Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Filmi bilmem de mangada efsane olurdu. Aklımda G5 için ince kaslı fazlasıyla gerilmiş bir form vardı. Vurduğu yerde atom bombası etkisi yapacaktı. Nereden nereyee...
Reis bir iki senaryo uydurayım bak
1) Meyve lastik kalır ama uyanışı bu olur ve zamanında bunu kullanıp uyandırabilen tek kişi joyboydu vs dersin ve insanlar buna nika derdi diye söylersin mevzu kapanır.
2) Uyanış işlerini yeni yeni gördük sayılır yeni dünyada, croco bahsetmişti sanki ama yeni dünyada özellikle ortaya atıldı bu. Denilirdi ki bazı meyveler uyanınca ara form gibi bir şeye döner, kararan kılıcın derece arttırması gibi bir yere bağlarsın anlarım oradan devam edersin.
Ama herif sürekli kimsenin yemediği zarflar ata ata bıktırdığı bir dönemde (siluetler, öldü dirildi işleri zoroda luffyde vs goroseinin salaklıkları, wano faciaları, oden yamaları) en son güya luffy öldüye bağlayıp sonra meyve aslında zoandı, luffyye masajla ilk yardım yaptıyı oldu bittiye getirince üstüne bir de mitolojik bir yere bağlayınca @RedTeroR ün sesiyle kafamda bir "yav he he!" gibi laflar duymaya başladım.
Uyanış dediğin işi Lawun ve kidin para verip itemini doğrudan almış olmalarını da ayrı bir yere koyuyorum, konuşursak canımız sıkılır.

@Tommy Vercetti Kaido'nun kellesi konuşma baloncuğu Zoro'nun üzerine geliyor diye kelleyi alacakta diyordu. Ne kadar ciddiydi o paneli bir kaç kez atarak orasını bilmem. :oleyo: :dd.d Hatta şey diye takılmıştım. Sohbet baloncuğu Bepo'ya da geliyordu. Beraber kelle alırlar artık diye sjhsjhj :d
Köprü altlarına vurdu kendini Bushi saldı hayatı Wano'dan sonra
Bir adamın... Hüzün dolu hikayesi...

skksksksksksks

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık