunca değiştiyse bilemem ama ortalama amiral yetmez buna. Destan gibi anlatıldı herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık