Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın en önemli problemlerinden biri karakterlere takık olması. En saçma karaktere bile arka plan düşünüyor. Sonra onu tanıtmak ve akılda kalıcı kılmak için uğraşıyor. Önce lafı geçiyor, sonra silüet, sonra kafasının yarısı, sonra maskesi çıkıyor, sonra aslında kız olduğu ortaya çıkıyor, sonra aslında erkek olmak istediği ortaya çıkıyor falan derken seri uzuyor işte ağzını kırayım. Gerildim ya la.
Örneğin Kappamatsu sadece kılçık fırlattığında silüet olarak gözükse sonraki bölümlerde direkt ortaya çıksa kimse "Bu ne ya biraz daha silüet süper olmaz mıydı?" demezdi. Ama yok Luffy'yi izliyor yok Raizo'yayla konuşuyor derken boşa panel harcanıyor.

Bizin üyeler de bir garip. 50 defa boş yere karakteri silüetle çizmiş adam. 51. Sefer geldiğin aha bu Gaban, aha bu Vegapunk aha bu Oden aha bu Luffy'nin annesi aha bu Crocusla içen demeye başlıyoruz. Yahu şu Oda'yı çözün artık. Ekstra bir kanıt olmadan hemen Gaban, Oden Vegapunk diye başlamayın.

Im silüetlik rekorunu kıracak kesin.

Ölmüş gitmiş Şindiri çanın niye tabak kırdığına dair fb gördük daha ne diyeyim.
Açıkçası ben mantık hataları dışında Oda'nın işleyişini seviyorum. Karakterlere alt yapı oluşturmuş olmasına o kadar çok alıltırdıki diğer seriler yavan kalıyor artık. Hatta Oda bile yavan kalabiliyor. Kinemon'u işlemeye geç başladı bu da tutarsızlık oluştırdu mesela.

Her hafta beklemesek pek bir problem olduğunu düşünmüyorum. Şindiri çan da senior Pink de gereksiz değil bence. OP'u farklı kılan şeyler bunlar. OP'un sorunu güncel takip etme sorunu. Ufak tefek sorunlar elbet var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık