Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oda galiba büyük bir Rocky Balboa hastası.

Önce ezdiriyor sonra aslansin kaplansin derken müzik giriyor ve Rocky kazaniyor. :at::mincika::a:

aynen.

öyle olmuyor işte o öyle gelişse hikaye zaten luffy g4 modunda başlar her vsye yani,luffynin hiçbir saldırısının zoroya nerden geldi bu saldırı dedirtçek hızda olduğunu düşünmüyorum.
Sırf hız değil ki olay gözlemde nispeten zayıf Zoro'ya karşılık geleceği görmesiyle yaşlı bir adama direktifleriyle adam dövdüren bir Luffy olacak.

Ve böyle bir karşılaşmada Oda'nın dur ben bu adamı Luffy üzerinden millete göstereyim diye bir derdi olmayacağı için sıkıntı yok.Kora kör bir dövüşte şu anki gösterilen güçleriyle Zoro kum torbası olur millet Sanji diyor.

Sırf hız değil ki olay gözlemde nispeten zayıf Zoro'ya karşılık geleceği görmesiyle yaşlı bir adama direktifleriyle adam dövdüren bir Luffy olacak.

Ve böyle bir karşılaşmada Oda'nın dur ben bu adamı Luffy üzerinden millete göstereyim diye bir derdi olmayacağı için sıkıntı yok.Kora kör bir dövüşte şu anki gösterilen güçleriyle Zoro kum torbası olur millet Sanji diyor.
Durumdan duruma değişir o, mesela zoronun luffyden daha önce sezdiği bir çok olay var, örnek vermek gerekirse kaidonun tayfadan yarasa adam vardı ok atıyor luffyle zoronun yanındaki kadına tepkiyi zoro veriyor ,kaplan saldırcak oluyor luffy gil odenin mezarına gitcekken zoro ilk seziyor gibi gibi durumlar olabiliyor.

Zoro eğer luffy karşısında kum torbası oluyorsa biz boşa okuyoruz bu mangayı,ilk bölümden beri gözümüze sokulan şey ney nakama nakama nakama dimi bu tayfanın en güçlü ikinci adamı sana göre g2ye karşı kum torbası oluyorsa luffy tayfayla boşa uğraşıyor demektir.

Zoronun daha hiçbirşeyini görmedik farkındamısınız bilmiyorum ama, luffynin herşeyini biliyoruz maximumunu göstermiş birisi ama zoro göstermedi daha,İki yıl aradan sonra zoronun kendini gösterebileceği ilk arc bu arc,ve daha dövüşler başlamadan zoronun gücü gösterilmeden zoro kum torbası olur demek akla mantığa sığmaz

Durumdan duruma değişir o, mesela zoronun luffyden daha önce sezdiği bir çok olay var, örnek vermek gerekirse kaidonun tayfadan yarasa adam vardı ok atıyor luffyle zoronun yanındaki kadına tepkiyi zoro veriyor ,kaplan saldırcak oluyor luffy gil odenin mezarına gitcekken zoro ilk seziyor gibi gibi durumlar olabiliyor.

Zoro eğer luffy karşısında kum torbası oluyorsa biz boşa okuyoruz bu mangayı,ilk bölümden beri gözümüze sokulan şey ney nakama nakama nakama dimi bu tayfanın en güçlü ikinci adamı sana göre g2ye karşı kum torbası oluyorsa luffy tayfayla boşa uğraşıyor demektir.

Zoronun daha hiçbirşeyini görmedik farkındamısınız bilmiyorum ama, luffynin herşeyini biliyoruz maximumunu göstermiş birisi ama zoro göstermedi daha,İki yıl aradan sonra zoronun kendini gösterebileceği ilk arc bu arc,ve daha dövüşler başlamadan zoronun gücü gösterilmeden zoro kum torbası olur demek akla mantığa sığmaz
Zoro G2 Luffy'e hayatta kaybetmez. Sana Katılıyorum.
@Luffytaro Sanji'yi kabul ettirememişken Sanji'den Zoro'ya uçmakta baya cesurca bu arada.
Luffy G4'süz Law ve Zoro ayarında adam ama eğer. Silahlanma ve Görüşte ileriki seviyeleri tamamen hakim bir şekilde kullanmaya başlarsa Law ve Zoro içinde G4 gerekmez. Bu yorumlarımdan Zoro, Law Luffye yakın sonucu çıkmasın. G4 diğer iki Gear formuna göre çok uçuk hız, güç ve dayanıklılığa sahip. Tankman modu Cracker'in delemeyeceği kadar dayanıklı. Snakeman modu gözle görülemeyecek kadar hızlı. Bound man modu ise Doflamingo'yu Dressrosaya gömecek kadar güçlü fizik gücüne sahip.

Zoro G2 Luffy'e hayatta kaybetmez. Sana Katılıyorum.
@Luffytaro Sanji'yi kabul ettirememişken Sanji'den Zoro'ya uçmakta baya cesurca bu arada.
Luffy G4'süz Law ve Zoro ayarında adam ama eğer. Silahlanma ve Görüşte ileriki seviyeleri tamamen hakim bir şekilde kullanmaya başlarsa Law ve Zoro içinde G4 gerekmez. Bu yorumlarından Zoro, Law Luffye yakın sonucu çıkmasın. G4 diğer iki Gear formuna göre çok uçuk hız, güç ve dayanıklılığa sahip. Tankman modu Cracker'in delemeyeceği kadar dayanıklı. Snakeman modu gözle görülemeyecek kadar hızlı. Bound man modu ise Doflamingo'yu Dressrosaya gömecek kadar güçlü fizik gücüne sahip.
Şuan için dediğiniz doğru g4 modla alır zoroyu rahatlıkla evet ama şunuda unutmayın,Luffynin g4 modunu doflamingo dövüşünde zorlanana kadar görmedik,Zoroyu daha o kadar zorlayan hatta terleten bile nerdeyse olmamışken gücünün sınırlarını bilmiyoruz diyorum, g4 ayarında belki Zoronunda tekniği çıkıcak gücünün sınırları bilinmeyen bir adamla gücünü son noktasına kadar kullanmış bir adamı kıyaslamak mantıksız.
Öyle bir kıyası yapıp Zoro dayak yer dersek seriyi izlememiş gibi oluruz en basitinden bir örnek veriyim;Zoro ile Luffy rob luciden dayak yediklerinde bildiğimiz sınırları o kadardı dimi bizim ama noldu luffynin g2 ve g3 tekniği çıktı,Zoronun ashura tekniği çıktı ortaya en basitinden bunun gibi Zoronunda belki g4 gücünde değil ama onun yakınlarında gezen güçte bir tekniğinin çıkcağını düşünüyorum.

Şuan için dediğiniz doğru g4 modla alır zoroyu rahatlıkla evet ama şunuda unutmayın,Luffynin g4 modunu doflamingo dövüşünde zorlanana kadar görmedik,Zoroyu daha o kadar zorlayan hatta terleten bile nerdeyse olmamışken gücünün sınırlarını bilmiyoruz diyorum, g4 ayarında belki Zoronunda tekniği çıkıcak gücünün sınırları bilinmeyen bir adamla gücünü son noktasına kadar kullanmış bir adamı kıyaslamak mantıksız.
Öyle bir kıyası yapıp Zoro dayak yer dersek seriyi izlememiş gibi oluruz en basitinden bir örnek veriyim;Zoro ile Luffy rob luciden dayak yediklerinde bildiğimiz sınırları o kadardı dimi bizim ama noldu luffynin g2 ve g3 tekniği çıktı,Zoronun ashura tekniği çıktı ortaya en basitinden bunun gibi Zoronunda belki g4 gücünde değil ama onun yakınlarında gezen güçte bir tekniğinin çıkcağını düşünüyorum.
Bu konuda haklısın ama Ben zaten yorumlarımı şuanki bildiklerimize göre yapıyorum. Luffy Hakileri tam anlamıyla ilerletirse şuanki Law ve Zoro'yu geçer dedim ama Law ve Zoro güçlenmez demiyorum. Zoro zaten Kaku savaşında Ashura kullandıktan sonra daha zorlanmadı tekrar zorlanırsa Ashura formunu görebiliriz.

Bu konuda haklısın ama Ben zaten yorumlarımı şuanki bildiklerimize göre yapıyorum. Luffy Hakileri tam anlamıyla ilerletirse şuanki Law ve Zoro'yu geçer dedim ama Law ve Zoro güçlenmez demiyorum. Zoro zaten Kaku savaşında Ashura kullandıktan sonra daha zorlanmadı tekrar zorlanırsa Ashura formunu görebiliriz.
Ben o hakilerin bizim luffye pek birşey katcağını düşünmüyorum kısa vadede

Arkadaşın içi kabarmış içindekiler sahile vurmuş.Bunlar bir takım yorumlar, öngörülerdir. Ya tutarsa hesabı...
Olası bir Luffy vs Queen olma ihtimali henüz erken görünsede Oda kitabın ortasından bir giriş yaparsa kısa süreli bir vs görebiliriz bence.
Queen Aponun sinek gibi duvara yapışmasından sonra olaya el koyarsa, lütfüde yeni tekniği kullanmak için uygun anı bekliyorsa yapacağı saldırı ile dinonun ayaklarını yerden kesip yan düşürebilir.Bölece lutfü durumu eşitler. Oda itibarını iade etmiş olur.
Queen bu öyle bir darbe ile yan yatar mı koskoca zoan, silahlanmanın şampiyonlar ligi, gemi mi bu su alsın yan yatsın deriseniz. Karekter meselesi işte adam gemi gibi geniş rahat biri zaten Lütfüyü adam yerine koymuyor idi. Lütfünün düştüğü duruma düşecek skor eşitlenecek. Minareyi çalan kılıfını da hazırlar. Oda sever böyle işleri. Sallamaktan kim ölmüş. Herkes memnun perde kapanır.
Herkeş işine gücüne bakar yook f3 gelecek, kaido gelecek daha karpuz kesecekler...yaw adam düğün dernek yapacak misafir ağırlayacak daha ulusa seslenecek...Onca işi gücü bırakacak gelecek mini fight clup organize edecek...
Olursa güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık