Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano bence serideki son uzun arc. Enies lobby gibi düşünün. Dahada uzar.

Elbaf, raftel, büyük savaş arcları sabondy, impel down, marineford üçlisü gibi kısa olacak diye düşünüyorum.

Elbaf zaten shanks ve Luffy arasında davy back fight olarak sürecek. Duygusal anlar konuşmalar falan. 4. Pog için işte. Sonrasında raftele Shanks gidemeyecek kaybettim ben korsanlığı bırakıyorum. İddiam tuttu. (adam one piece evreninin sergen yalçını) sonrasında Raftele giden iki tayfa olacak. Bb ve Luffyler. Bu ikisi arasındaki mücadele sırf vs üzerine döner diye düşünüyorum.
Hooop kaptır sonrasında büyük savaş. Devrimciler bilmem ne Allah ne verdiyse bi 70,80 bölüm sürer.
Yani tahminim.
Wano 50 bölüm daha devam eder
Reveire veya ara bitiş arcları 20
Elbaf 30
Raftel 40
Son savaş 80
4 seneye biter op aynen
Wano 50 bölüm daha sürmez ya, ufaktan nihai eşleşmeler başlayacak ve genelde eşleşmelerden sonra 20-30 bölümlük ömrü kalıyor arc'ın.

Örneğin Kappamatsu sadece kılçık fırlattığında silüet olarak gözükse sonraki bölümlerde direkt ortaya çıksa kimse "Bu ne ya biraz daha silüet süper olmaz mıydı?" demezdi. Ama yok Luffy'yi izliyor yok Raizo'yayla konuşuyor derken boşa panel harcanıyor.
Kawamatsu silüetten ilk çıktığı vakit en büyük tepkilerden birini ben vermişimdir bahsettiğin sebep yüzünden. Sonradan çok sevdiğim bir karakter oldu ama cidden kılçıktan 2 bölüm sonra tam anlamı ile gözükse seride eksik bir şey olmazdı.

Biri (mesajı bulamadım) usopp-un zaman atlamasından sonra 2 yıl önceki zoronun gücünde diye söylemiş ki eğer öyleyse bizimkilerin komutanlara yonkoulara yürümesi çok da absürt değil. Maalesef seriyi 2 yıl sonrasında sadece luffynin gözünden takip etmeye başlayınca herşey karman çorman olmuştu.
Bu gelen spoilerlara maalesef çok absürdmüş gibi yaklaşıyorum sonra teachin ödülünün açıklandığı bölüm gibi gerçek çıkıyor. Kuzan gelsin ne zamandır bekliyoruz burada karışan ortalığı bir yöne çevirecek kudrette ve mentalitede birisi.
son olarak diyebilirim ki serinin en kötü arkı balık adam arkıdır ki o zaman seriyi bırakmıştım. Yeni dünya yoluna girdikleri bölümü unutmam imkansız. Mangayı okuduğum ortam bile tamamen aklımda o kadar heyecanlı takip ediyorken balık adam adası:üzgünüm:

Bizim Zoro kahveden aynen
Kaido oradan gelip geçerken
Gözüne kestirip kafasına takıyor
Bu benim diyor dokunanı yakarım

Hazır Himalaya kaplanından haber yok,
Kıbrıs kargası spoiler yayınlasın bari ;
Bölüm 989

Sanji kostümün savunması sayesinde hasarsız bir şekilde kurtulmuş.
King ise hızını alamayıp Marco'nun bulunduğu tarafa uçmuş.

-Marco-King (çift panel) havada kapışıyorlar ikisinde ödülleri açıklanıyor

-Marco'nun Ödülü : 1,741,000,000
-King'in Ödülü : 1,699,999,999

Sahne Luffylere dönüyor.
Big Mom ayaklanır, o sırada brook'un, caramel ananın resmini kırdığı aklına gelir
ve tekrardan bilincini kaybeder.

-Lin-Lin kendine gelmeye çalışırken Perospero belirir.
Perospero " Ana kalk işimiz var daha poneglyphi bulacağız" der Bilicini kaybetmiş Lin-Lin poneglypfi tatlı zanneder ve beraber aramaya çıkarlar.

-Zoro hala gifterlarla dövüşmektedir. Samuraylar tekrardan zoroya yol gösterme gelir.

-Performans sahnesi

Who's Who Queen'e saldırmaya hazırlanıyor. Sayfanın alt kısmında dönüşüm geçirdiğini görüyoruz. bir tür kaplana benziyor ve Kılıçdişleri var.

-Who tüm gücüyle Queen'e ani bir saldırı yapıyor. O sırada Zoro ve Killer aynı anda Queen'e saldırıyorlar Queen Kılıçlarını kullanıp üçünün de saldırsını engelliyor.

-Kubbenin çatısı

Minkler Sulong formuna dönüşmelerine rağmen Jack ve Nagiyi zorlayamıyor. Üç silahşörlerden Giovanni, Muhafızlardan ise Blackback tek yemiş.

Geri kalan Minkler ise Nagi'nin üzerine gidiyorlar ancak tek bir tokmak darbesiyle Mink savaşçıların büyük bir bölümünün canını alıyor.

Inuarashi ve Nekomamushi sulong foruma geçmişler normal boyutlarından neredeyse üç kat daha büyükler, ancak Minklerin yaşadıklarına şahit olduklarından
endişeli görünüyorlar, o sırada Kaidou'nun Hybrid formuna geçtiğini görüyoruz.

-Kafası Ejderha haliyle hemen hemen aynı insan formunun aksine ekstradan kuyruğu da mevcut.

-Kin'emon artık sona geldik diyor ve Hep birden intihar saldırısı yapmaya hazırlanıyorlar, ancak Kaido daha hızlı davranıp inanılmaz güçlü bir saldırı gerçekleştiriyor.

-Bu saldırı Raimei hakkeden çok daha farklı resimler gelince göreceksiniz.

-Kaidou'nun elinde Kin'emon'un cansız bedenini görüyoruz.

Kaido :"Hepsi bu kadar mıydı ? Oden'in adamlarından daha fazlasını beklerdim"

Kaidou geriye kalan Akazayaları öldürmek için son bir saldırı gerçekleştirecekken

"Room, Shambles"

Ardından bölüm

Luffy, Law, Kid, X-Drake, Hawkins v Kaidou yüzleşmesiyle sona erer.
Bu anlattığın şeyler gerçek bile olsa 1 bölüme sığmaz

Wano bence serideki son uzun arc. Enies lobby gibi düşünün. Dahada uzar.

Elbaf, raftel, büyük savaş arcları sabondy, impel down, marineford üçlisü gibi kısa olacak diye düşünüyorum.

Elbaf zaten shanks ve Luffy arasında davy back fight olarak sürecek. Duygusal anlar konuşmalar falan. 4. Pog için işte. Sonrasında raftele Shanks gidemeyecek kaybettim ben korsanlığı bırakıyorum. İddiam tuttu. (adam one piece evreninin sergen yalçını) sonrasında Raftele giden iki tayfa olacak. Bb ve Luffyler. Bu ikisi arasındaki mücadele sırf vs üzerine döner diye düşünüyorum.
Hooop kaptır sonrasında büyük savaş. Devrimciler bilmem ne Allah ne verdiyse bi 70,80 bölüm sürer.
Yani tahminim.
Wano 50 bölüm daha devam eder
Reveire veya ara bitiş arcları 20
Elbaf 30
Raftel 40
Son savaş 80
4 seneye biter op aynen
30 bölüme Loki'nin yanına varamaz bunlar.

Soda beyfendi 4,5 yıl da bitirmeye takdıysa Elbaf'ı filan unutun. Wano'san sonra kendi içinde 3'e ayrılan son büyük bir arc verip bitirir. Naruto, Bleach bunları sonuna gıpta edicez malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık