Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tay'ın dediğini ben buraya yazıyorum. Kim ne isterse onu anlasın, karışmıyorum ben.

ค่าหัวของราชาแห่งต้องสูงกว่าค่าหัวของลูฟี่มันจะเปลี่ยนความสมดุลพลังงานทั้งหมดในซีรีย์ทั้งหมด แต่คิดว่ามันจะน้อยกว่าเพราะความสมเหตุสมผลที่สุดของมัน
Kingin ödülü daha yüksek ama Luffy ile ödül farkı az olmalı ki serinin dinamiği bozulmasın diyor(benim anladığım)

Anladığım kadarıyla; kendisi, Luffy'den düşük olması gerektiğini düşünüyormuş ama fazlaymış ve serinin dengelerini değiştirecekmiş. Yorum kattım tabii. İki ihtimali de yazmış çünkü. o_O
King'in ödülü bölümde olmayabilir. Çünkü hep yorum olarak bahsetti. King'in ödülü Luffy'nin ödülünden bir beli bile fazla olsa, Zoro lobisi bayram eder.

Tay'ın dediğini ben buraya yazıyorum. Kim ne isterse onu anlasın, karışmıyorum ben.

ค่าหัวของราชาแห่งต้องสูงกว่าค่าหัวของลูฟี่มันจะเปลี่ยนความสมดุลพลังงานทั้งหมดในซีรีย์ทั้งหมด แต่คิดว่ามันจะน้อยกว่าเพราะความสมเหตุสมผลที่สุดของมัน
Luffy'den fazla ödülü varmış ama o kadar da fazla değilmiş, Luffy'nin çok üstünde olmaması nedeniyle makul olduğunu düşünmüş diye bir çıkarım da ben yapayım.

@Kaidou reyiz aydınlat bizi.

King'in ödülü bölümde olmayabilir. Çünkü hep yorum olarak bahsetti. King'in ödülü Luffy'nin ödülünden bir beli bile fazla olsa, Zoro lobisi bayram eder.
Bölümde yoksa, spoilere dayanmayan, tamamen kendi fikri mi? O zaman üzer. :D
Ben Zoro'nun yapacaklarını görmeden sevinmiyorum. Önce icraat görelim. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık