Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano bence serideki son uzun arc. Enies lobby gibi düşünün. Dahada uzar.

Elbaf, raftel, büyük savaş arcları sabondy, impel down, marineford üçlisü gibi kısa olacak diye düşünüyorum.

Elbaf zaten shanks ve Luffy arasında davy back fight olarak sürecek. Duygusal anlar konuşmalar falan. 4. Pog için işte. Sonrasında raftele Shanks gidemeyecek kaybettim ben korsanlığı bırakıyorum. İddiam tuttu. (adam one piece evreninin sergen yalçını) sonrasında Raftele giden iki tayfa olacak. Bb ve Luffyler. Bu ikisi arasındaki mücadele sırf vs üzerine döner diye düşünüyorum.
Hooop kaptır sonrasında büyük savaş. Devrimciler bilmem ne Allah ne verdiyse bi 70,80 bölüm sürer.
Yani tahminim.
Wano 50 bölüm daha devam eder
Reveire veya ara bitiş arcları 20
Elbaf 30
Raftel 40
Son savaş 80
4 seneye biter op aynen
Tek katılmadığım yer Wano'nun uzunluğu.Bence en fazla 35 bölümü kaldı buranın.

Oda'nın en önemli problemlerinden biri karakterlere takık olması. En saçma karaktere bile arka plan düşünüyor. Sonra onu tanıtmak ve akılda kalıcı kılmak için uğraşıyor. Önce lafı geçiyor, sonra silüet, sonra kafasının yarısı, sonra maskesi çıkıyor, sonra aslında kız olduğu ortaya çıkıyor, sonra aslında erkek olmak istediği ortaya çıkıyor falan derken seri uzuyor işte ağzını kırayım. Gerildim ya la.
Yav şimdi mesela kral elizabollonun o kadar tanıtılması, bize ne kattı?

Bunun gibi tonlarca adam için uğraştı bu yüzden seri uzadıkça uzadı.

Ciddi anlamda zaman kaybı yaşarıyor farkında değil.

Elbaf, raftel, büyük savaş arcları sabondy, impel down, marineford üçlisü gibi kısa olacak diye düşünüyorum.

Elbaf zaten shanks ve Luffy arasında davy back fight olarak sürecek. Duygusal anlar konuşmalar falan. 4. Pog için işte. Sonrasında raftele Shanks gidemeyecek kaybettim ben korsanlığı bırakıyorum. İddiam tuttu. (adam one piece evreninin sergen yalçını) sonrasında Raftele giden iki tayfa olacak. Bb ve Luffyler. Bu ikisi arasındaki mücadele sırf vs üzerine döner diye düşünüyorum.
Hooop kaptır sonrasında büyük savaş. Devrimciler bilmem ne Allah ne verdiyse bi 70,80 bölüm sürer.
Yani tahminim.
Elbaf 30
Raftel 40
Son savaş 80
4 seneye biter op aynen
Wano uzun arc olamaz çünkü en hızlı olay gelişen arc wano. Koziki Oden flashback ini saymazsak her şey hızlıca gerçekleşti boş bölüm sayısı olsa da dressrosa arc kadar değil. Özellikle boss'a ulaşma süresi çok hızlıydı.

Wano uzun arc olamaz çünkü en hızlı olay gelişen arc wano. Koziki Oden flashback ini saymazsak her şey hızlıca gerçekleşti boş bölüm sayısı olsa da dressrosa arc kadar değil. Özellikle boss'a ulaşma süresi çok hızlıydı.
Reis zaten wano başlayalı 80 bölüm oldu yav.Dressrosa zaten 101 bölüm falan sürdü mangada diye hatırlıyorum.Wano rahat geçer onu.

Yani tahminim.
Elbaf 30
Raftel 40
Son savaş 80
4 seneye biter op aynen
Rahat 10 yıl daha var :D

Bence İM'in silüet halinden çıkması bir 30 bölüm sürer 30 bölüm silüet halini okuruz.
Im silüetlik rekorunu kıracak kesin.
Yav şimdi mesela kral elizabollonun o kadar tanıtılması, bize ne kattı?

Bunun gibi tonlarca adam için uğraştı bu yüzden seri uzadıkça uzadı.

Ciddi anlamda zaman kaybı yaşarıyor farkında değil.
Ölmüş gitmiş Şindiri çanın niye tabak kırdığına dair fb gördük daha ne diyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık