Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bunu biri yazsa diye bekliyordum ben de iyi oldu :) Ama Oniwabanshu ekibini unutmuşsun. Onlar da var bi 8-9 kişi. Ayrıca Hawkins yeniden karşımıza çıkar mı bilmem ama Apoo var.

Yani şu an bizimkiler hem nicelik hem de nitelik olarak eksikler. Bu eksikliğin giderilmesi için:
  • Marco ekibiyle(Vista, Jozu vs.) gelecek
  • Düşman kendi kendini yiyecek(Kaido/BM kavgası ile yonkoulara handikap
  • Aylardır dolaşan BM/Bb olayı sebebiyle Bm'nin Tüm Kek'e gitme olayı gerçekleşecek
  • Denizciler gelip düşman korsanları hırpalayacak
Falan felan.
Sanji'nin altindakileri yazmadım. Bizim taraftada güçlü minkler var ama hiç biri Daifuku'nun bile rakibi olamaz. Yada Killer ,Franky,Usopp, Nami, Carrot, Brook, Robin, Kiku vb bunları da yazmadım ama Killer hariç bunların hiç biri yazdığım kişilere rakip olamaz. Killer'ın da durumu net değil gülücükten dolayı yoksa muhtemelen Sanji'ye yakın seviyededir.

Marco'nun mesajı: Şimdilik burayı koruyacağım ama İzo ekibi toplayıp Wano'ya gideceğini iletti, ekip toplanınca denden mushiden bana haber verecekler. Savaş sırasında orada olacağım, Oyaji'nin son emrini yerine getirmek ve tayfamızdan birinin ülkesini korumak istiyoruz.

Karşındaki kişiyi aynı şeyi düşünmüyor olduğun için aşağılamışsın, cevap verirsen engellerim tarzı tahrik edici söylem kullanmışsın. Yanlış bilmiyorsam engelleme butonu diye bir şey var. 200 300 kişinin girdiği bir forumda da diktatörlük taslamanın alemi yok. Ortadoğulu bir bireye iki üç yetki verildiğinde nasıl hareket ederi tam anlamıyla yansıtmışsın. Karantinada fazla kalmış olabilirsin temiz hava almanı öneririm.
Senin yaptığın Ortadoğulu bireylere hakaret değil mi nerden biliyorsun onların bahsettiğin şekilde hareket edeceğini içlerinde mı yaşadın hepsini ve her hallerini biliyorsun galiba millete hor hakir görme diye nasihat ediyorsun ama kendin koskoca bir toplumu hor görüyorsun hem de Ortadoğu'yu kimlerin bulandırdığını, medyanın kimlerin elinde olduğunu kimlere hizmet ettiğini çok iyi bildiğin halde.(biliyorsundur herhalde)

Lufi neyse ergenliğe yeni girdi de bu lav ile kid ergenlerine ne oluyormuş kaç yaşına geldiniz halen ergen ergen hareketler kaydo hadlerini bilmeyen bı kaç ergene hadlerini tekrardan bildirir bu sefer elinden kurtulamazlar da sağlam bir sürpriz olmazsa.

Marco'nun mesajı: Şimdilik burayı koruyacağım ama İzo ekibi toplayıp Wano'ya gideceğini iletti, ekip toplanınca denden mushiden bana haber verecekler. Savaş sırasında orada olacağım, Oyaji'nin son emrini yerine getirmek ve tayfamızdan birinin ülkesini korumak istiyoruz.
+1 olabilir. Yoksa izo'da gözümde hayırsız, şerefsiz olarak kalır.

Senin yaptığın Ortadoğulu bireylere hakaret değil mi nerden biliyorsun onların bahsettiğin şekilde hareket edeceğini içlerinde mı yaşadın hepsini ve her hallerini biliyorsun galiba millete hor hakir görme diye nasihat ediyorsun ama kendin koskoca bir toplumu hor görüyorsun hem de Ortadoğu'yu kimlerin bulandırdığını, medyanın kimlerin elinde olduğunu kimlere hizmet ettiğini çok iyi bildiğin halde.(biliyorsundur herhalde)

Lufi neyse ergenliğe yeni girdi de bu lav ile kid ergenlerine ne oluyormuş kaç yaşına geldiniz halen ergen ergen hareketler kaydo hadlerini bilmeyen bı kaç ergene hadlerini tekrardan bildirir bu sefer elinden kurtulamazlar da sağlam bir sürpriz olmazsa.

Sanji'nin altindakileri yazmadım. Bizim taraftada güçlü minkler var ama hiç biri Daifuku'nun bile rakibi olamaz. Yada Killer ,Franky,Usopp, Nami, Carrot, Brook, Robin, Kiku vb bunları da yazmadım ama Killer hariç bunların hiç biri yazdığım kişilere rakip olamaz. Killer'ın da durumu net değil gülücükten dolayı yoksa muhtemelen Sanji'ye yakın seviyededir.
Anladım. Gerçi bizim tayfanın trio hariç üyeleri ve Kid tayfası toplansa Uçan Altılıyı ve Oniwabanshu'yu rahat halleder. Muhtemelen o tarz bir şey olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık