Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 yıl boyunca haftada bir sayfa dahi olsa cin ali çizmek zorunda olsam canım sıkılır öylesine boş geçerim lan bir noktadan sonra. Adam 23 yıldır manga çıkartıyor ve hasta üstelik. Taşlama ve nefret köşesi gibi verilen aralara sövme konusu da açılsa, ara muhabbetini sadece o konularda yapsak çok güzel olur.

Tam olarak artık kaçmayacağım demiyor biraz maksadının dışına çıkarılmış o laf.:(
Luffy: I’m done with saying... // I’ll beat you “someday”. // *pant* // *pant* // Just ‘cause you’re an Admiral... // Who says I’ve got to run away?!!! // I had enough of that two years ago!!!
Bartolomeo: Eh?! // ?!!
Luffy: Whether it’s a Marine Admiral... / ...or even a Yonkou...!!! / I’ve gotta be ready to beat them all up!!! Or else... // ...I’ll never become Pirate King!!!!
Bayağı da öyle diyor gibi ama neyse. Hele Linlin karşısında söylediği şey de tam da koyulaştırdığım değil miydi? Direkt yüzüne söyledi hatta.

Çok gaza gelip hülooooğ moduna geçtiğiniz ve iki saniye sonra ne dedim la ben demin dediğiniz anlar olmadımı hiç? Luffy'nin BM'ye diklenmesi falan hep bu lan daha çok genç bizimki.

One Punch Man mangakası daha çöp diğer mangakaların hepside melek değil yani. 3 ayda 1 bölüm çıktığını biliyorum Opm'de...
Ya tamamda opm 20 yıldır her hafta anime yapıyormu adam hakkıyla iş çıkaramıyor anime çöp oldu manga ayda 2 kere çıkıyor bir bölüm manga çıktığında yeni bir film çıkmış muamelesi yapıyoruz

Ben anime olarak izlemiştim iki günde bir arc bitirirken Skypia'yı üç haftada bitirdim. O zaman yaşta küçük önüme ne koysalar sıkılmadan izliyorum. Hani sıkılmak ne demek bilmiyordum mesela. O halimin önüne Tarkovsky filmi koysan yine sıkılmadan izlerdim... Fakat Skypia o kadar sıkıcıydı ki.... Wano'nun da aşağı kalır yok gerçi herhalde Oda hayatında en çok arayı bu Arc verdi. Kaçıncı ara bu sayan arkadaşlar mı var?
Skypiea mı sıkıcı...... Başıyla sonuyla çizimleriyle karakterleriyle özellikle fbsiyle muazzam bir ark Skypiea.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık