Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Orijinal çizimleri çakma ejder gibiydi, iyi olur böylesi.
Bu Ejderi bir de çok güçlü çizerse çok iyi olur. Kısa çok kaliteli aksiyonuyla hikayesiyle bir şeyler cizse çok iyi olur. Bizim tayfanin eskiden çok daha kısa süren ada maceraları tadında.

Vallahi o zamanlar başkaydı ya. Tatlı bir gizemi epikligi vardı. Grand Line uçsuz bucaksız geliyordu.

Enma da nika kadar saçma sapan bir güç artışıdır. Kral hakinin ksini bilmeyen adama 5 dk içinde saldırılarına kral haki eklemesini sağlayan bir kılıç enma.
Kral hakinin ksini bilmiyor olsa bile. Öyle yada böyle Zoro'nun uyandıracağı bir güçtü kral haki. Oda'nın artık üşengeçliğinden midir yoksa Zoro'ya olan umursamazlığından mı bilinmez, Enma'yı kullanarak içindeki gücü uyandırmış oldu. Temelini işlememesi gerçekten saçma maalesef :bilmem:

Yok öyle bir şey :A
Bir hata yapmadığı sürece komple taşlık olan bir alanda Pica'yı nasıl yeneceksin? Hız ve güç anlamsız çünkü meyvesi üzerinden hasar almıyor. Kendine ulaşman gerek. H.haki, h.haki ve b.haki bile anlamsız çünkü adama ulaşamıyorsun. Orlombus da yok. Tek çare sesiyle dalga geçmek. İşte Oda Pika'ya böyle bir zayıflık veriyor ki yenilmez olmasın.

KK gatling
Alevli rankyaku
H.hakili rokougan

Ne istediysek olmadı...
King kong gatling filmde yapıldı sanırım ama pek sevmedim ben onu ya. Şu meyvede hikayeyi bozup içine etmeseydi meyvenin yeni halinden çok şikayetçi değilim ama hikayede yapılan ve okuyucuyu aptal yerine koymaya varan değişiklikler tadını kaçırdı mevzunun.

Bir hata yapmadığı sürece komple taşlık olan bir alanda Pica'yı nasıl yeneceksin? Hız ve güç anlamsız çünkü meyvesi üzerinden hasar almıyor. Kendine ulaşman gerek. H.haki, h.haki ve b.haki bile anlamsız çünkü adama ulaşamıyorsun. Orlombus da yok. Tek çare sesiyle dalga geçmek. İşte Oda Pika'ya böyle bir zayıflık veriyor ki yenilmez olmasın.
Croco'yu kastettim 😂 Koyu yapmıştım halbuki.

King kong gatling filmde yapıldı sanırım ama pek sevmedim ben onu ya. Şu meyvede hikayeyi bozup içine etmeseydi meyvenin yeni halinden çok şikayetçi değilim ama hikayede yapılan ve okuyucuyu aptal yerine koymaya varan değişiklikler tadını kaçırdı mevzunun.
Filmi bilmem de mangada efsane olurdu. Aklımda G5 için ince kaslı fazlasıyla gerilmiş bir form vardı. Vurduğu yerde atom bombası etkisi yapacaktı. Nereden nereyee...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık