Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç işlenmeyen bir karakter karşısında işlenen bir karakterin anketine mi itibar edicez yoksa işlenmeye başlanmasıyla farkı koymaya başlayan karakterlerin anketine mi ? Hangisinin daha muteber olduğu belli.

Ben birkaç hafta ve ay önceden meydanı size bıraktım ve aman aman King savunmadım. Adam işlenmedi çünkü. Ama işlendiği zaman da alıp götüreceğini biliyordum. Bu haldeyken bile Kata'dan güçlü olduğunu kanıtladı. Daha göstermediği birçok numarası olduğuna göre King>Kata kesin bilgidir; yayabilirsiniz.
Zoro'nun seri sonu Roger'ı orta zorlukta alacağını,güncel Zoro'nun da Kaido'dan güçlü olduğunu savunan adamların olduğu forumdan da atmayalım o zaman anketleri.King'in daha güçlü çıkma ihtimali eskisinden fazla ama bu kendisinin yarattığı performanstan değil,Zoro'nun ileri h.hakiyi ataklarına ekleme durumu olmasından dolayı.King de ileri h.haki ekleyebiliyorsa ataklarına daha güçlü deriz.Ben olanı söylerim gayet.Sizin olanı söylediğinizi ise çok az gördüm ama.Neyse ilerleyen arcta ya da arclarda kimin daha üstün olduğu net çizileceği için daha da uzatmıyorum bu olayı.

Zoro'nun seri sonu Roger'ı orta zorlukta alacağını,güncel Zoro'nun da Kaido'dan güçlü olduğunu savunan adamların olduğu forumdan da atmayalım o zaman anketleri.King'in daha güçlü çıkma ihtimali eskisinden fazla ama bu kendisinin yarattığı performanstan değil,Zoro'nun ileri h.hakiyi ataklarına ekleme durumu olmasından dolayı.King de ileri h.haki ekleyebiliyorsa ataklarına daha güçlü deriz.Ben olanı söylerim gayet.Sizin olanı söylediğinizi ise çok az gördüm ama.Neyse ilerleyen arcta ya da arclarda kimin daha üstün olduğu net çizileceği için daha da uzatmıyorum bu olayı.
Zoro ileri hakiyi ekleyip adama vurursa adam da az hasarla dövüşe devam ederse yine tasdiklenmiş olur.King'in kullanmasına gerek yok yani.Kullanan adamlar Luffy ve Kaido gibi en tepeye oynuyor zaten.Zoro da oynuyor en tepeye Ray gibi.

Zoro ileri hakiyi ekleyip adama vurursa adam da az hasarla dövüşe devam ederse yine tasdiklenmiş olur.King'in kullanmasına gerek yok yani.Kullanan adamlar Luffy ve Kaido gibi en tepeye oynuyor zaten.Zoro da oynuyor en tepeye Ray gibi.
Zoro bu hakiyi kullanıca Marco'nunu iyileşmesini saniyesinde kesip,Kata'nın da gözlem avantajını elinden mi alacak ? Dediğin ne kadar mantıklı düşün bir istersen.Luffy h.hakili Kaido'nun tbsiden base haliyle sıyrıldı.Zoro dövüşün başında yormadan etmeden gene Kata'ya vuramaz.Herif King'e karşı en uygun olan 2 p.uptan birisini aldı sadece.P.up çok güçlü mü güçlü de.Karşısı buna direnebiliyor diye tasdiklenmiş falan olmayacak.Ray de hiçbir zaman tepeye oynamadı.Geç onu.

Evet geçen de gördüm senin King'in daha güçlü olabileceğine yönelik yorumunu. Taktir ediyorum bu tutumunu :sapkali:

Çok değil 3-5 bölüme belli olacak her şey ;)

Zoro bu hakiyi kullanıca Marco'nunu iyileşmesini saniyesinde kesip,Kata'nın da gözlem avantajını elinden mi alacak ? Dediğin ne kadar mantıklı düşün bir istersen.Luffy h.hakili Kaido'nun tbsiden base haliyle sıyrıldı.Zoro dövüşün başında yormadan etmeden gene Kata'ya vuramaz.Herif King'e karşı en uygun olan 2 p.uptan birisini aldı sadece.P.up çok güçlü mü güçlü de.Karşısı buna direnebiliyor diye tasdiklenmiş falan olmayacak.Ray de hiçbir zaman tepeye oynamadı.Geç onu.
Genel toplama bakacağız biz ne yapalım o kısımları.Her kral haki ekleyen kişi aynı sıkıntıları yaşar Marco ve Kata karşısında.Yamato da mesela.Bu King zayıf yada becereksiz anlamına gelmez.İyileşme için de gözlem için de hız lazım kral haki eklemeyle zaten çözüm üretemezsin istediğin kadar güçlü ol.Hızlı olursan Marco'yu çabuk sınırına getirirsin.Kata'ya da vurabilirsin Kaido gibi.

Kaido Luffy geleceği görmesine rağmen vurdu.Kata gelse karşısına aynısını ona da yapar.Her vuruşta yapamasa da kızdığı an yapar bunu.

Kaido Luffy geleceği görmesine rağmen vurdu.Kata gelse karşısına aynısını ona da yapar.Her vuruşta yapamasa da kızdığı an yapar bunu.
Kaido Luffy geleceği görmesine rağmen vurdu derken Luffy o darbeyi tam almıyor.Kafasının ucuna geliyor sadece.Ki bunu yapan base Luffy.Katakuri'nin hızı>>>base Luffy.En azılı haterlardan senin bile kabul etmen gereken bir gerçek bu.Kata da logia savunması var ayrıca Luffy'den farklı olarak.Hızıyla sıyrılmasına bile gerek yok thunder baguadan.

Genel toplama bakacağız biz ne yapalım o kısımları.
Ben de onu diyorum.King'in az hasarla h.hakili atakları atlatması onu >Kata ya da Marco yapmayacak.Kata o h.hakili ataklardan sıyrılabilirken,Marco da o atakları tanklayabilir çünkü.King'in spesyalistliği ırkından gelen savunması çünkü.Adamı bu seviyede yapan bu.Diğerlerini kendi seviyelerinde yapan ise kendi özel yetenekleri.

Her kral haki ekleyen kişi aynı sıkıntıları yaşar Marco ve Kata karşısında.Yamato da mesela.Bu King zayıf yada becereksiz anlamına gelmez.İyileşme için de gözlem için de hız lazım kral haki eklemeyle zaten çözüm üretemezsin istediğin kadar güçlü ol.Hızlı olursan Marco'yu çabuk sınırına getirirsin.Kata'ya da vurabilirsin Kaido gibi.
@Miyata Ichiro hadi iyisin yine sağlam koz vermiş sana mw :ehe:

1 bölüme h.haki çözen karakterden ayar yemesin hemen diye h.haki verir muhtemelen King'e.Sonraki arcta kendin kabul edeceksin zaten yormama gerek yok kendimi.
Bahanelerin altına sığınmayalım lütfen. King'de kral haki çıkarsa bu Zoro'ya ezilmemesi için değil özel bir karakter olduğu için olur.

Bir arc sonra Katakuri yonkou level mi olacak ? Böhöhöyyy.

Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye derler cınım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık