Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok , ben zaten Marco gelecek demiyorum.
Marco , ''Weevil , şüphesiz benim ve bu köyün peşinde.'' demişti.Ama Şu an Denizciler Weevil'i sarmalamış durumda.Yani Marco boşta kalabiliyor bu duruma göre.
Ben sadece kesinlik olmadığına dikkat çekmiştim.
Neko 2 hafta önce Marco ileydi. Shichiliğin kaldırılması baskın gününe ya da bir gün öncesine denk geliyor olmalı.

Linlin ve Kaido bir şekilde savaşa katılmaz yada egale olurlarsa yada Linlin tayfasiyla beraber savaş başlamadan adayı terkederse savaş adil olabilir. Aksi halde onun adı savaş olmaz katliam olur. Şu anda bariz sayı ve güç üstünlüğü var.
Kaido
Linlin
King
Queen
Smoothie
Jack
Perospero
Orochi
Daifuku
Mont dor
Fly six bunlar 6 kişi
Numbers bunlar 10 kişi herhalde

Yonkoular haric en az sanji seviyesi 23 kişi

Luffy
Kidd
Law
Zoro
Sanji
Denjiro
Kawamatsu
Shutenmaru
Inu
Neko
Extra 2-3 kişi daha desek

Şu anda ciddi anlamda dengesizlik var.

Numbers'in güçsüz olduğunu varsayarsak Hawkins ve Drake'te bizim tarafa geçerse Yonkoular hariç şu anda denk oluyorlar. Ama o iki yonkouyu bizim tarafın komplesi alamaz.

Kaido ve Bigmomun nasıl büyük bir güç olduğunun farkında değiliz.

Bu tüm ittifakı sadece ikisi alır. Çok daha büyük güç lazım ittifaka.

WB kulvarı ( onun kadar güçlü olmasa da) iki adamdan bahsediyoruz.luffy ve ekibi kumda oynar anca bu kadroyla

Kaido ve Bigmomun nasıl büyük bir güç olduğunun farkında değiliz.

Bu tüm ittifakı sadece ikisi alır. Çok daha büyük güç lazım ittifaka.

WB kulvarı ( onun kadar güçlü olmasa da) iki adamdan bahsediyoruz.luffy ve ekibi kumda oynar anca bu kadroyla
Plot armoru vermesin bizimkilere Kaido tek başınada hepsinin içinden geçer Bm'de köşede pasta yer izler katliamı.Forum yine gaza geliyor,Luffy Kaidoya hasar verebilse ne olacak ki?Önemlisi karşıdakinin hasarına dayanabilecek mi?Oden de hasar verdi ama tek darbede indi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık