Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro uyarıyor luffyi ilk saldırıyıda yiyor ikincisinde insan ayıkır hiç olmasın ikincisindede ayıkamıyor ve teke gidiyor adam.
senin yorumlaman olayları çok farklı gördüklerini değilde kafandakini yorumluyor gibisin
Tamamda Apoo şarkı çalarken Kizaru ağzı açık bakıyordu. Diyorum ki ikisi farklı bir durum değil meyvesinide bilmiyoruz. Belki Luffy geleceği görüp de engel olamamış olabilir. Erken konuşmamakta fayda var.

G3 saldırıları yavaş. Sanji pek ala kaçabilir o saldırılardan. Bunu niye garipsedin?
955. Sayıda adam ne g3 ne de g2 kullanmadan agacı içten patlatıyordu. Oda bosuna vermedi bu p. up'ı. Ayrıca dof'un ipini göremeyen sanji geleceğe goren luffy karsısında ne kadar sansı var anlamıyorum. Hız konusunda ise bence asırı abartılıyor. Hadi suit'i alınca biraz hızlandı desek yine geleceği görmeden kurtaramıyor. Anca luffy dikkati dagınık ya da sinirli olması gerek ki o halde bile zor. Çünkü sanji apoo gibi uzaktan saldırı da yapamıyor.

Tamamda Apoo şarkı çalarken Kizaru ağzı açık bakıyordu. Diyorum ki ikisi farklı bir durum değil meyvesinide bilmiyoruz. Belki Luffy geleceği görüp de engel olamamış olabilir. Erken konuşmamakta fayda var.
ben bunun farkındayım ilk luffy queni g2 ile alcak muhabbetinde dediğim sözü söyledim alamaz manasında, sende apoo tek saldırıyı yapan dedin onu açıkladım yoksa bencede nolcağı belli olmaz .

955. Sayıda adam ne g3 ne de g2 kullanmadan agacı içten patlatıyordu. Oda bosuna vermedi bu p. up'ı. Ayrıca dof'un ipini göremeyen sanji geleceğe goren luffy karsısında ne kadar sansı var anlamıyorum. Hız konusunda ise bence asırı abartılıyor. Hadi suit'i alınca biraz hızlandı desek yine geleceği görmeden kurtaramıyor. Anca luffy dikkati dagınık ya da sinirli olması gerek ki o halde bile zor. Çünkü sanji apoo gibi uzaktan saldırı da yapamıyor.
Sanji suitsiz oven onu görmeden tekme atıyor. Şuan çok daha hızlı ve uçabiliyor. Luffy g4süz uçamıyor. Sanji görünmez kalsa bile luffy gözlem haki kullanmak zorunda kalacak her daim onu bulmak için. Bu da giderek hakisinin azalması demek. Sanji suitle çok daha hızlı hareket edebiliyor. Belki sneakman kadar hızlanmış bile olabilir. Sanji g2 ile inmez. g3e de yakalanmaz. Luffy g3 ile hızlı hareket edemiyor. Genelde de sabit duruyor. G3 geri gelene kadar bir dünya tekme yer. Doflamingo bunu yaptı. G3 atıp vuramıyordu daha kolu gelmeden tekme yiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık