Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Shounen seride bir arc'ın ana düşmanını ana karakter yener. Bu ZKK mevzusuna millet nasıl inandı hâlâ anlamıyorum. :D Bir de mantıklıydı falan deniyor.
Zaten Luffy yenecekti Kaido'yu. Öldürecek olan Zoro olacaktı. Bir fark yok.

Bütün teori Nika denen toon force karakterine kaybetti. Davullar çalana kadar %99.9 gerçekleşme ihtimali vardı.

Zaten Luffy yenecekti Kaido'yu. Öldürecek olan Zoro olacaktı. Bir fark yok.

Bütün teori Nika denen toon force karakterine kaybetti. Davullar çalana kadar %99.9 gerçekleşme ihtimali vardı.
Luffy yendikten sonra ''al Zoro öldür'' mü diyecekti? Sanki King savaşından sonra Zoro'nun kımıldayacak hali kalmış gibi yazmışsın. Belli şeylere dayanarak mantıklı bulabilirsin ama Shounen seride işler öyle yürümüyor. Bunu çok net görmüş olduk.

Luffy yendikten sonra ''al Zoro öldür'' mü diyecekti? Sanki King savaşından sonra Zoro'nun kımıldayacak hali kalmış gibi yazmışsın. Belli şeylere dayanarak mantıklı bulabilirsin ama Shounen seride işler öyle yürümüyor. Bunu çok net görmüş olduk.
Diyorum ya nika'dan sonra bozuldu diye.

Katılıyorum ve Law ve Kid'in zayıflıkları var bence ikisi de şeytan meyvesine fazla güveniyor, Law'ın fiziksel gücünün Yamato veya Sanji'ye göre az olduğunu düşünüyorum Kid'in ise sağlam bir fiziksel gücü var hapishanede Luffy ile yarıştı ve yüzüne Linlin'in yumruğunu yesede çok hasar almadı ama Kid'de çok yavaş bir karakter.
Law fiziksel gücü en düşük novalardan biri. Bunun karşılığında meyvesi iyi.
Kid fiziksel güç var meyve tırt.
Sanji'de fiziksel özellikler full.

Ne Law ne Kid meyveleriyle Sanji'yi alt edemezler.

Law hantal bir karakter değil gayet hızlı. O meyvenin dezavantajındansa avantajları hayvan gibi fazla. Sanji>law demek sanji>zoro demek kadar absürt. Ayrıca nasıl çok güçlü değil. Seri de bm den dayanıklı karakter yok bm ağlıyordu yapma etme diye. O saldırıyı yese sanjiyi chopper ın bandajı bile kurtarmaz
Law'ın hızı room içinde meyvesiyle hareket etmesini sağlıyor ki dediğim gibi gözlem hakisi olan biri onu yemiyor zaten. Mingo madara etmedi mi Law'ı ? Nerdeydi hızı o zaman ? Sanji'nin şu anki hızı da gözlemi Mingo kadar var en kötü. En kötü..

Law 2v1 adamı, 1v1 değil.

Law'ın hızı room içinde meyvesiyle hareket etmesini sağlıyor ki dediğim gibi gözlem hakisi olan biri onu yemiyor zaten. Mingo madara etmedi mi Law'ı ? Nerdeydi hızı o zaman ? Sanji'nin şu anki hızı da gözlemi Mingo kadar var en kötü. En kötü..
Mingo karşısında asıl madara olan Sanjiydi niye taraflı yorumluyorsun? O üstün gözlemi hızı neredeydi mingo karşısında? Law en azından karşılık verdi ve dressrosaya göre yorumluyorsun. Sanji ne kadar güçlendiyse Law en az o kadar güçlendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık