Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikayesel olarak belki tatmin eder gizemleri birden açıklayarak ama karakterlerin güç seviyelerini merak edenler için tatmin edici bitmeyeceğine adım gibi eminim.

Açıkçası ben mantık hataları dışında Oda'nın işleyişini seviyorum. Karakterlere alt yapı oluşturmuş olmasına o kadar çok alıltırdıki diğer seriler yavan kalıyor artık. Hatta Oda bile yavan kalabiliyor. Kinemon'u işlemeye geç başladı bu da tutarsızlık oluştırdu mesela.

Her hafta beklemesek pek bir problem olduğunu düşünmüyorum. Şindiri çan da senior Pink de gereksiz değil bence. OP'u farklı kılan şeyler bunlar. OP'un sorunu güncel takip etme sorunu. Ufak tefek sorunlar elbet var.
Böyle şeyler derinlik katıyor tabiki. İşleyince keyifli oluyor ama hiç işlemese de eksikliği hissedilmez. Ve dediğin gibi her hafta bekliyoruz. Olay serinin uzaması da değil, asıl merak ettiğimiz şeylere bir türlü sıra gelmemesi. One Piece'de gizem olan şeyler sürekli artıyor. Biz bunları öğreneceğiz diye hevesle beklerken sürekli ordan burdan bir sirk kaçkını çıkıyor. Ona silüet kasılıyor, buna merak kasılıyor sonra ana hikayeye bir şey katmadan devam ediyor seri. Luffy'nin annesini, Vegapunk'ı, kayıp yüzyılı geçtim Zoro'nun gücü bile gizem oldu artık yeter da :) Daha yeni tekniği var mı, gözüne ne oldu onu bile bilmiyoruz.

Odanın bundan yaklaşık 1 yıl önce 5 yılda bitireceğim dediğinin farkında mısınız ? Bitecek demiş ardından 35 bölüm vermiş 1 yılda anca. Normal şartlarda ayda 4 bölüm verse 52 bölüm ediyor, 17 bölüm firesi var.Hadi 7 sine dergi arası diyelim 10 bölüm kendi kafasına göre ara vermiş bir tipleme. Kaldı 4 yıl ortalaması 40 desek iyi düşünüp 160 bölüm, wano'nun daha 30 bölümü var en iyi düşünceyle. Kaldı 130 bölüm bu bölümlerde, kayıp kitabe,raftel,kayıp yüzyıl, dünya hükumeti gizli güçleri, antik silahlar, ayda yaşayan insanlar,D. soyu, şeytan meyveleri, vegapunk,elbaf,shanks,teach,coby,yeni dünya düzeni vesaire vesaire daha işleyeceği bir dünya konu var. Hangi birini sığdıracak bu düşük kalite anlatımıyla ?

Muhtemelen yerlerde olan satışları toparlasın diye kıymete binmek için yaptığı bir açıklamadır. Ciddiye alınacak en son insan.

Böyle şeyler derinlik katıyor tabiki. İşleyince keyifli oluyor ama hiç işlemese de eksikliği hissedilmez. Ve dediğin gibi her hafta bekliyoruz. Olay serinin uzaması da değil, asıl merak ettiğimiz şeylere bir türlü sıra gelmemesi. One Piece'de gizem olan şeyler sürekli artıyor. Biz bunları öğreneceğiz diye hevesle beklerken sürekli ordan burdan bir sirk kaçkını çıkıyor. Ona silüet kasılıyor, merak kasılıyor sonra ana hikayeye bir şey katmadan devam ediyor seri. Luffy'nin annesini, Vegapunk'ı, kayıp yüzyılı geçtim Zoro'nun gücü bile gizem oldu artık yeter da :) Daha yeni tekniği var mı, gözüne ne oldu onu bile bilmiyoruz.
Umudumuzu kaybetmeylim. Oda her şeyi yavaş da olsa açıklayıp adam akıllı bitirecek inşallah.

BM'nin kafası gidip geliyor ya, kafasının gittiği bi an Luffy'i doğurmuştur belki :p

Luffy'nin annesi açıklanır mutlaka. Zoro'nun başka tekniği olduğuna da eminim. Oda Zoro'yu boşvermez. Serinin 2. En popüleri. Gözünü bilmiyorum ama oldu bittiye getirebilir ama ona da değinir bence.

Seri'nin akibetine gelince Oda'nın Netflix sonuçlarına göre hareket edeceğini düşünüyorum. Daha fazla para kazanmak için değil ama daha fazla prestij ve bilinirlik için bu projeye göre hareket edeceğini düşünüyorum. Eğer netflix projesi tutarsa seriyi hızlandırıp genel hatlarıyla bir final yapıp Netflix'e malzeme verecek. Netflix'de 5 sezonda falan bitirir seriyi. Oda Detaylar için de ayrı bir ufak seri veya novel yapacak diye düşünüyorum. Eğer netflix tutmazsa (ki çoğumuz neredeyse eminiz tutmayacağından) seriye her zamanki gibi uzata uzata devam edecek. Wano bitene kadar dizi yayınlanır. Zaten ilk sezon toplu gelir. Oda da ona göre şekil alır diye düşünüyorum.

Ciddi ciddi 4 yılda biteceğine inanan varmı : ) Sümüklü böcek hızıyla gitmesinin yanında 2 haftada bir bölüm gelmeside cabası.10 yıldan aşağı bitmez bu seri.Oda şimdikinden hızlı işlerse bölümleri.Ha 4 yılda bitersede hiçbirşey olmadan oldu bittiye getirip ekrana boş boş bakarız.Etrafta yüzlerce soru işaretiyle dımdızlak kalırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık